Споделена история от Секс и интимност

Секс с мъж на 60+ ?
Така, искам да попитам понеже ми е интересно и бих желала да чуя вашето мнените.

Дали мъж на 64 години е все още сексуално активен и е способен да прави секс, мъжът за когото говоря е здрав психически и физически спортна натура е, често се заглежда по дупенца, има излъчване на много млад човек и изобщо не му личат годините и някакси ми изглежда все още читав за такива работи?

Споделете мнение който е пробвал с по -възрастен мъж, аз мисля че за всеки е индивидуално но все пак?

Коментари

51-100 от 106

58.   До № 56 Не съм се развела затова,че със съпруга сме градили живота си 33 години.Не може да се отпишат току тъй.Никога брака ми не е бил умрял,пък и не мога да кажа че съм "Грозническата съпруга".В нашия град се ползвам с уважение-имаме фирма и т.н.Със съпруга ми никога сме имали проблеми в семейния ни живот.Жената,която съблазни съпруга ми е с четвърти клас образование-носи се с много лоша слава -но млада- с 20 години по-малка от съпруга ми - гледаше болната ми майка,-и така са се лучили нещата..Но моето отношение беше към това-дали мъжете са активни и след 60 год.Аз затова изказах мнение и го споделих,понеже жената която е започнала форума по тая тема пише,че" 64 годишен мъж се заглеждал по млади дупенца"Може би и моят съпруг след като е бил с" млада и опитна жена"-да не кажа "к-ва",беше толкова активе.Е минаха години и нещата поохладняха но това е природа.Мисля,че ме разблахте

59.   И към № 69 Никога досега не съм изневерявала на съпруга си-но благодаря все пак за поканата. Защото никога не съм слагала секса на първо място в семейството. Има и други преуритети

60.   щом ти изневеряват, не те обичат и не те уважават, другото не е важно

61.   До № 60 Ако не ме обичаха и не ме уважаваха-нямаше да останат с мен. Защото не секса е приоритетът в живота има по други духовни ценности, които Вие може би не спазвате-А те са обич, уважение, всеотдайност. И ако някоя предлага нестандартен секс-Вие също ще бъдете първи предполагам да се възползвате от това

62.   Много сте интересни тези... моралните, като 61. Абе, темата е за секс, отваряй тема за любов и пиши там - толкова е просто. В тема за баскетбол да пишеш за хандбал?

63.   Към № 62 Ако нямаше морал-накъде щеше да отиде животът? Можете ли да ми отговорите на това? Или щеше да има безразборни ввръзки без да се знае кой с кого е. И как ще се възпита младото поколение? . А навярно и със спорта сте на ВИЕ

64.   Авторката: Хора не спорете за морал и разводи темата е проста и ясна :D става въпрос за секс нищо повече!

65.   нали ти написаха, че като ти изневеряват не те обичат и не те уважават, а откъде знаеш, че не ти изневеряват с някоя друга и в момента, морал... търпиш резили заради пари.

66.   От 62 до 63 - Не разбра ли, че не му е тук/в тази тема/ мястото да се задават такива въпроси и/съответно/ да им се отговаря? Остави, че аз съм мъж - дори и авторКата ти е отговорила по същия начин в 64. Отваряй тема за морал, любов, лирика/каквато ще да е/ и там пиши и задавай въпроси за плясък на морски вълни, луна, шепот, рози и т. н. Тук е тема за секс. Секс на определена възраст и толкова! Колкото и да ви е неприятно, такова нещо/само секс/има! И, както се вижда, освен че съществува, за него може да се пише по невулгарен начин, което също много е неприятно на жените, защото няма против какво да мърморят. И затова опират до морала... Само и само секс да няма... Ама има! Той не е само средство за възпроизвеждане. Нито е само в следствие на дълбоки чувства. Той е вроден инстинкт. При едни по-силен, при други по-слаб, но това е друга тема.

