Споделена история от Секс и интимност

1.Аборт 2.Ескапел 3. Ескапел 4. Накъде?
Омъжена съм. Омъжена съм от две години. Аз съм на 27г., а съпруга ми е на 29г. Преди да сключим брак забременях. Толкова много се стреснах, че не можех да спра да плача в продължение на часове. Съпруга ми искаше да направя аборт, защото нямах работа и нямаше как да гледаме бебе. Направих аборт. По – късно ми предложи брак и се оженихме. След около две години след аборта той свърши върху мен и потече леко надолу, спрях го с ръка, но се притесних и реших да пия хапче за всеки случай. От тогава мина една година и снощи пих хапче Ескапел отново. Случи се така. От доста време не бяхме правили секс. Сигурно две – три седмици. Аз нямах абсолютно никакво желание, дори си бяг втълпила, че съм бременна и затова нямам желание. Той беше пийнал. Започнахме, по едно време усетих, че ме боли шийката на матката, не бях сигурна защо… по принцип има голям пенис и ме боли, но сега беше малко по – различна болка, подобна на онази, която изпитвах, когато бях бременна преди аборта. Помолих го да сменим позата, да легна по гръб, а той върху мен. В този момент, докато лежах по гръб и той казваше „Ааа, не така е гадно…” се загледах в него и видях, че презерватива се е завъртял някак си и му казах да го оправи, а когато той го пипна стана ясно, че е скъсан… Разцепен на дълга ивица и в кратката една минута сме го правили направо без презерватив. Притесних се, че като не сме го правили от много време и е пийнал няма да има много задръжки и сигурно в предеякулационната течност може да има попаднали презервативи. За овулация не бях сигурна, напоследък не си я усещам кога е и пих хапче. Първоначално бях със смесени чувства, не исках да го пия за втори път, въпреки че беше минала година от първото, а и мъжа ми ме притесняваше допълнително. Беше студенокръвен, сериозен и сякаш не му пукаше. „Ами хапче”, каза той… „Ти ли ще отидеш да си вземеш? ”, от което ми се дорева. Помолих го да дойде с мен и да ми вземе той, а той каза да отида сама, да не съм била малка. Разплаках се отново. Той ми направи забележка „Какво си ревнала, пак ли ще ревеш сега, голяма работа станала. Аз не искам да си бием главата после и двамата, ще пиеш хапче”. Дете не сме могли да гледаме. Когато изкарваме достатъчно пари и ни оставали излишни за дете, тогава сме щяли да имаме дете. Той още не искал дете. Аз му казах тогава защо се ожени за мен като не искаш дете и той ми каза, че той се оженил за мен, заради мен, не заради дете. Все още мисли за своите хобита, коли, а ние никога няма да имаме повече от около 800-850 лв. в семейството за да имаме дете… Не прави планове, не ми казва сега ще направим така и така за да имаме повече пари, или по – късно като попаднеш на хубава работа ще си имаме бебче, за това не говори с мен. Криво ми е, че съм правила аборт, чувствам се прецакана, сега пих и две хапчета, а за капак снощното не успях да го глътна цяло, разтопи ми се в устата, глътнах го разтопено. Цяла вечер ми беше зле, а като си легнахме той започна да ме опипва и каза, че ме иска, но аз го отблъснах, за пореден път се отвратих от него. Как може в такъв момент дори да му се прави секс. Той не иска секс, защото искам любов с мен, той просто иска да му е хубаво на него. Няма любов, няма нежност, дори не ме гледа в очите, мрънка, не му харесвали някои пози, били скучни (мисионерската била скучна), на спалнята било скучно, иска на кухненската маса и прочие.
Иначе е много грижовен, нищо не ми липсва, купува ми подаръци, цветя, грижи се за семейството, за покупките от магазина, помага много. Но напоследък всичко е тръгнало някака надолу…
Моля ви за съвет, приятели!

Коментари

1.   „1. Аборт 2. Ескапел 3. Ескапел 4. Накъде? “
Какво ще кажеш действително да почнеш да ползваш кондоми при всеки акт? Какво ще кажеш за противозачатачни?
Ескапел не е вреден, ако действително веднъж годишно си го пила. Теоретично може дори до веднъж месечно, но защо не пиеш нормални противозачатачни тогава?
За другото, ти си знаеш. Аз с такъв човек и 1 ден не бих изкарала. Нямам аборти, но от 10 г. ползвам кондоми и ми се е налагало 3 пъти да взимам Ескапел и съм нямала проблеми.
От мъж като твоя и аз бих се отвратила иначе. Жалкото е, че си избързала със сватби и глупости, преди да опознаеш човека до себе си. На твое място бих се развела и почнала начисто САМА. Дори сексът ще е по-добър, защото по-добре никакъв секс, отколкото такъв. Иначе - замисли се, защо той се държи така. Освен ако не е по рождение и възпитание абсолютно добиче, може би ти го провокираш с мрънкане и драми.
За детето иначе е прав - млади сте, имате време. Детето е до живот, трябва да си на 100% сигурен, че можеш да му осигуриш номален живот. Колко години стаж имаш иначе? Какво те кара да мислиш, че си готова за дете?
... но както и да е - ти си знаеш. Моят съвет е да почнеш да взимаш противозачатачни или да се разведеш. Успех

2.   Номер 1, ти хубаво даваш съвет на авторката да използва презерватив, но не прочете ли че тя е споменала, че прави секс само с презерватив?
Авторке, случва се и на най - добрите. По - добре, че си пила хапчето, ами ако сега беше забременяла, как ще гледате дете. Щом си готова за дете, значи си, не слушай хората като номер 1, които се съмняват във всички и се държат наставнически. Просто изчакай мъжа ти да е готов също, а явно наистина нямате достатъчно доходи за бебе, той също може да иска.
Не се притеснявай, ескапел не вреди, само да не ти става навик!

