Споделена история от Секс и интимност

Защо някои мъже не правят френска любов?
Защо няко мъже не правят френска любов според вас? Срещала съм всякакви, но малка част от тях изобщо не го правят. Или незнаят как или ???

Коментари

51-100 от 101

59.   ЗАЩОТО СА ЕГОИСТИ.

60.   Аз обичам да правя, също така и обичам да ми правят. Но за съжаление във връзките ми става така, че аз правя, а на мен почти не. И не че ги броя и сравнявам, но просто когато и на теб ти харсва това, някак с времето започва да ми липсва.

61.   Аз лично се отвратих от първия път, в който правих "франска любов", защото явно не се беше измила ли де да знам, но ми беше солено, гадно и едвам се сдържах да не повърна.
И от тогава ме е гнус от мисълта само!

63.   Е не е казано че всички дето правят са царе, бившият ми приятел постоянно настояваше за това, но честно казано повече ме вбесяваше- просто не го умее ли не знам. Дори се сърдеше като му кажа че не искам, и то много се сърдеше. Оттогава като че ли вече не искам изобщо, като не знаят как по-добре да не настояват.

64.   Може би защото жената, която иска френска, е прекалено космата или пък мирише на трушия.. :)

65.   Сигурно предпочитат пишки :Д Но не знам им дава сърце да откажат на хубава жена! :)

66.   Аз съм жена и досега почти няма мъж който да не ми е правил френска любов. Един мъж, с който правим жесток секс ми каза, че съм му много вкусна отдолу и с голямо удоволствие го прави, но на много други жени му бил гаден вкуса и за това не го правел. Ето една причина да не иска един мъж да прави френска любов.

67.   Ами защо някои жени не правят френска любов причините според мен са едни и същи на някои хора просто не им харесва

68.   Аз например правя на жените с който съм... бил това е взимно удоволствие, но някой не обичат френската... :) Ц.

69.   Няма жени, които да не обичат френската любов, а такива, които не харесват зле направената френска любов и им е неудобно да ти казват какво точно да им правят с език. Поне за мен това важи, не давам на всеки да ме лиже, защото има катастрофални случаи, имам предвид мъже, които изобщо си нямат идея как да го правят. Но има такива, които като им обясниш какво искаш се справят. А има и такива, на които си им идва отвътре - най-добрия вариант:))

70.   Това е леко абсурдно. Смисъл как така според вас е израз на близост и интимност между двама дългогодишни партньори, когато един мъж прави френска на жена, но в същото време жените едва ли не са длъжни (или поне са притискани) да правят на мъжете в повечето случаи още преди да са правили секс. Ама много интересни и същевременно смотани двойни стандарти имате.... -_-

71.   Ами истината е че някои мъже са егоисти. От две години живея с мъж, който не прави френска любов и да си призная много ми липсва. Та този човек, въпреки че ме обича е егоист и във всяко друго отношение от нашият съвместен живот. Затова дами, не се захващайте с мъж, който не прави френска, ще съжалявате после, но вече ще сте прекалено влюбени и обвързани, за да се разделите.

72.   Аз не правя на всяка, защото има риск от спин и хепатит

73.   Аз обожавам френската и немога да си представя секс без нея. Бих казал че повечето от времето на сексуалния акт е във взаимна френска. Скоро го правихме под вода, бих казал че добре се получи... Това което понякога ме възпира от такъв акт е обилната растителност. Жени, ако желаете хубаво лизане-бъдете гладки там. Окосмяването наистина е сериозна пречка!

74.   То така звучи сякаш за тях е задължение. Дори и някои от коментиращите тук се изказват по подобен начин. За мен това е част от удоволствието. Обожавам да правя френска. Обичам да се любувам на цялото женско тяло и чак накрая да стигна до същността. То иначе къде му е удоволствието?

75.   Моят съпруг също не обичаше да го прави.. Накрая го оставих :Д

76.   M 23 много е просто, защото мъжете са егоисти и предпочитат да получават отколкото да дават, особено ако е материално осигурен смята, че дава всичко с кирливите си пари и иска само да получава орална любов. Няма да излъжа, ако кажа, че мен просто не ме възбуждаше тази мисъл преди да обичам момиче, преди да бъда влюбен и никога не съм го желал, никога не ме е възбуждало. Към ден днешен мога да кажа, че дори съм правил на приятелката ми повече като време и пъти орална любов отколкото тя на мен, защото я обичам и се възбуждам страшно много от нея, когато я виждам щастлива, побърквам се от всеки допир и не съм егоист с нея, тя е моето момиче

77.   76, щом и пътите си броил - ясен си ми. А "кирливи" пари със сигурност нямаш ;)
И не говори от името на всички мъже - гледай себе си.
Прочети последните 9 думи от писанието си и, надявам се, и на тебе да ти стане ясно що за стока си.

