Споделена история от Секс и интимност

Не ми стига секса...
На 20 години съм и правя секс от 3 години, но напоследък се случва нещо странно. Постоянно го искам. Само за секс мисля, непрекъснато.
Със сегашния ми приятел сме заедно от почти години и той вижда разликата. От месец насам не мога да го оставя. Оргазмите ми станаха много по-силни от тези в началото на връзката ни. Направо не мога да функционирам нормално, обсебена съм от мисълта за секс. Какво се случва с мен ?

Коментари

51-59 от 59

51.   50 кажи го тоя виц че ми стана интересно. не разбрах нещо какво общо имаше валяка с секса.
аз каквото виждам до тука е че България е пълна с супер красиви умни и сексуални жени които са добри домакини и ние сме мухльовци. а някои от псевдомъжете тука даже си предлагат сексуалните услуги и искат телефончета и скайпчета не ви е срам.

Aвторката на тая тема защо не си начеше крастата и е спре да занимава хората с проблемите си че се събират незадоволени последователки и след тях повлича и разни чекиджии. направете си едно форумче и си разменяйте каквото искате и си се събирайте плющете правете каквото правите нас какво ни интересува кой недоебан на кой какво не му стига обясни ми

52.   Ами, три розички трябвало да стигнат зад пустинята, за да стигнат до принца и да станат принцеси. Можели от всеки оазис да пият вода, срещу лист от цвета си. Първата ходила, ходила и повяхнала по пътя умирайки, за да не даде от цвета си на друг, освен на принца. Втората пила от всеки оазис, но стигнала гола и грозна. Третата когато не издържала на жаждат, жертвала по някой лист, но все пак до принца пристигнала хубава. ;) Това е.

53.   Cамо не разбрам как всички теми за секс са пълни с коментари, а сериозните неща се подминават с лека ръка
ти на 20 не знаеш пикае ли ти се друго ли ти се прави, какво си се запревзимала. айде слез малко на земята. детска работа. заслужаваш някав келеш да те хване и да те супква сурин обед вечер да видиш колко е от да те третират като секс играчка

54.   53:"ти на 20 не знаеш пикае ли ти се друго ли ти се прави"... Ти луда ли си? Не, не си. Има и такива като теб -фригидни им викат. Нормалните протичат отдолу на около тринадесет по хормонални причини. И докато достигнат тридесетте, стават все по ненаситни. И това "от сутрин до вечер", много ми харесва. Ама за съжаление, дори в бардаците не ти го осигуряват. Виж, другите, "сериозните" неща ти ги сервират денонощно, при това определено против волята ти, та затова няма смисъл да се коментират тук -прекалено са банални... ;)

55.   54 банално е , че хиляди хора измират, че има глад и мизерия безаконие изкривени ценостни системи и жажда за войни пари и власт, но не е банално , че на поредната пикла и се е доебало. ми защо не и помогнеш в това више начинание. излашкай я няколко пъти и да миряса. ГНУСНА СИ
два пъти по-възрастна от теб съм и на 20 си учех прилежно и не съм си и мислила за секс. и ако синът ми , ми докар някоя повлекана у дома ще го изгоня с ритници и него и нея.

54 на теб да не ти е протекъл мозъка. на 20 какво разбира тая лапетия от секс че чак да не и стига. ненаситна съм била на 30 ама тогава да има защо. на 20 още е дете
ей такива малки пикли развалят семейства!

56.   Нямаш си друга работа, затова мислиш само за секс.

57.   Всяка възраст с проблемите си -проумейте го най сетне. На 13 за глад и за войни и за пари и за власт ли да мислят, когато хормоните ги завличат дори от образованието, та бягат от училище и си спретват оргии? Щом сте толкова умни, овладейте тези процеси, защото касаят цялото общество. Не е достатъчно да държите своите деца вързани -така само ще се компроментирате и пред тях и пред новите "умни" закони. Среда се създава само с масова активност, а не с драсканици из форумите. Няма да убедите младите, че секса е тъпотия. По добре създайте канали за обучение, възпитание и интерес към други равностойни по привлекателност ценности. Докато ревете в един глас колко е гнусен и противен и антицивилизационен секса, децата ще ви припомнят как именно вие сте въстанали през 60-те срещу това с не по малко гнусното си хипарско движение на неугледни, немити, небръснати и изобщо нехигиенични младежи, които са всъщност ваши представители. Е и това чудо, с гръмкото име "сексуална революция", е отминало, но е оставило следите си там, където се е състояло -хората са се научили, че срещу природата няма смисъл да се рита -лошо отвръща на удара...

58.   СЕКС ,СЕКС и ПАК СЕКС??
таз девойка на 20 може да гласува, тябва да се социално активна. на 13 хубаво ми като си един индивид разумен това ли трябва да ти е в главата.

59.   Kойто не се е сдобил със секс на 13, го опознава по късно. Естествено, че ще му е в главата, щом не му е между краката.

51-59 от 59