67.   Сексът с такива мъже е впечатляващ! Наистина, малко по отпуснати са, но компенсират с опит и рутина. Винаги знаят какво искам и как го искам!
Ж-45

68.   какво означава че са отпуснати?

69.   До 68 - защо, ти нямаш ли идея, какво означава? Ако е така, жалко за теб...

70.   защо трябва да съм била с някой на 60

72.   Интересно как е с мъж 70 ? Някой/я?

73.   Разбира се, че може да прави секс на тези години. Нищо, ама абсолютно нищо не му пречи. Зависи какъв начин на живот е водил, ако е някой префърцунен адвокат може да го прави до 70 и повече години. От какво се е изморил? !?

74.   да не мислиш че да си адвокат е лесно, ясно че има професии, които не се напрягат много

75.   Искам и аз да споделя моя опит. Имах връзка с мъж 20 години по- голям от мен. Аз на 20, той на 40... бяхме заедно 5 години. Държеше се с мен като към детенце, закриляше ме, обгрижваше ме... обичах го много. Сексът беше невероятен... през всичките тези години, си пасвахме все повече и повече... Разделихме се, заради родителите ми, вече година не сме заедно.. но аз все още не мога да го забравя и то най- вече заради секса... била съм и с момчета на 25-30 но... няма място за сравнение.

77.   Девойче n75, тук се говори за мъж над 60. 40 годишния може да му бъде син. Хаха, като си на 20 ти се струва, че 40 годишните са взели-дали. Пък за 60 и повече, това са праисторически създания:))
Да, ако са в добро здраве, супер са мъжете над 60. Точно с такъв имам връзка вече повече от 2 години. Някои работи с него направих за пръв път в живота си, а съм почти 50 годишна. Това са много опитни мъже, много видяли, (почти) всичко опитали, научени, сръчни, с пръсти, с език, с всичко:)) Е, понякога ерекцията е краткотрайна, но компенсират с много други неща. С една дума - супер са !

78.   Понеже говорим за секс , а не друго на 69 съм да верно както казват хората не съм пил потен вода и сега съм си запазен и съм активен. Е не е както беше на 40 но задоволявам дамата която ми се е доверила с повече опит и продължителна любовна игра. В сексуалния си живот винаги съм спазвал правилото 312. Така, че всичко е до индувидуализъм и докато имаш мерак настроиваш сектора в главата, които отговаря за секса и си вършиш спокоино задълженията, . Не забравяйте че, секса е здраве. В един стар римски трактакт е записано, че мъжа за да е здрав трябва да вдъхва дъха на млади жени... Сважение подпис vinarsko

79.   могат ли да имат деца на 60? вярно е че са много опитни!

80.   На 69 години съм, жена ми е по млада с 20 години от мен, всичко? е наред, но в секса... аз си искам още...

81.   Явно си много закъсала за да мислиш за секс с мъж на 60 . Вземи си домашни любимци например много котки за да си запълваш времето, защото явно имаш психически проблем!

84.   На 57 не се давам! За по нататък не знам.

87.   Хей, душици мамини аз съм на 24 имам връзка с мъж на 64 години (мъж пред пенсия) няма такова удоволствие. не ме наричайте извратена или побъркана. Има много мъже които са доста по активни от тези на моите години! И повярвайте ми преспите ли с АКТИВЕН МЪЖ НА ТЕЗИ ГОДИНИ, най-малкото което е няма да съжалявате! Ако не останете и доволни и щастливи!

89.   аэ сам на 63 всяка вечер искам от жената секс но тя вече остаря преди ен и трудно я навивам /гледам сутрин докато е сьнена/понякога успявам да я иэльжа еее да видиш какво е секс

90.   Аз съм на 78 и приятелката ми не рядко казва спри, стига ми. Който е вярва може да се увери. Най важна е психическата нагласа и здравословното състояние.