78.   От 76 към 77, отбелязвам фактите, че тя е егоист, защото аз търся перфектната, и просто в моето съзнание се запечатва фактът, че аз го правя повече, аз търся перфектна, така съм бил цял живот, но в един момент осъзнах, че такава не същвствува, а относно парите, месечното ми възнаграждение е 4 цифрено, най-вероятно около 2023 когато де изплатят всички кредити ще наследя голяма фирм (няма да казвам за какво), и винаги съм имал едно наум към жените, не парадирам с това и се опитвам да лъжа къде и при кого работя, първо за да не ги използвам с кирливите си пари, второ за да не ме използват те поради тази причина, страх ме е от използвачки

79.   77, аз съм 76. Просто подсъзнателно броя, защото цял живот съм търсил перфектното момиче, според мен е малко егоист в това отношение, но не е проблем дотолкова, щом има други положителни качества. Относно парите, точно там е проблема, че ги имам. Не съм милионер в момента (по-скоро кредитен такъв), но мога ако искам да печеля жени с нещата които притежавам, но никога не съм парадирал с това, точно за да не ме използват мен самия, а и за да не си помислят, че ги купувам с кирливите си пари. За това винаги съм бил прикрит в това отношение, пък и всичко е постигнал баща ми, аз просто работя в неговата фирма, а след време какво ще става, ще видим :) жените са използвачки, мъжете също. Едните искат облаги материални и пари, а другите искат секс, аз искам просто момиче, което да ме обича, което да обичам и аз, нищо друго.

80.   да ви кажа аз на всички моя приятел ако не ми направи френска по два пъти вечерта той не може да заспи отделно на обяд и сутрин :)

By : Йони

83.   обожавам да лижа жена отдолу... направо бих го правил с часове, докато ми пресъхне гърлото! единственото условие е да е горе-долу чиста, иначе даже и джунгла да е пак не ми пречи. случвало ми се е да го правя и без да се стига до секс след това, ей така в някаква напълно тривиална обстановка - докато мие чиниите, докато се пече на слънце или просто докато гледаме телевизия. на мнение съм, че не само френските ласки, а сексът като цяло е удоволствие, в което всеотдайността е на първо място... да даваш и съответно да получаваш.

84.   Обожавам да я лижа в поза когато е седнала на лицето ми. Харесва ми така да свърши и да изпия соковете и

85.   Здравейте аз лично много ми харесва да го правя на жена мога да кажа преди да съм го правил не минавам на друго правя го докато не усетя тялото да каже да да хайде искам в мен но няма сериозни дами за такава работа

86.   Ами много просто, винаги преди секс, жена ми ходи да пикае! Затова и не я лижа! Но съм лизал жени и това много ме възбужда!

87.   Аз излизах с един, който държеше да му правя. Зарязах го на 3 месец, остави че не ме задоволяваше сексуално ами и да ми е правил 2-3 пъти френска, да ви кажа честно хич не го биваше. Аз все пак съм жена и си имам нужди.

88.   30г М
Харесвам да го правя и леко да пре-плъзвам език до анала
дали има някой с който може да си допаднем от Пловдив съм

89.   Важното е който, го прави да влага много чувство! Аз обожавам да свърша, когато съм отгоре му и веднага да си го поема с уста и да го довърша -страхотно е!

90.   До 89, аз също обожавам докато лижа жената да свърши, харесвам вкуса на соковете и. Хубаво е когато жената се празни обилно, но всяка жена е различна... колкото толкова... :)

91.   Има различни типове мъже, да се съдят само затова че нямат подход с езика към гениталиите е погрешно, също така има и жени, на които фелациото не им допада, какво да кажем за тях?
Причините в пасивността на един мъж по отношение на оралния секс може да са най-различни - предубеждения, погнуса, възпитание ако щете. Да казвам каквото и да било против това ще е нечестно от моя страна със самия мен-обожавам френската любов, практикувам я отдавна, специализирал съм се в нея според партньорките ми. Важното е не само да си минеш от реда а и да го направиш както трябва, удоволствието трябва да бъде и за двамата, машиналните движения, заучени от някой клип или от приказки на улицата не вършат работа, това е нещо, което трябва да се върши с желание и въображение.

Venom

92.   Защото има жени със смърдящи вагини! Колкото и да ги плакнат, пак си смърдят. Попадал съм на такава и повърнах. От тогава не рискувам

93.   Обожaвaм френскa;)))
Но в нaчaлото, още докaто бяхме гaджетa със съпругът ми, ми прaвеше тоя номер кaто нa н49, дa се отдръпне точно кaто ще свършвaм, че дa удължaл удоволствието.
Кaзaхму няколко пъти тaктично, че ме секвa тaкa, но не, едвa ли не той знaе по- добре кaкво и кaк искaм aз.
Един път обaче пaк тaкa кaто се дръпнa, не знaм кaкво ми стaнa, побеснях и го ритнaх в лицето и му изкрещях: ти тaм долу, не мърдaш, докaто не свършa;)))))
Толковa се възбуди, че свърши.... и после и мен. Оттогaвa, обaче си знaе.
A инaче, никогa не съм попaдaлa нa мъж, който дa не искa. Би ми било стрaнно.... и едвa ли бих повторилa.

