Споделена история от Секс и интимност

Сексуалната неудовлетвореност води до изневяра при жените !!!
Ако жената е решила да ви изневери, значи може да е имала сериозни причини. И най-доброто, което може да направи в случая мъжът, е да анализира сексуалното си поведение.
Всяка една жена е добър стратег и по този начин тя се стреми да не привлича към себе си внимание в момент, когато всъщност има поводи за подозрения.
Tя става прекалено загрижена. Чувствайки се виновна, тя се стреми по всякакъв начин да притъпява вината си. Ризите ви са изгладени идеално, тя готви по-често, никога не отказва секс. Но очите й не са вдъхновени и пламтящи, те показват фалшива загриженост.
Tя вече няма никакви претенции. Ако преди е мърморила, сега всичко я устройва. Тя не се безпокои вече от някои ваши недостатъци, просто е щастлива с друг човек.

А какви са причините за изневерите?
Сексуалната неудовлетвореност, липса на любов или отмъщение за някоя некоректна мъжка постъпка
Рутината, при която омръзва и леглото, и същите пози, и в крайна сметка секса с един и същи човек
Занемареността. Мъжът категорично отказва от експерименти в леглото. Така от секса остават само монотонни движения, които пораждат желанието да избягаш от него.
Егоизмът, при който мъжът мисли само за своето удоволствие и е съсредоточен само върху своя оргазъм. Докато жената трябва да почувства, че е желана.
Страхът и недоверието. Жената се бои да забременее или пък се намира в състояние на стрес от прекомерната сексуална агресия на мъжа.

Размерът. Жената може да не е удовлетворена от размера на пениса. И това наистина е основателна причина. Това наистина е много важно в сексуалните отношения.

Коментари

1.   истината е, че мъжа ако не си върши задаълженията тоест да зарадва жена си всяка вечер, много ясно че ще си намери някой кво да прави жената няма да изпада в депресия сега

2.   Прав/а си, обаче изневерите като наказание служат само на подмолните хора.
Следващо - това за причините за изневяра и от двата пола - дали желание или подтикване от подмолство..

Обаче има един страшен автогол, повече си го вкарват жените - ако някой не ме удовлетворява сексуално (не доскучал, а по принцип безинтересен), направо си тръгвам. К'во ся - да се чукнем с някой и после пак при не можещият? ! Безсмислено и адски товарещо!

3.   Ако не те удовлетворява, развод, късате раздяла и всеки си хваща пътя.. няма смисъл от изневери и подобни игрички, които са за страхливците.

"Ама аз го обичам, ама" не знам си какво, ако го обичаш няма да мрънкаш и няма да му причиниш цялата тази главоблъсканица с изневярата..

4.   И какво излиза в крайна сметка - , че мъжете с микропениси (под 10 сантиметра) са осъдени да останат сами в живота или пък цял живот да бъдат рогоносци?

7.   Според мен да правиш секс с друг без това да се отразява зле, а напротив да те зарежда и да подобрява отношенията ти с другия не е нищо лошо. За по-точно изразяване ще дам пример с храната, ако хапнем нещо, което не сме яли до сега това не значи че ще намразим предишните ястия, напротив ще ни донесе само повече доволство.

8.   защо мъжът трябва да се прави на големия мачо и да раздава удоволствия, а жената да зависи от това?
значи ли че жените имат претенции и зависят само от мъжът?

9.   Лично за мен това са пълни глупости. Особенно последното. Може би за хора, които удовлетворяват нуждата от секс точно така както се хранят и ходят по нужда е вярно... Ако не проявява грижовност към мен и децата ни при условие че аз го правя. Ако не може един смислен разговор да се проведе по между ни? Ако е възрастен мъж а не поема отговорност за никакви действия? На всичкото отгоре дори не чувства угризения за нещата, които твърди че знае че са му грешка? Каква полза че всяка вечер иска да правим секс. Нима ако живееш лошо с един човек редовното чукане би поправило всичко останало? !