Влюбена в двама - помощ!
Здравейте, имам приятел от около година и 3 месеца. С него отношенията всъщност са доста сложни почти от самото начало, по-голям е от мен, по-характер- абсолютен критик. Винаги ми е било доста трудно с него, труден характер е. За първи път заради него приемам това той да излиза с други момичета, макар той да знае че това ме наранява, казва че трябва да му имам доверие и, че те са му приятелки. Той доста често е критикувал дори и незначителни неща в мен и това ме направи напрегната около него с времето, чувствам голяма дупка в отношенията ни, и наистина го дължа на него. Съвсем на скоро се бяхме скарали много сериозно, дори си беше раздяла за кратко, и излезнах с един познат, много си допаднахме като характери, после излезнахме още няколко пъти, пишем си, понеже той учи в друг град и започнах да усещам много силни чувства към него, след това пак се видяхме няколко пъти и той ми призна, че има чувства към мен и аз на него му признах. С него се разбирам наистина добре, чувствам се себе си, истински спокойна, това го няма с моят приятел. Той сякаш е доброто момче докато приятелят ми си пада гадняр. На скоро се събрахме с приятелят ми, но това момче не ми излиза от акъла, моля ви, ако някой е попадал в такова положение, да даде съвет. Адски трудно ми е, зле се чувствам много, не мога просто да се откажа от връзка в която съм дала прекалено много и съм виждала бъдещето си( до известна степен, макар и трудно) И сега когато се появява човек с който много ни съвпадат характерите и честно казано мисля, че ще съм по щастлива, не знам как да постъпя....

Коментари

1.   разкарай тоя твой приятел откаъде на къде ще излиза с други жени я да фаща патя и в лево знаеш ли как режа такива - от раз ем съм дърта а ти младо готино ще търпиш тоя пръч. На 27 съм сега ще права 28 и хич не ми пука нищо че съм последен влак по добре да си седя сама без мъж отколкото да ме правят на маймуна

2.   Номер 1, моля те, пиши разбираемо, членоразделно и най-вече - на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!!!! Много е лесно някой отстрани да каже - скъсай с него. Ама иначе хич не е. Аз съм в същото положение, само дето момичето има късмет, че другото момче има интерес към нея.

4.   Привет! разбирам те напълно. аз преди години имах връзка с
мъж, който е по-голям от мен с 10 години и ме критикуваше за всичко. Бях с него 5 години. беше ужасно ревнив! когато излизахме някъде по центъра и щом се разминем с мъж, той ме питаше защо този човек е минал от моята страна?

значи сме имали вземане даване с него, чу**л ме...
Не можех да излизам никъде без него, защо после цяла вечер ме разпитваше като "Детектив" къде съм ходила, с кого съм разговаряла, какво сме правили??? Не мога да ти опиша какъв психически тормоз съм изживяла през тези години.

Исках да си тръгвам, а той не ми позволяваше и ми говореше, че ако го напусна, мен никой мъже нямал да ме погледне, за каква съм се мислила... едва ли не само той е най-най!

До такава степен не манипулираше, че един път той ме караше да си призная, че съм му изневерила с някой, които дори не познавах и аз за момент на ум си зададох въпроса, дали пак не съм го направила наистина? и тогава осъзнах, че трябва да намеря начин да се освободя от него иначе щях да полудея в пълния смисал на думата!

Това ти го казвам, защото това, което прочетох за твоя, ми няпомня за всичко това. и ако ти не го зарежеш сега докато можеш, после ще е сложно и невъзможно.

успех! дано вземеш правилния избор...