Споделена история от Секс и интимност

Тънък пенис и малки тестиси
Здравейте имам един въпрос които ме мачи значи мое и да има такива теми но точно каквото ме интересува конкретно го няма. Значи пениса ми е 16. 5 сантиметра но идва другото нтрано нещо поне за мене защо ми е толкова тънак, 12 см обиколка малко ми се струва, и тестисите неса ми големи много се притеснявам дали е от мастурбирането моля ви отговорете ми сериозно не ми се смейте на 18 години съм. Благодаря предварително на всички.

Коментари

1.   Здрасти - първо МАСТУРБИРАНЕТО НЯМА ОТНОШЕНИЕ към големината, вида на половите органи - това се отнася за момичета и момчета. Мастурбирането е ПОЛЕЗНО, подобрява кръвообращението, добро е за психиката на човека (освобождава се сексуална енергия) и е нещо нормално, ЖЕЛАНО, човешко и ПОЛЕЗНО.

Как ще изглеждат половите ви органи си е генетично определено (ако не сте болни де) - при теб, Авторе, твоите полови органи наподобяват тези на баща ти. Щом на баща ти са свършили работа (доказателството си ти), защо на теб да не свършат???
Тестисите на всеки мъж са различни. Важното е да имаш ДВА тестиса - единият да не е останал в тялото - внимателно се опипай и се виж в огледалото - имаш ли два тестиса ИЗВЪН тялото?
Ако имаш - Ок си
Когато мастурбираш отделяш ли сперма?
Какъв е гласът ти - мутирал ли е, имаш ли брада, чувстваш ли тялото си мускулесто?
Ако е така - тестисите са си ОК, какво толкова им намираш косури?
За жената не е толкова важна големината на тестикулите ти, важното е да ? вършат работа - да имаш ерекция, да имаш мъжки полови белези.
Ако нямаш брада, ако тялото, лицето, гласът ти са по-скоро детски - отиди на лекар-уролог, ендокринолог - бие се тестостерон и се оправяш.
Ако нямаш такива проблеми, ти си си ОК

2.   Значи ще ти кая точните отговори на въпросите ти, от автора. Значи злсаса ми немога да кая че е детски и немога да кая че ми е дебел нещо средно, брада нямам само леко по брадичката и горната устна, за тялото ми несъм някой мусколест но съм уформен и то според мене доста добре имам и височината 182. 5 см. Когато мастурбирам да има сперма но немога да кая че хвърлям малко или много според ситуацията е. А дали има нещо общо размерите на тестисите и дебелината на пениса ми с варикоцеле. Защото миналата година ми правиха и само знам че ме беше много срам. Може ли като го имам от 15 годишна възраст да ми е увредило нещо, защото аз го усетих когато започна да ме боли левия тестис, ако си запознат/а с това. Благодаря за отговора предварително.

3.   Ееее, да бе. Ами аз какво да кажа моя пенис като е 13-14 санта и не е много дебел.

4.   Авторе, при тези обстояелства те съветвам да посетиш уролога си. Не смятам, че има от какво да се притесняваш, но отиди да те види за 5 мин.
Членът ти си е нормален, но за тестисите не мога да кажа, ако си имал Варикоцеле. И все пак - един тестис си стига по принцип, за да си нормален мъж - отиди, нека видят хората... дори единият тестис да е бил засегнат, другият си е нормален.
Изобщо - големината на тестисите не е толкова важна, но да - говори за нивото на тестостерона. Едва ли обаче си имал малко от този хормон, щом си станал толкова висок... може и генетично тестисите да са ти такива, а и да си въобразяваш.
Лекарят ще внесе тук яснота и надявам се - успокоение.
За члена си специално не бива да се притесняваш. Ако имаш и ерекция, не виждам защо да имаш и проблем с тестисите.

5.   Номер 4 що се отнася до големината не си въобразявам така си е смисъл не са някакви микроскопични де както си ги представяш, но не са примерно като на възрастен човек или някой 20-22 годишен, а що се отнася до това дали работят да и двата си работят смисъл не е увреден левият и слава бого че щях да откача. Но пак дали с годините ще ми пораснат и дали ще ми надебелее още пениса защото като се погледна в огледалото на фона на тялото ми се струва малък и да имам си добра ерекция не спада примерно ей така, но пак не мога си обесня дано да пораснат като на възрастен.

7.   Хм., не знам какъв ти е проблемът тогава... ами извинявай, но точно за тестисите не знам да има определена големина - просто при недоразвити тестиси е проблем... твоите си работят - имаш ерекция, имаш сперма, къде ти е проблемът?
Не виждам защо пък пенисът да ти бил малък, тънък или там какви ли не глупости си внушаваш. Мисля, че проблемът ти е психологически. Ти бил ли си с жена и ако не си бил - потърси начин да бъдеш, за да ти се разсеят притесненията. Аз като женат и казвам, че нямаш проблем, но докато не го повярваш сам - ще имаш. Може би ходенето на лекар, който да те увери, че си ОК си е добро решение - друго е да си намериш приятелка и да се докажеш като мъж, за да не си въобразяваш идиотщини. Успех

8.   Благодаря щом така мислиш като жена, дано да си права номер 7, щом казваш че сичко си е ок и нито ми е малък или там тънак значи би било редно да се успокоя малко. Ще имам предвид съвета ти.

9.   Медицинското му наименование е "тънкохуй гноемъд".