Споделена история от Секс и интимност

Момче, което е лудо по мен
Здравейте, аз съм жена на 22 г. Преди висях по сайтовете за запознанства. Там се запознах с едно момче от близък град. Пишехме си известно време, видяхме се. Той каза, че ме харесва и иска връзка с мен, аз му казах, че не искам нищо него и това беше. После постъпих на работа с този същият град, предложих му да започне при мен, той се съгласи, въпреки, че работата не му харесваше много. Там имаше и други мъже. Аз бях единствената жена в екипа и всички ме сваляха. От началото разбира се това ме ласкаеше, имаше едно момче много симпатично и много напористо, по това време бях скъсала с гаджето си и бях сама. Така обаче по едно време стана непоносимо, след като видяха в телефона ми мои много невинно много леко еротични снимки. Нищо голо или перверзно... просто нз явно са им се видяли красиви. Та от тогава почнаха още по напористо, а аз само бягам от тях, но в офиса не може да се избяга кой знае къде, а и сме колектив, трябват ми за едно или друго, но всички ме гледат като парче месо... беше ужасно. А това момче за което започнах да разказвам, много кротко и добро, мълчаливо... седи и наблюдава отстрани нещата. Та този, напористия, полудя след като се събрах с гаджето си от яд, че не е успял да ме свали, нз може би имаха някаква надпревара кой ще ме спечели, нз. Но той започна много да нахалства, това кроткото момче не издържа и го удари. После напусна, след известно време и аз. Спрях всякаква връзка с тях и с него. След време се разделих с гаджето си и пак започнахме да си пишем с него. Излязохме веднъж, втори път и така почнахме да си излизаме. Мълчи и ме гледа в очите когато говоря. Млъквам той още ме гледа, после се усмихва навежда поглед надолу и ми отговаря. Запозна ме с приятелите си и аз с моите съвсем безкористно, просто така си се случваха нещата. Много се забавлявахме всички, излизахме лигавехме се... Почнахме да ходим по дискотеки, а той не ме изпуска, сяда до мен, гледа ме как се кълча, пийва си кротично и ме гледа. Отидох да спя у една от неговите приятелки, понеже съм от друг град. той ни изпрати и двете. После пак на диско изморя се да танцувам седна при него да си говорим, но нали е шумно трябва на уше и го усещам как ме гали по косата и ме дърпа да ми каже някакви глупости... почнаха да се подсмихват след тази вечер неговите приятели и да питат има ли нещо между нас. Той категорично отричаше, аз също. Никакво привличане към него нямах. И така дискотека след дискотека все едно и също и аз си мисля, че нищо няма а само приятелство изпитва към мен. След време обаче това момиче, у което спях замина за чужбина. И следващия път на дискотека мислех да си взема такси и да се прибера. Той обаче ми вика :не дей ела да спиш у нас, аз ще спя в кухнята и так аи стана. На другия ден ме изпрати. И така почнахме. Стана ми много близък всичко споделях с него, той ме прегръщаше и успокояваше. Никакъв намек за нищо. Една вечер след дискотеката решихме да погледам филм. Аз обаче заспах много бързо. През нощта усетих че е при мен, но нищо не казах. Не ме докосна цяла нощ. На сутринта ми се извини, аз му казах че няма проблем. И така няколко пъти след дискотеката спеше при мен, прегърна ме веднъж в съня си и така си спахме цяла нощ. Като видях че няма никакви задни мисли почнах да си сядам у него, да си спим заедно, а той... нищо. Все така не ме изпуска от поглед, все така си сподялям и ме утешава, все така кротък, Супер :) въпреки че понякога усещах как му става и веднага се махах от него. Знам че дори нищо може би не си е мислил, а само от допира му става. и така минаха години докато всичко това се развие. Една вечер го забелязвам как се стиска с мъка за четала след като станах от него, гледа ме тъжно, но дума не казва. Питам го какво му е веднъж в дискотеката той ми вика нищо напих се малко. През всички тези години, 2, 3 няма приятелка и не ми е казвал за никоя бивша или подобно, само се черви като го питам, а е колкото мен на възраст. Една вечер отиваме на дискотека и се понапихме, аз повече. Както си говорим и ми вика много хубаво танцуваш. погледна ме в очите и се приближи към мен, докоснахме за малко устни, погледнахме се и още няколко пъти така се отдръпнахме. Аз го погледнах и го попитах :какво правиш, а той :ох незнам и отиде до тоалетна аз станах и повече нито дума за случилото се. Връщаме се и заваля. Той отиде до банята аз се изправих до прозореца и гледам дъжда. Върна се той застана до мен и каза:много си хубава тази вечер, както обикновено. Изненадах се, никога не ми беше говорил така и прозвуча толкова искрено и свенливо. Казах мерси, той почна да си обикаля да си прави нещо по стаята, ама нз какво само думите му помня до тогава. Дойде пак до мен каза че пуска филм и ляга, аз казах добре и отидох до тоалетна. Връщам се а той си легнал, легнах до него, той ме гледаше толкова сладко, невино и със свенлива жажда ме следеше. Отидох до него, а той много изненадан, и го целунах. Отдръпнахме се и двамата да се погледнем, той нищо не каза само тръгна пак плахо към мен и аз му позволих да ме целуне. Докосваше леко устните ми със затворени очи а аз го гледах. Беше толкова плах и сладък. Все едно ако ме докосне по силно ще изчезна :) и аз продължих да го целувам. И така лека полека стана белята, беше много нежен и внимателен и през цялото време очакваше да го отблъсна и щеше като кученце да подвие опашка и да скимти :)после като го погледнах имаше най-тъжната физиономия на света. Попитах го какво има а той ми каза:нищо просто... толкова си красива и беше моя, само моя... не мога да повярвам че ми се случи:) много ме умили, пак го целунах и той после каза:всъщност от много време те харесвам, аз казах:така ли, а той:да, казах му сладурчеи пак го целунах, гушнахме се и после сме заспали. На сутринта станах рано, той също се събуди. Попитам ме къде отиваш? А аз му отговорих че имам работа и тръгнах, разбрахме се после да пием кафе с приятели. Излязох, не го целунах, нищо. Не можех да повярвам че съм правила секс с най-добрия си приятел. Когато отидох на кафе той не беше дошъл, дойде поздрави всички мен дори не посля да ме погледне. Седна на столаотстрани на мен. Аз му викам :кво става, той ме погледна за малко после погледна към земята и каза:ами нищо... измрънка си гостояхме в кафето известно време, другите тръгнаха и той все такане смее да ме погледне. Попита ме какво ще правим сега, аз се усмихнах и казах:незнам, а дой седи и ме гледа за малко после пак поглежда в земята и се чуди дали му е позволено пак да ме докосне или да се навре в дън земя... Много е сладък и много нежен спрямо мен. Останах обаче с впечатлението че беше девствен :). не го попитах защото така или иначе му беше неудобно.