92.   81 явно има психически проблем, да си вземе куче/котка

95.   моят е на 67, а историята се е случила около времето на писмото на авторката. Тя май се подиграваше, че за първи път правел орален секс на жена. Мисля, че е бил той. От тогава ме учи и мен на това. Но аз винаги имам чувството, че той си представя нея....
На 65 съм....

96.   Спя с шейсет и две годишен мъж. В леглото много време отделя за предварителна подготовка, което е доста добре, но по време на акта доста често ерекцията му пада.
За сметка на ерекцията обаче е страшен къщовник. Предполагам, че това е неговият начин да ме задържи.

99.   Аз съм на 68. Имам приятелка на 55 и друга на 75, но и двете ме търсят и не се отказват от мен, а аз не съм паралия та да ми идват за парите. Така че братлета кому как е дадено и, който може си го може. А вие ако искате ми вярвайте..

105.   На 64 г. и 2 мес. Постоянно забравям че съм на толкова. Съзнанието ми е като на 30 г. разведен незадоволен мъж.
Току що се изпразних за 4-ти път в ръката си, а е едва 16. 15ч. Днес приятелката ми няма да идва. Вчера се изпразних само 2 пъти анално. Никакви таблетки и никакви виагри. Не пуша от 35 години. Алкохол рядко, леко вино, без бира и шампанско. Шоколад, да. Кафе и чай, не. Плодове и зеленчуци, да. Избягвам, изтичвам от гнезда на каращи се хора. Бягам без предупреждение, ако някой ми скърца със зъби или показва наченки на нервност. Нямам личен лекар. От 1988 г. не съм бил в болница или поликлиника. Освен за ремонт на зъби.

106.   Последните коментари са на хора употребяващи халюцогенни препарати, хахах.

107.   За извънбрачен секс на мъже на тия години не мога коментирам, не знам. Ако ходи при чужда жена може и да се справя. Моят мъж е на 61. След 60-те вече не може. Аз съм 10 години по-млада, обичам секса, но... той не може. Не на 100, на 1000% съм сигурна, че няма друга жена. Че много ме обича и харесва. Просто не може. Работил е тежка работа, пък е и страстен пушач. Може и от това да е...

108.   Шефът ми е на 64 и не мога да кажа, че е по-слаб любовник от мъжа ми - на по 27 сме. Единствената разлика е, че за втория път, трябва малко повече време.

109.   Аз съм на 16години и имам партньор на 58 год, секса е уникален... С него сме вече от 7 месеца. Не се хващайте веднага, , а ама тая за пари, ма той стар и тем подобни, , понякога има любов и разбирателство

110.   109 ти си леко и безотговорно момиче. Родителите ти знаят ли какви ги вършиш? Дано поне използвате предпазни средства че ако забременееш просто не ми се мисли. А и на този изкуфял старец къде му е акъла, но го ли е срам да спи с момиче на годините на внучка си. А за тебе толкова ли няма момчета връстници на твоята възраст та си опряла до този старец.
Колкото и да се захласваш по него и колкото и да те залъгва надали може да прави секс като един млад мъж.
Зарежи го и го разкарай и си намери момче на твоите години.

111.   Хахаха-дъртаците немат грешка-мерака е по0силен от всичко, но.......лъжат като за световно!

112.   Авторке, всичко е индивидуално, за всеки конкретен човек е различно. Както виждаш и от коментарите. Който го може, го може! Има 20-30 , че и на повече девствени мъже или такива, дето са по-зле от 60 годишни. Как е някой в леглото се разбира като го пробваш.

113.   Аз само като погледна мъж над 50 и съм готова на мига да откажа секса завинаги. Отблъскват ме и това си е. За 60 и нагоре, просто ми се повръща, като гледам моите колеги. Опикават тоалетната като за световно, шкембета, лоши зъби... какъв секс, кви пет лева?

114.   И да му става, ще става 1 път в месеца.

