Споделена история от Секс и интимност

Колко най-дълго сте стояли без секс?
Днес се навършиха 3 години и 5 месеца, откакто на съм правила секс. Причините нямат значение, интересно ми е да чуя мнения за рекорди по тоз въпрос - колко най-дълго сте издържали (след като сте започнали, разбира се, без остроумни отговори от типа: 16-17-18 години) :)

Коментари

1-50 от 77

2.   Никога не съм правил секс. Не знам защо изобщо пускаш толкова тъпа тема. Какво те интересува теб кога правят секс останалите и кога не? И какво като не си правила секс? Това не те прави велика. Няма да умреш като не правиш секс. Ако искаш да го правиш, има много мъже, които с удоволствие ще ти помогнат.

3.   9 месеца
Момиче 20г.

4.   3-4 месеца най-дълго. 25Ж

6.   1 година и един месец. Както се очертава, ще станат 2 години докато прекъсна серията. Ж21

8.   Никога, на 29 г съм мъж-причина-по технически причини.

9.   Ваша си е работа дали ще ми вярвате.
Не съм правил секс от 8 години. Не можах да се преборя със страховете си. Видях приятелката си без грим. Скъсахме! Два месеца бях като пълен темерут. Имах слаба ерекция, развивах параноя и получавах нервни кризи. До 2009-та бях антисоциален и по нощите стоях умислен на планиска пейка. През първите ми години бях си заминал. Аз не бях същия човек. Баща ми ме блокира в скайпа от служебния си компютър. Беше много тежък момент за мен, но сега се чувствам свежо и дори планувам да замина за Прага. Едно птиче ми шушна, че там имало естествени и руси момичета. Там ще наваксам за тези 8 загубени години, но секс с Българска жена Никога! Няма да вляза отново в ада.

М28

10.   3-4 месеца. Какъвто съм срамежлив и не съм по свалкитве си е цяло чудо. Не съм бил през цялото време само с един партньор.
Момче

11.   Номер 2 много злоба, бе. Много комплекси! Да вземеш най-накрая да направиш сефтето, че си се побъркал.
Иначе по темата - Година и 2 месеца.
М30

13.   5-6 месеца- част от бременността и малко след раждането

14.   №11 ти го е казал. Иначе нищо не ме интересува - просто пуснах темата ей така, да видим какви ще са отговорите. Сайтът е анонимен и не виждам проблем, просто статистика.
А иначе - желаещи не ми липсват. Просто аз съм по-емоционална и не мога така (макар, че ужасно искам). А онзи ден пък прочетох тема "Кога загубихте девствеността си? ". Пак същото - просто статистика. Без обидни квалификации и прочее - все си върви по своя път и точно това е естественото :)

Авторката

П. С. Изобщо не се смятам за велика. Ама ни най-малко, даже напротив - яд ме е, че съм толкова чувствителна и емоционална и не мога да правя просто секс. А как искам!

15.   Пак съм Авторката - забравих да упомена, че не съм девствена - имала съм цели 3 партньора. Затова изрично питах за пост след като вече сте правили (моля, четете темата, все пак ::) )

16.   Без секс или без "свършване"? Защото нещата са различни....

17.   №2 с твоите комплексарски разсъждения си супер смешен! Послушай №11 и си направи сефтето най -вече, че липсата на секс виж до къде води. Хайде успех в сексуалният ти живот от тук нататък, разбира се, ако се намери някоя да се навие! ;)

18.   9 месеца, текат сега
момиче, 18

а на номер 2 искам да кажа, да спре да злобее ;д

19.   Никога.
М 25.

20.   Ми ти викаш да не казвам 18 години ама ей на, от 22 години не съм правила секс, тоест ЦЯЛ ЖИВОТ, никога, както искаш го разбирай...

21.   Около 2 години. М33

22.   2 години...

М32

23.   Около половин година.
Ж-28г.

24.   Най-дългият период... 1 година. Само да кажа, че имах приятел по онова време :) Причината да не правим секс беше той. После разбрах, че бил много притеснен и стресиран и нямал желание. Само дето след като за 2 години си правил секс 7 пъти и на теб ти се изпарява желанието за връзка...

25.   Хахах номер 11 и аз си мислих абсолютно същото, като му четох коментара на тоя :Д да вземе да изпраска някоя, с извинение, че не му се отразява добре ;дд

26.   През това време през което не сте правили секс, масурбирали ли сте или пълно сухо?

27.   Най-дълго една година. Между 20 и 21 години. Това не е най-важното. Въпрос на гледна точка, но Аз не съм жена която си хваща партньор само за секс. Много често връзките които имаме ни носят негативи и мисла че е по-добре да си ги пестиме отколкото да си гледаме удоволствията. Живота не винаги е това, което искаме-любов, идеални взаимоотношения и прочие.