Коментари

1.   Какъв ти е проблема не мога да разбера? Мисля, че си написала тази история само да покажеш, че си много красива и харесвана... Еми добре ние какво трябва да направим... Ще ти дам само един съвет.. По- добре не разигравай така момчето... Защо му даваш напразни надежди, като не го харесваш... Живота си е твой, ама не знам разсъждаваш като 15 годишна... Мъжете точно заради това те харесват... Защото много лесно може да бъдеш излъгана, а това добро момче явно просто е прекалено добро, за да ти направи нещо..

4.   Каквото сам си надробиш....

5.   Ами да сигурно е бил девствен :)

6.   Модератори първият коментар е пуснат ТРИ ПЪТИ!

7.   Мисля, че с времето ще го харесаш, не го изпускай, малко са такива момчета, от ясно по ясно е че той те обича, какво ти трябва повече.

8.   И какво значение има? Защо просто не му кажеш ясно че искаш да си с него, ами го разиграваш и го караш да се чуди "може ли, неможе ли..."

9.   Така и не разбрах кой-кой е в цялата история... Един кротък, пък друг напорист, пък гадже, пък тоя, пък оня, пък някакви други...
Това, съчетано с факта, че имаш "леко еротични снимки на телефона", попаднали кой знае как пред очите на колегите, ми говори достатъчно много що за персона си...
Щом сега си на 22 и 2-3 години си се занасяла със сегашното момче, на колко си била докато още си работела? На 19? На 18?
Въобще, цялата история намирисва на скалъпена с бели конци. Ако ли пък не е, толкова по-зле за тебе - изобщо не ти прави чест.

10.   Отиди при момчето и го целуни, кажи му че го обичаш и забрави за терзанията си.