Споделена история от Секс и интимност

Връзка без секс
Здравейте! С приятеля ми сме "двойка" от 2 години, живеем заедно от също толкова време. Казвам "двойка" защото вече не съм сигурна дали това е така.. Проблемът е, че той е с 1 бъбрек и откакто сме заедно не сме правили секс. Нито той, нито аз сме девствени, почти на по 30 години сме. Той ме е задоволявал с пръст, а аз на него съм правила чекии, но никога не сме правили секс. Когато съм го питала защо не иска, къде е проблемът, ми е отговарял, че било рано, не искал да бърза и т. н. Вече се съмнявам в няколко неща: Дали не е девствен /макар, че ми е разказвал, че е имал сексуални контакти в миналото/, дали не е импотентен, дали има нещо общо с факта, че в миналото му е забременил една от своите приятелки, която е трябвало да направи аборт. Понякога когато го пипна по-силно казва, че го боли. Кажете моля вие по-осведомените, каква би могла да е причината? Все си мисля, че е свързано с единия му бъбрек, но не съм сигурна. В същото време знам, че гледа порно или поне преди е гледал. Благодаря предварително на всички!

Коментари

1.   На човек му трябва един функциониращ бъбрек, за да е здрав. Това не е проблемът. Има и хора на диализа, които са активни сексуално. Мисля, че той е девствен или импотентен, но може и да не го привличаш сексуално

2.   Според мен е девствен, единственото разумно решение мисля, е да седнете и да говорите, само така ще си решите проблема, а не да питаш непознати. Успех!

3.   Както каза номер 1 и с един бъбрек можеш да живееш нормално.
пф и ти искаш да кажеш, че 4 години не си правила секс? Или поне не с него? Някак ще ми е странно толкова време да си му вярна.

-да е девствен, малко съмнително това не би било причина да не иска да прави секс. Защо му е да те лъже за предишните, още повече пак, че и някоя е била бременна от него?

да е инпотентен на тази възраст, пак е малко съмнително, но не е и причина да не прави секс.. Бих те попитала дали му става пишката, ама щом си му правила чикия би трябвало.

-Това, че някоя е била бременна от него пак не е причина, защото предполагам знае, че има начини това да не се случи пак.

Повече ме съмнява дали го познаваш добре и дали не е гей?

А другото, което е съмнително да не е болен от нещо друго-сифилис, трипер, ако щеш и спин-хив. Това за мен би била причината толкова много време да не правя секс с никой.

Каквато и да е причината се съмнявам, че изобщо го познаваш този човек. При всички случай не би трябвало да го крие от теб толкова много години. Аз бих се разделила с него, заради това, че те лъже. Колко години трябва още да минат без секс и без деца?
Слънчо

4.   Да не е прикрит г*й и да те използва само за "параван" пред хората? Мисля, че не е нормално, камо ли на тази възраст.. Замисли се сериозно, едва ли нещо ще се промени, по-добре си бий шута от тази връзка и си намери свестен партньор докато е време....

5.   Секс без връзка - вероятно. Обратното - никак. ;)

:О :О Две години и все още е рано? ! Момиче, тук има някакви яки проблеми, бий си шута!

6.   Какво прибързване...? ! Та вие сте заедно от 2 години. Опредлено не е нормално, просто поговорете, ясно, без заобиколки, без срам или някакво чувство на вина. Трабва да си изясните нещата докато е време

7.   От Автора: Благодаря на всички коментари. Забравих да спомена, че той лъже много. Хващала съм го да ме лъже за доста важни за мен неща. Не вярвам да е болен от СПИН или нещо подобно и това да е причината да не иска секс. Ние сме опитвали, но му е бил мек. Когато съм му правела чекии не е бил много твърд също. Другото, което е - той винаги свършва върху мен, върху задника, върху гърба ми, но никога не го гледам докато го прави. Определено не мисля и че, е гей, личи му, че се интересува от жени.

8.   Ами ти мислиш, че може да не е гей, ама то на много мъже не им личи докато не си признаят. За толкова време, защо търпиш да те лъже, какъвто и да е проблема смятам, че не си заслужава да се занимаваш с него, като не може да сподели на човека които уж обича му бий шута.

9.   Напоследък май много такива индивиди се напълниха дето за нищо нестават като втоят мъж много жалко...