Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да забременея по този начин?
Тази сутрин правих секс. Правихме го без презерватив, защото нямахме. Накрая свърши върху мен, малко под пъпа, и като тръгнах да се бърша после с мокрите кърпички първо, видях, че е потекло надолу, към влагалището, докато съм лежала. Иначе веднага като свърши станах да се измия, не е минало някакво време. Вечерта преди това пак го правихме без презерватив, но той така и не свърши. При тези обстоятелства има ли възможност да стане нещо? Трябва ли да взема някакво хапче като ескапел, има ли причина да се притеснявам?

Коментари

1.   Да, възможно е - не защото било потекло, а защото изобщо си имала незащитен полов контакт. И още по-лошо - може някаква болест да си пипнала. Кондоми иначе има навсякъде - има и денонощни аптеки, в бензиностанциите, в денонощните магазини. Това не ти е оправдание!
Ако не са минали 72 ч. взимай Ескапеле и друг път внимавай! Купи си 20 кондома, може и от най-евтините и си носи едни 3 бр. винаги в теб. Не се излагай друг път така, смешно е в 21 век да забременяваш погрешка.

2.   Днес пих ескапел и няма да повторя друг път грешката... Чувствам се ужасно след случилото се.

3.   Номер 1. какви са тези паранои? Много хора правят секс без презерватив особено ако са заедно дълго време и си имат доверие. Момичето направо да му слага по 3 кондома за всеки случай :D

4.   не не се притеснявай няма как да забременееш без да е свършил в теб

5.   Да, възможно е! И винаги имай презервативи под ръка! Внимавай, цени собственото си здраве и бъдеще! Аз никога не съм се излагала на риск!

6.   абе момичета, как може да правите секс така!! ти за себе си не мислиш ли??? той бил свършил, не бил свършил.... предпазвай се, защото всичко остава за жената после, мъжа си прави кефа, ти прави аборти и си разбивай здравето и психиката!!!