115.   До Н. 114. Предполагам ти си жена затова така говориш, но ако си мъж и така мислиш съжалявам те много. Дали ще му става 1 път в месеца или на всеки втори ден, зависи как изглежда жената като цяло. Аз съм на 71 г. и още ми става когато аз поискам, но жената която е с мен е на 41 г., не се е омъжвала, не е раждала, и тялото й изглежда по-добре, предполагам на повечето от вас, макар да не ви зная годините. Също още дори няма никакви загатки за менопауза. Поддържа много добра интимна хигиена, а и като цяло. Кожата на тялото и е много свежа и финна, дори само да я галя по тялото ми прави удоволствие. Да не говоря пък за интимните й точки на тялото, тя там е безгрешна. Да мислите, че един мъж на 60 години не му става е ваше голямо невежество. Помислете си дали причината за неговата липса на ерекция не е във вас. Мога да спомена някои лично ваши женски причини за липса на ерекция в мъжа, но мисля, че е по-добре да не ги казвам. Помислете добре.

116.   Аз съм на 66, но се справям. Да с Виагра, но дори не винаги се стига да проникване. Лижа, помагам си с пръсти, лижа дупето, подмишниците, понягога ми пишкат на гърдите, всичко за което се сетя. накрая обикновено ме довървшват със свирка.

117.   До 115-няколко пъти започвах да пиша коментар и всеки път го изтривах-много ми се иска, когато коментирам да мога да помогна с нещо, не да плюя и обиждам, да"хейтя"както казват сега. Но ти толкова искрено ме подразни, че ми падна пердето и не се стърпях. Я прочети какво пишеш-а аз ще призова уважаемите читателки на този сайт-Мили дами, да не сте помисляли да се омъжвате или пък недай Бог да раждате-ако някой 71 годишен дъртак ви пожелае трябва да сте"свежи и финни", без никаква загадка за менопауза. А Вие, господине-давате ли си сметка как изглежда и "ухае"71 годишното ви тяло? Как въобще си позволявате да се сравнявате с някой млад, здрав мъж-кожата е друга, миризмата е друга, никой не е излъгал времето, и вие няма да можете. А простатата ти наред ли е, не се ли изпускаш на тая възраст? Драги модератори, моля, пуснете коментара ми-все някой трябва да отговори от името на раждалите и омъжени жени които тоя човек обиди

118.   До 117
Ти си една много ама наистина много груба жена....човека описва жената до него как изглежда а ти с толкова злоба към него направо искаш да го изядиш с парцалите...
Ти са май същата дърта лелка която ръси критики и злоба по мъжете....срамота...не ти отива на годините бабче злобо.
П нищо лично..но прмени се

119.   Ах госпожооо, вие раждалите и омъжени жени колко сте чувствителни. Кого съм оплюл, къде видя омраза към жените та реагираш толкова остро.
В темата се пита дали мъж след 64г. е все още сексуално активен и способен да прави секс и авторката описва как изглежда този мъж и че той често се заглежда по дупенца /предполагам млади дупенца/. Не ми се вярва да мислиш, че този мъж е единствения на света с такава сексуалност. И кой говори за омъжване и раждане от 71 годишен дъртак. Връзка между 71г. мъж и 41 г. жена може да има съвсем други обяснения отколкото раждане на деца. Разбира се, че такъв мъж няма да се сравнява с 35 годишен младеж, бил съм на тази възраст и знам разликата. Въпроса е дали мъж на моите години може да прави секс и те уверявам, че може, не всеки, но някои от нас. Вие жените обичате с ушите си, но не искате да се съгласите, че ние мъжете обичаме с очите си. Нас много, много чувства не ни интересуват, за нас е важно какво виждат очите ни т. е. ние обичаме с очите си. Ако една жена има приятен вид, финна е и излъчва сексуалност и характера й е такъв, че си допаднете взаимно това привлича мъжете другите неща, които описах в предния коментар за жената до мен. И представи си без никакви загатки за менопауза. Ти много добре знаеш какви промени настъпват при жените след менопауза, няма да ги споменавам.
С какво обидих раждалите и омъжени жени та така се нахвърли върху мен. Дори премълчах какви промени стават в женския организъм след менопауза, които не са добре за мъжа, за да не се засегнете. И накрая искам да те уверя, че простатата ми си е много наред и до сега не съм имал никакви проблеми, защото моя начин на живот не е като на никой от вас. Аз съм специален.