3.   "сигурно в предеякулационната течност може да има попаднали презервативи. "
ИЗБИ РИБАТА ;-)

4.   Здрасти! Проблемите май са първо интимни - явно на теб секса с него не ти харесва особено, изпитваш болка, приемаш го като задължение. Той ти споделя какво харесва /или пък не харесва/, защо не започнеш и ти? Казвай му коя поза ти харесва, обясни му и защо - според мен ще му е приятно да знае, че те възбужда и ще се съобразява с желанията ти. Още повече, че го определяш като грижовен - едва ли иска на теб да не ти е добре.

За бебето наистина не е необходимо да бързате - първо укрепете добре връзката си - ти и сега си леко недоволна и поизнервена, представи си как ще е като не си доспиваш и не ти достигат и пари - като добавка. Детето е сериозен ангажимент, със сериозни нужди и разходи. По - добре е да го имаш когато можеш да му осигуриш щастлив дом, весела майка, горе - долу добър стандарт. Последното е последно и по значение. Хората си отглеждат децата и без кой знае какви доходи, по - важно е да сте единно семейство, да си подобрите комуникацията и да си обръщате внимание взаимно. Така и вие, и детенцето ще сте щастливи.

5.   Толкова си мрънкаща, че не си давам ясна представа какво ще е да си ми вкъщи. Извини ме предварително, но ако аз бях мъжа във вашето семейство, то отдавна да се е разтрогнало.

6.   Номер 2 - то и аз имам една приятелка, която споменава от 10 години, че е забременяла от спукан презерватив, но и двете знаем, че е забременяла от мъжа си, защото е искала на 18 г. да се махне от семейството си. Просто за сигурност писах на авторката да пробва с кондоми... начувала съм се на истории и като човек, който действитлено ползва кондоми само мога да им се чудя на някои хора. У нас трябва да продават най-пропускливите и потентни кондоми на света, защото ако питаш - всяко бременно булче ще ти каже, че е забременяло от кондом -). Лошо няма - всеки си знае, но за мен като жена да натякваш на някого за дете е глупаво. Ако не ти харесва -- ами подбираш си багажерите и си търсиш късмета другъде. Пълно е с кандидати да правят деца, малко са тези, които искат да ги гледат. Чест прави на мъжа на авторката, че първо иска да може да предложи нещо на децата си. Лошото при него е, че сякаш поставя този въпрос изцяло в зависимост от дохода на авторката, сякаш тя трябва като добро добиче да му работи, за да благоволи въпросният да ? направи дете. Аз с такъв не бих изкарала и 1 ден, но и не съм се подлъгала да се омъжа млада и зелена. Не ми харесва и отношението на този мъж към авторката. Тя си знае, но определено за мен този човек не е читав.

7.   Сериозно? Взела си хапче, когато е потекло отгоре. За да има оплождане, трябва с тласък и пенис вътре, за да забременееш, а не да потече отгоре.

Хапчетата са опасни , мини на противозачатъчни

8.   Номер 7, вече бях бременна само от потекло отгоре :) Така че...

9.   Мен ако питаш смени мъжа.

10.   Номер 8... ми при теб може... ама на нея дори не и е стигнало до там... авотке ти от въздуха ли хващаш... скъсал се кондома... и веднага хапчета... то ако ставаше така тези който практикуват секс без кондоми кво... секи месец трябва да правят аборти.. боже, боже... а случайно да знаеш колко са вредни точно тези хапове дет ги зимаш... да знаеш че могат да ти докарат поликистозни яйчници... не знаеш нали... пии и по 3 на един път ако искаш... относно тоя лигльо дет го имаш за мъж.. ми на 29 години е не може да изкарва достатачно за дете ли... аз мисля че и сама знаеш какъв е начина... той щом досега не е поискал... сама си прави сметката

11.   Проблемът за децата не е в парите - явно така се оправдава. Ако имате работа, ще успявате да заделяте пари за дете - все пак то ще стане фокус и смисъл в живота ви.

13.   800-850 лв? Аз сама съм си гледала детето с 500! Оправдания...
Според мен си е уредил животеца със съпруга, нищо чудно и любовница да си е завъдил
А ти имай малко повече самоуважение. Как така ще ми каже "ми хапче и готово" Направо ще го разкарам!

14.   Абе хора, чета ви коментарите и ви се чудя… Много крайно разсъждавате и мътите мозъка на авторката. Аз пък не обвинявам мъжът й. Това, че е на 29 не означава, че трябва автоматично да иска да става баща. Не се чувства готов. 800 лв. за кое по-напред да стигнат- авторката е безработна, следователно не е здравно осигурена. Не се знае дали и майчини ще може да взима. Момчето е практично и разумно.
Явно авторката повече се е стресирала заради аборта и сега това се отразява и на секса между тях. За да си спокойна отиди на гинеколог- има хормонални таблетки, които се пият ежедневно, има спирали, има Фарматекс…
Отпусни се малко. Той ти споделя сексуалните си желания, които са съвсем нормални. Стига си мислила само за забременяване, а се отпусни докато го правите, разчупи се малко, гледайте заедно порно, правете анален секс, пробвайте нови неща, купувай си еротично бельо и костюми.

15.   Има семейства с две деца, който имат доход по-малък от 800 лв. Разбира се, вероятно е много трудно, но това не отказва хората. А както описваш този мъж, вероятно е по-добре, че не иска деца. Разведи се. Смешно е да сте се оженили за единия секс.