94.   от 89 към 90 звучи доста възбуждащо - супер, нали това е целта да се създава удоволствие!

95.   Аз лично не харесвах клиторите на жените, тъй като първия път бях с много дебела и грозна жена, широка отдолу и беше трагедия и след това единствено анален секс ме привличаше и това имах желание да правя, докато в един момент не се влюбих в едно момиче (това си бях поставил и за цел), и ми беше малко трудно и кофти в началото да я лижа отдолу, но след 6-7 месеца връзка и чувства към нея, вече само като си помисля за това как я лижа отдолу и се възбуждам и аз (нещо което беше изключено да ми се случи преди, а и от нормалният секс вече се възбуждам), така че има си хора всякакви. Аз лично, ако нямах чувства към момиче и не изглежда добре отдолу се бях зарекъл да не правя нормален секс с жена, ако пуска отзад пуска, ако не орален на мен или никакъв, но ето че сега вече харесвам клитори (но съм влюбен в пиленцето на моето момиче), и изпитвам възбуда само при мисъл :)

97.   Гнусна ли? А той пита ли ме мене дали надървеният му кренвирш ми е гнусен? А? Мъжете са тъпи егоисти. Само на тях да им е хубаво значи. А като се замислиш колко много правим за тях. Сликони, пластични операции. Значи аз преди да ми прави френска трябва да съм се дезифенкцирала като за болница, пък на него току що пишкалият му пенис да ям. Как пък не! Стегнете се момчета...

98.   Имам приятел от няколко години и ми е правил само няколко пъти. Просто няма желание - не му идва отвътре, няма потребност, а и няма опит, явно. Но когато го прави е бонус. Отдавна не е и едв али скоро, но няма значение. Гаджето ми преди него ми правеше често и беше страхотно и сега това ми липсва. Но с времето свикнах и минаваме и без това....Питала съм го няколко пъти, но в крайна сметка в секса човек трябва да прави, каквото му е приятно...Аз на него му правя, но в 80% от случаите си е е моя инициатива. Това възбужда допълнително и мен.

100.   Обожавам да правя френска любов но не защото очаквам нещо в замяна а защото удоволствието което жената получава ме прави щастлив и полудявам само от мисълта за това от нейните движения и звуците който издава.

101.   Защо някои жени не правят анална любов според вас? Срещал съм всякакви, но малка част от тях изобщо не го правят. Или незнаят как или?
Това мисля, че отговаря на въпроса ти.

102.   Сегашният ми приятел ми е споделял, че преди мен е правил френска само веднъж, за да види какво е. Не му е харесало според неговите думи защото не са им изглеждали привличащи половите органи. Сега някой път не мога да го отлепя :д та може и това да е причина

103.   Не правя защото няма на коя!

104.   Прочетох чат-пат коментарите. Мъж съм и от опит мога да заявя, че не разбирам секса без овертюрата на френската любов. Винаги съм предпочитал да ” подгрея” партньорката добре. Когато успея да я свърша един или два пъти с език, после всичко си идва на мястото и секса е пълноценен. Така, че само едното мушкане и ръгане, не е секс. Винаги съм предпочитал, жената с която съм, да е доволна, а аз мога и сам да се свърша ако трябва :)

105.   Не ти ли е минавало през ума, че някои хора може да имат чувствителни носове и просто не им харесва идеята, да лижат миризлива катеричка.

106.   Аз правя рядко френска любов на жени, с които се виждам само за секс. На приятелките си съм правил по-често (но пък те не са били любителки на този вид секс, в интерес на истината, така че пак не е било чак толкова често). Не ми е чак толкова приятно изживяване, че да го правя на всяка. Има мъже, които умират да правят орален секс на жената, и биха го правили с часове, но аз просто не съм от тях.

Е, случвало се е да лижа жена дори, когато спим за пръв път, но трябва адски много да ми хареса самата форма там долу. Не знам как точно да го обясня, но има жени, с които съм спал десетки пъти, които никога не съм, и няма сила на света, която да ме накара да ги лижа, защото просто не ми харесва какво виждам отдолу за лизане. В същото време има жени, които само като им видя катеричката и ми се приисква веднага да я засмуча. Тук дори не става въпрос за миризми, защото телесните миризми дори бих казал, че ме възбуждат. Просто като видя една вагина много добре знам дали бих я докоснал с език, или не, като ако отговорът е НЕ, тогава просто по никакъв начин не може да се пречупя да го направя.

