Споделена история от Секс и интимност

Как да правя по-продължителен секс?
Аз съм на 37 години - мъж в разцвета на силите си, но имам проблем, който сериозно ме притеснява - не знам защо никак не ми върви в половия живот. Проблемът е, че много бързо настъпва еякулация най много две минути и нито аз, нито партньорката ми (с нея сме заедно от около година) успяваме да получим удовлетворение. Проблема мисля че е в главата, когато се съблече и обърне дупе към мен просто полудявам, мозъка ми откача направо.. Какво ли не правих, за да продължа половия акт, но нищо не помага проблема е от доста години казаха ми че с течение на времето и възраста това ще отмине. кога вече съм на 37. Много съм отчаян! Нима няма изход от това положение?

Коментари

1.   Има изход от това положение - условието е първо да имаш истинска ерекция - ако нямаш - потърси лекар!

Ако постигаш пълна ерекция, ето няколко прости съвета
1. Махни всички часовници от спалнята ви.
2. Ползвай кондом - намалява чувствителността. Пробвай Durex Performance (с часовник на тях) - имат и лубрикант. Водят до леко изтръпване, не е приятно, но има ефект. Ако не ти е приятно и ти убива ерекцията - ползвай друг кондом, но гледай да е от по-дебелите.
3. РЕДОВЕН СЕКС, много е важно като има малък трик - нека при първия път момичето да ти направи свирка, задоволи я и ти реално. Когато си готов отново за секс (след 30 мин. да кажем), тогава ще видиш, че ще си по-издръжлив.
4. Упражнение за теб на саме - мастурбирай редовно като точно преди да свършиш спираш. Броиш до 30 БАВНО, после пак почваш и пак спираш точно преди това. Колкото по-често правиш това упражнение, толкова по-дълго ще можеш да издържиш
5. По време на секс мисли за други неща - за сметката за ток например -)

Продължителността се регулира, но липсата на ерекция е проблем.
Не си търси оправдания като „полудявам“ и тем подобни. Всички мъже харесват жената, с която правят секс, но успяват да я задоволят. По-скоро е виновна дясната ти ръка за това нещо - твърде дълго си бил сам преди това и си го карал на 2 мин. мастурбация. Лошо няма стига после с партньорката да можеш да се контролираш.
Нормалният полов акт иначе не е по-дълъг от 8-11 мин. (е, чувстват се като 1 час), но за теб това значи да си повишиш постижението с 4 пъти!!!
Почвай работа, имаш разбираща партньорка, но до кога?
И още - не прекъсвай половия акт дори да си свършил веше - почвай я с уста и ръце, дори играчки, докато свърши и тя или ти каже, че се е почувствала удоволетворена (за жените не винаги трябва оргазъм за това). Има доста добри модели на пазара - вземи, обработвай я с това СЛЕД разочарование и бъди сигурен, че ще с 100 пъти по-добър любовник от доста други. За инспирация гледай филми за възрастни, в които мъжът е азиатец - те успешно компенсират липсата на голямо и еректирало мъжко достойнство. Няма непреодолим пробмем, вярвай в себе си и приятелката си и ще успееш!

2.   Здравй аз съм на твойте години имах този проблем, посетих сексолог, и се оказа, че имам повишена чувствителност на пениса от честа употреба на интимен гел, доктора ме посъветва да редувам измиването с вода, тоест един път вода, втори път гел, итака ми се реши проблема. Що се отнася за упражненията при мастубация, след като приключиш, трябва задължително да се изпрзниш, защото се получава леко поддуване и неприятна болка в областа на простатата, тъй като, се получава превъзбуда вследствие на това, че достигаш до оргазъм но го прекъсваш. Желая ти успех.

