Споделена история от Секс и интимност

Безразборен секс
Здравейте, аз съм мъж на 24 години и съм тук, за да ви споделя, че най-редовно сменям партньорките си. Водя редовен сексуален живот от 3 години и за този период каквото ми падне го изчуквам ( имам предвид от женски пол). Често ходя и на проститутки. Не съм секс маняк, но обичам секса и обичам да експериментирам... търся нещо определено и не мога да се укротя докато го намеря.

Какво мислите за разврата, който цари около нас, на ккаво се дължи той?

Сигурен съм, че не съм единствен, който води такъв начин на живот, ще се радвам да споделите при вас как е.

Коментари

1.   Болестта СПИН ли търсиш или друга някоя?

2.   Явно за теб това е похвално. Похвали се, поизхвърли се, сега аз ще си го преместя, а пък ти марш на работа

3.   Намери си сериозна приятелка, създай семейство и не се занимавай с глупости, времето лети, и ако сега не свиеш семейно гнездо, после ще бъде много трудно.

4.   "Здравейте, аз съм мъж на 24 години и съм тук, за да ви споделя, че най-редовно сменям партньорките си."

И аз кво?? Компот ли да ти отворя???

5.   "Какво мислите за разврата, който цари около нас, на ккаво се дължи той? " - на такива като теб, които го практикуват.

6.   Има и такива моменти. Вие сте млад и това е обяснимо за днешните младежи. Всяко нещо е хубаво когато е с мярка, гладай да не прекаляваш с това.

7.   Това което правиш не е редно. Един ден всички ще застанем пред Бога и ще трябва да отговаряме за постъпките си, а този розврат е грях. Покай се докато е време и ще видиш колко много те обича БОГ. Той и сега много те обича, макар че живееш в грях. P. S. И да знаеш, че аз не съм някакъв 70 годишен поп, а 15 годишно момче.

8.   И кво тва нещо супер якото ли трябваше да е?

9.   Не се коси. Всичко е до време. Аз на твоята възраст съм ги оправял по 3 различни на вечер, а с колко съм бил вече даже и не си спомням, а съм на 35. Много са. Страшно много. Но сега си имам семейство и просто другите не ме интересуват. Просто субекти и това е. Даже не ме влекат и сексуално. Тъй, че праскай си наред и не се коси.

10.   От автора: мерси на номер 9 :) съвсем логично звучи.
Не съм искал да се хваля бе, хорица :)) много сте елементарни, просто ви споделям и ви моля за ваше мнение. Втурвате се да съдите все едно не са ви осрани и вашите гащи... Нали знаете, човек лесно съди, но не иска през неговите очи да погледне друг!

11.   "Какво мислите за разврата, който цари около нас, на ккаво се дължи той? "
Социологическо проучване ли правиш ;-)

12.   Пич, напълно нормално е, няма какво да се чудиш на коя да и го вкараш след като няма ангажименти. Това върви докато не си обвързан сериозно (брак) или емоционално. Секса си е секс и е необходимост като всяко едно нещо от нашия материален свят. Просто света така е устроен, че има много повече недоклатени жени, на които и един разпасан коч им е достатъчен. Има и много глупави мъже, които хабят своята енергия за куцо, кьораво сакато, като не си дават сметка, че всичко е до едно време и заряда в батерията постепенно намалява и се стопява. И запомни, важното е да чукаш тази която искаш, а не тази която е готова да ти пусне и те иска.