Споделена история от Секс и интимност

Мъже, как се "контролирате", за да не свършите?
Вече доста пъти срещам из интернет фразата "аз се контролирам и издържам дълго". Въпроса ми е как? Какво точно правите? И аз спирам като видя, че ще свършвам, но пъхна ли го веднага пак съм на косъм да свърша. Трудно издържам повече от 10 минути. Опишете какво правите, моля!
М32

Коментари

1.   Ще ти разкажа 1 смешен и поучителен виц. В САЩ събират всички мис и най-големите мъжкари, накрая президента казва всеки почва в началото на редицата стигне ли до мен без да свърши получава пари коли.... и накрая сред мъжкарите Бай Ганя всички не издържали все пак миски , Бай Ганя изкарал до края и повторил. Попитали го какъв е тоя балкаснки манталитет от тебе как устиска? -Ам всички гледате горе бре, гледайте тавана.
помисли и ще стигнеш до извода

2.   Жена съм и може би мнението ми няма да ти е интересно.
Но, аз не си падам по мъже, които се състезават. 40-50 минути, та това за мен е протъркване. Когато съм възбудена, оргазма при мен е точно за 15-20мин, после губя интерес.
28г.

3.   Ами има много техники, трениране на PC. мускула, когато усетиш, че ти идва, започваш да стискъш все едно ти се пикае, като забавяш темпото, но за това се изискват много тренировки, при мастурбиране, когато наближи моментът, спираш, след това пак повтаряш, така ще свикнеш да се контрлираш, само, че при това упражнение трябва накрая да свършиш, защото не е хубаво за простатата да се задържа. Основната причина за бързото свършване е чувстителността на пениса, за това, измивай го само с вода, разни интимни гелове (сапуни в никакъв случай) предизвикват повишаване на чувстителността на членът, и най важното е да не мислиш, че ще свършиш бързо, много е важна психическата нагласа, когато човек е спокоен и се отпусне и не мисли за самият акт нещата се получават. Всеки е имал такъв проблем, постепенно ще придобиеш умения и контрол над себе си. Успех.

4.   Ами простокогато си правиш чекии използвай метода "на ръба" което е преди да свършиш спираш, преди да свършиш спираш и така ще се научиш да се владееш с повече тренировки. Или по просто използвай по дебел презерватив!

5.   много просто, мастурбирай предварително. след като веднъж си свършил, втория път определено е по-бавно. плюс това 10 мин си е в общи линии добър резултат, при почти всички сексът трае средно 7 мин и това е научно доказано! както виждаш, и жена ти е писала, че митове от половин-един час секс действат отегчително...

6.   Купуваш си спрей за задържане, и си готов, някой който, го е ползвал може да сподели, че ми е интересно и на мен, лично аз не съм ползвал такъв, но съм решил да го пробвам.

7.   По два начина. Тъй като тялото на жена ми много ме възбужда, като усетя приятния гъдел в основата на члена, забавям скоростта и си затварям очите. Или започвам да си мисля за гадни работи, например за лайна, да си представям лайна и миризмата им, което снижава нивото на възбудата и забавя изпразването!

8.   Добре, тези съвети вие прилагате ли ги или просто не страдате от подобен проблем, но така сте чували? Определено ще ги пробвам, но просто ми е интересно дали са изпитани методи. Номер 3, съжалявам ама онова с миенето ще го пропусна. Докато не го мина 5-6 пъти със сейфгард да заскърца, все едно не съм го мил.

9.   Aбе мъже -не е важно колко време издържате-определено не всички жени си падаме да ни клатят по половин, един час. Десет минути са достатъчни, ако преди това хубаво си си свършил работата и съм възбудена. И след малка почивка, ако повториш е идеално -забелязала съм, че вторият път е по дълго малко ;)

10.   Аз съм номер:3, да имал съм такъв проблем, тези техники са изпитани от мен, и лично при мен работят, колкото до миенето, това е съвет от лекар, сексолог, от време на време, може да се използват интимни гелове, но не толкова често, името на лекаря няма да пиша, защото модераторите няма да разрешат, само ще кажа, че той е известен. Желая ти Успех.

11.   Аз съм жена, но съм забелязала, че моя приятел освен, че забавя темпото и си го вади, понякога(явно, когато ваденето не помага) някакси го стиска. Не съм се заглеждала за да не го притесня, но като че ли си стиска главичката. През това време се заиграва с мен с уста или пръсти и след това продължава.

12.   пробвал ли си малко преди това да си биеш една чикия?

13.   Тоя съвет с чикията на мен лично ми е тъп. Още повече, че ако скоро преди половия акт си го правил винаги има опасност след това да не ти стане или да нямаш хубава ерекция, също така самия секс да не ти е чак толкова хубав като усещане. Това е съвет за някой 17 годинишен, но не и за мъж на 30! Спрейовете за задържане също за боклук, тък като пениса изтръпва от тях и след това ти се губи усещането и чувствителността, а с това и смисъла от самия акт. Всичко е тренировки. Всеки за себе си намира най-добрата техника. Няма общо правило.

14.   Ще ви споделя един трик, който е изпробван, взимате едно ластиче, и го слагате в основата на членът, близко до тестисите, гладайте обаче да не притиска много силно, така пениса е напълнен с кръв, ластика не позволява неиното бързо оттичане, а главичката става много твърда, но нечувствителна. Така съм издържал до един час, след като я задоволите, сваляте ластичето и се празните. Успех.

15.   А има ли техники за по-бързо свършване, че да чукаш по 1ч. също не си е работа... ставаме направо като парцали с момичето, пък и ако е нещо чуждо и няма много време често се довършвам сам след като се прибера..
между другото и за мен да си правиш чекия преди секс си е тъпа работа. поне при мен има негативен ефект -минава ми мерака, отпускам се, не ми става и тн
М22

16.   Има, караш я да ти прави свирка, като наблегне с езичето там, дето започва юздичката(гемчето), след това и го вкарваш, и си свършил за секунди.

17.   Темата е интересна, но бих се радвал да има още съвети.