120.   Винаги съм харесвал по-възрастните от мен жени. Бил съм с жени на годините на майка ми. Сега съм на 46 и съм с една запазена дама на 67. Бих казал, че има доста жени на 60 , които са сексуална активни. Сигурно и с мъжете ще да е така.

121.   Не само в ставането е проблема. Аз лично предпочитам вибратор пред някой мъж над 50 - тялото, зъбите, косата, миризмата - деградация и упадък, абе гадна гледка. Старостта не е секси, няма какво да си говорим. Иначе мерака си е мерак, но човек трябва да има реален поглед какво представлява и после да изисква. Гади ми се от колегите ми над 60 години, които само говорят кога ще правим секс. Ами никога.

122.   Мой интимен приятел на 70 е доста добър в леглото. Не казвам атлет, но определено се справя добре. Запазен е, а освен това и се харесваме много. Всичко има значение разбира се, но аз лично не мога да се оплача. Пробвай с този човек, нали важното е на теб да ти е привлекателен? Какво значение имат мненията тук всъщност?

123.   Защо някоя жена би предпочела секс с такъв мъж, вместо с на нейната възраст? Колкото и да е запазен един мъж на 60-70, не може да се мери с младото тяло. За по-възрастния мъж ще е подмладяващо да е с по-млада жена, да го хвали и да му повдига егото на тия години.Дори и да не става чак толкова вече,някоя по-хитра жена ще го накара да повярва обратното, и той ще е щастлив. Ще му се вдигнат акциите пред другите пенсии, ще му завиждат за младата любовница. Ще кара втори пубертет.Ама за жената ще е крачка назад, все едно спи с баща си или дядо си. Къде му е сексито и хубавото на това? С какви очи ще се покажеш пред другите, пред роднините си, че ходиш с толкова стар мъж? Едва ли ще изпаднат във възторг, и ще те окуражат да спиш с пенсионер. Сериозно ,нещо сбъркано има в такива мъже и жени,където спят с пенсионери. Едипов комплекс ли, или комплекса на Антигона, или просто извращеие.

124.   №117 съм-виждам, че и други мислят като мен-визирам номера 121 и 123. Но само мен оплюха и ме нарекоха злобна и дърта лелка, бабче страдащо от климактерични проблеми-и то само защото се осмелих да кажа какво мисля. Супер джентълменско и кавалерско. С каквато и помия да ме заливат пак повтарям-никога не бих правила секс с 71 годишен мъж, никога. Сега ще разкажа нещо-мъжът ми има семейство приятели, които са доста по-възрастни от нас. Работил е с жената и поддържат приятелки отношения с цялото и семейство. Понякога им ходим на гости. Жената е около 60 и няколко годишна, мъжът и 4-5 години по-възрастен, и живеят с майката на жената, която е на 80 и няколко години. Къщата е чиста, пометено е, избърсано е, къпят се-и въпреки всичко се носи такава противна старческа миризма, че може да ти стане лошо. Не помагат нито шампоани, нито душ гелове, нищо. Искам да не ме разбирате погрешно-ако ми е съдено да остарея, сигурно и при мен нещата ще са същите-трябва наистина да си луд, за да твърдиш, че няма разлика от старото и младото тяло. С някои неща може би трябва да се примиряваме. Това, което най-много ме подразни в 115 са разсъжденията му-той може да е стар колкото си иска, но търси млада, нераждала жена. Ами то всеки иска младо, бе човече, всеки на младото се радва. Я тая твоя приятелка, на 41 година да си намери приятел на 35-6 години-как мислиш, ама честно-кого от двама ви ще предпочете? Да ти подскажа ли-или сам ще се сетиш?

51-100 от 106