Така че за нас, мъжете на които не им е чак такова удоволствие да правят френска любов, не е чак толкова странно, че не го правим постоянно и с всяка партньорка.

Който си мисли, че всеки мъж обича да лиже и респективно, че всяка жена обича да духа, очевидно се е объркал много сериозно, така че...

107.   Аз бих правил френска на жена, но зависи какво и е нивото на хигиена. :) Ако е веднаха след душ 100% Но ако не се къпе и подържа- никога.

111.   Номее 106 би ли споделил каква е формата, която те възбужда и коя те отблъсква? Би ми било интересно. Първият ми мъж не обичаше да прави френска, аз не го и молих, защото не беше добър. Не го биваше и в секса, след това на следващия не му давах, макар да искаше, пак защото не ми харесваше и не можех да се отпусна. С настоящият ми приятел сме още в началото, но той не спира да повтаря как иска да ме подлудява с език, как обожавал тези ласки и т. н. Ядосва се, когато не дърпам (случи се веднъж). Въпроса ми е и към двата полиа: мислите ли, че ненадарените мъже се опитват да компенсират с френска?

112.   До 111!!! Аз ще ти кажа моето мнение! Харесвам тънка лентичка по продължението на хълма или чисто лиса! Обичам да доставям удоволствие на приятелката си, искам да се чувства супер яко и по възможност дори да е докарвам до оргазъм/и. Хигиената е МНОГО ВАЖНА, но един нормален душ е авсолютно достатъчен! Не сме фанатици и да не знаем с какво се захващаме! Щом иска значи знае какво ще прави. Имал съм приятелки, които не им беше срамно да си "поискат" орално, след като сме били накъде навън, а после сме се целували по време на акта. Повярвай ми, обожават да френските ласки и играта долу! Не зная защо се дърпаш? Обясни. Не искаш ли да ти е хубаво и приятеля ти да се раздава за теб? Това пък няма нищо общо с надареността на мъжа! Няма да се хваля не обичам да го правя, но имам какво да покажа. А относно френската ако си възбудена и ти се прави секс, това е чудесното начало!

113.   Здравейте аз лично правя кефи ме кефя се и да ми правят. Проблема ми е че жена ми почна да се дърпа не иска недей лошото е че и не мен не ми прави и ми е тъпо. Прибирах се и една кака на пътя ми направи ама не е същото.

115.   Номер 111, аз съм номер 106 и ще се повторя - не знам, и не мога точно да обясня каква форма на жените там долу харесвам. Просто е необяснимо, или поне аз не мога да го направя. Но това не променя останалата част от мнението ми - много добре знам дали една жена ще я докосна с език отдолу на момента, когато я видя гола.

Имаше например една жена на около 35 години, с която спах преди време - е, нея в момента, в който я видях гола и вече знаех, че ще я лижа. Преди време пък спах с едно момиче на 19 години, но когато я видях гола за мен нямаше дори минимално колебание - абсурд да я докосна с език!

Тоест, не е да речем да харесвам само млади и "неамортизирани" катерички, защото тази 35 годишната жена си беше и раждала дори, но просто беше много изкушаваща.

За мен най-простото и лесно обяснение е, че просто има мъже, които не се възбуждаме особено много от правенето на орална любов, поради което, за да се навием да го правим (особено пък на партньорки, с които нямаме сериозни отношения), трябва да сме сериозно изкушени от това, което виждам там долу. Сигурно и с пенисите е същото. Със сигурност има пениси, които много жени и насила не биха лапнали (не заради лоша миризма, или нещо подобно), както и със сигурност има такива, които само докато ги видят, и вече са им в устата.

Свят голям и широк. Хора различни и с разнообразни вкусове и предпочитания. Надали точно за този казус би могло да се намери логично и напълно изчерпателно обяснение. :)

116.   Единствената основателна причина принципно е липса на достатъчна хигиена - тип Шеруудска горе отдолу или пък да мирише на риба.
Другата причина е - егоизъм. Секса принципно си е за взимно доставяне на удоволствие.
Естествено има и идиотски причини като "притеснение" или пък е имал нещастието да лиже някоя жена тип дърво в секса. За пояснение на жената-дърво - такива дето се събличат и лягат и чакат всичко наготово и да им четат мислите едва ли не. За изненада на подобни дървета - не всички мъже и жени харесват еднакви неща в леглото. Ако си споделите предпочитанията ще направите услуга на всички участници в секса - включително на себе си. Естествено ако някой си мисли че е Бог в секса и насоки не му трябват или пък другия се мъчи един вид да го "учи", си е друг проблем.

119.   Повечето мъже като не ми правят френска аз защо да го правя повечето са егоисти мислят само за себе си това е

51-100 от 101