3.   Аз съм Автора на темат. Благодаря за отговорите, така имам истинска ерекция това не е проблем, всичко става от превъзбуда мозъка ми завира направо и главичката на пениса ми е много чувствителна, пробвах и с други жени но и с тях беше същото, дори спах с бившата си приятелка която не бях виждал 7 години и при нея се получи този гаф, исползвал съм какво ли не и техники и гелове и презервативи нищо не помага.. приятелите ми искаха да ме водят няколко пъти на проститутки, но с този проблем винаги им отказвах. Кажете още какво може да се направи? Мога ли по някакъв начин да се подложа на операция за решаването на проблема? Бях чел някъде че с операция се премахват някакви влакна на пениса за по малка чувствителнос.

4.   Ти сам си си одговорил на въпроса, ВСИЧКО Е В МОЗЪКА, отиди на психолог, прекалено много емоция влагаш в секса. Отпусни се и не мисли за това и всичко ще бъде окей.

5.   Удари 100гр. уиски или водка и си готов ;))!

Пробвай.. няма да съжаляваш.

J#

6.   От 1
Да, номер 5 е прав, но това не бива да е начинът.
Виж съветите ми, особено за тренирането при мастурбация. Питай лекар-уролог или сексолог.
От кога е проблемът?
Не мии члена си със сапун известно време, иначе - ползвай бебешки душ гел без сапуни

7.   Можеш да си направиш обрязване, перпуциомът (кожата) покриваща членът, се отстранява, така главата на члена остава гола, и след време загрубява, чувствителността и намалява, но за това се посъветвай с сексолог.

8.   Без презерватив и аз свършвам сравнително бързо към 5-6мин, обаче нахлузя ли му шапката поне 1ч и нещо не мога да свърша, което понякога е проблем.

9.   №6 защо да не се мие със сапун?

10.   Не се обрязвайте, не помага дългосрочно - и обрязани имат този проблем понякога - същата е честотата дори.
Не ползвайте сапуни за интимните си части. Ph-то на сапуна не отговаря на леко киселата среда на лигавиците ви и изсушава кожата.
Има много евтини и добри продукти за бебета - шампоанчета и душ гелчета, те са без сапуни и вредни неща, но като цяло трябва да тренирате и да правите чест секс, тогава се издържа повече

11.   Към номер 9: Сапунът предизвиква раздразняване на кожата на члена в резултат на ,което се получава голяма чувствителност на члена,може да се стигне до получаване на чести позиви за уриниране,може да се появи болка в тестисите,и възпаление на пикочният канал и мехур. Аз бях така,и щом спрях употребата на сапуна се оправих.

12.   5 мг. Левитра и 100 грама уиски и си готов!

13.   от Автора... Аз нямам проблеми с ерекцията бе хора, корав е като дърво, за какво ми е Левитра тя е за тези дето не могат да го вдигат. Никога не се мия с сапуни, исползвам бебешки душ гелове и то много рядко. презервативите вършат някаква работа но не е това което искам, аз обичам без презерватив. има ли такива клиники за операция? парите за без значение само проблема да се реши.

14.   Който първи свърши - той мие чиниите!
Ето това аз наричам мотивация!

16.   Члена се мие само и единствено с ВОДА! Аз съм на 27 и на мен ми се случва да се изстрелям бързо. Това което правя е около 30 минути преди секс си удрям една и после бавно свършвам. Ако много съм разгонен може и два пъти преди акта. Когато искам да задоволя приятелката си го правя в няколко пози, които знам че тя ще свърши лесно и бързо. Едната позна е - слагам я на плота така тя ми идва на няколко сантиметра по-високо и в тази поза и влиза под специален ъгъл и за 2 минути е готова. Другата поза която ползвам е тя застава на ръба на леглото на задна, аз съм стъпил на замята и не приклякам или да се повдигам на пръсти.

17.   Да номер 16 това с удрянет на една, две „”преди това е стара изпитана рецепта, и аз съм я пробвъл, но един мъж не бива да разчита само на това, трябва да се научи да контрлира себе си, има много техники, най важната е психическата настройка, да не мислиш че, ще свършиш бързо, да се отпуснеш, и нещата се получават.

18.   Купуваш лидокаин гел 5%, 15мин преди секс взимаш колкото половин грахово зърно, намазваш си члена, слагаш гума и пробваш. Нанесеният гел трябва да е равномерно разпределен. Успех.