28.   Цял живот.
№ 11 като отвори тази тема, искам ти да си ми сефтето.
Ж 25

29.   аз още не съм го правил

30.   Номер 20, казах СЛЕД като вече сте правили? Абе, аз ли трудно се изразявам?

Авторката

31.   Хората все по-рядко го правят.
Даже за жените било вредно да не правят секс :)

Тук едва ли някой ще се похвали че го прави всеки ден...

32.   3 часа... :))))))))))) М 25

33.   Мъж на 48. Без секс се побърквам. Досега съм правил секс с около 50 жени. А иначе по темата в казармата 2 години.

34.   Около 3 години, но не ми беше толкова трудно колкото ми е сега, защото тогава бях в началото на сексуалния си живот, в смисъл, че загубих девствеността си на 16 и след като се разделих с приятеля си правих секс отново чак 3 години по-късно, но странно не ми липсваше толкова много. А сега съм на сухо от около година, но вече съм зряла жена и направо се побърквам!!!

35.   Вав вразка от разстояние сам и при мен е горе-долу така:
около месец - як секс всеки ден по 2-3 пати, след това 5-6 месеца почивка, после пак месец секс маратон и така вече 2 години и половина

36.   Абе 32, ти всяка нощ ли не спиш и се будиш през 3 часа за секс, така ли?

37.   11месеца и се побърквам.
Ж27

38.   2 години и няколко месеца вече. Мъж на 25. И не ми пука особено. Да, понякога е кофти, щот ми се прави много, ама се преживява.

39.   4 години и половина вече, аз също съм по-чувствителна и не го правя заради спорта, но предстои да наваксам :))
Ж35

40.   11 месеца... Момче на 18г

41.   Пет дни. Имах температура 39, 5.
После спадна и се вдигна.
Спадна температурата :)

А ето ви действителен случай от лекарски кабинет...
Мъж на 82 години (осемдесет и две, словом), българин, простоват и моногамен.
За първи път попада в болница.
И наред с другите си оплаквания, при анамнезата споделя:
- И освен другото, вече не мога да го правя с бабата, ВСЕКИ ДЕН.
Присъстват няколко лекари. Питат го няколко пъти.
И няма грешка, човекът до 82-та си година го правел всеки ден
и си мислел, че това е нормално.
А отишъл в болница... защото се почувствал болен.
Заключението е очевидно: Сексът е начин на живот, признак, че си жив. И че си здрав.
Продължителната липса на секс е заболяване.
Което се лекува... със секс. :)
И сексът няма нищо общо с морал, семейство и възпроизвеждане,
той е нещо много по-важно, той е самата същност на човека.
Само хората и морските примати правят секс за удоволствие,
а не по инстинкт за размножаване.
И точно това ги прави.... разумни същества.
За да не ви изглежда всичко това повърхностно,
прочетете трудовете на Вилхелм Райх,
най-добрият ученик на Фройд, по думите на самия Фройд.
Много оспорван и преследван учен.
И един от малкото психиатри, на който има издигнат паметник.

Y D

42.   Рекордът ми е 6 месеца и беше ужасно. Постоянно мислех за секс и почти през ден имах еротични сънища, изобщо това с неправенето на секс докато дойде подходящият не е за мен.

Ж 27

44.   41, "И сексът няма нищо общо с морал, семейство и възпроизвеждане, той е нещо много по-важно"-ей сега ще те нападнат жените...

45.   Това не е нищо моето момиче днес, аз правя 18 години 10 месеца 9 дни и 18 часа и скоро не виждам възможност за да променя тази своя девственост. Ти си тръгнала да се притесняваш за 3 год. Има много по отчайващи случаи от теб, спокойно.

46.   Стават точно 5 гадни месеца...
М 23

47.   23 години хаха.. имал съм някакви сексуални контакти орални с презарватив с разни дебели курви, които не ме възбуждат физически и като се качат върху мен е трагедия.. някак си от самия секс се притеснявах, особено ако сложа презарватив и край.. губя чувсвителност и ми спада веднага, добре че опитах без презарватив малко (рисковано е да), но беше жизнено важно за да се почувствам мъж и човек.. всичко мина успешно, но дали това, че толкова късно го вкарвам, дали това, че харесвам идеалните жени.. кое точно ми пречи да мога с презарватив да имам чувственост.. не знам.

48.   Най-дълго без секс съм бил 2 месеца, ама тогава бях на ръчна така че незнам дали се брои.

52.   2 години и 3 месеца не съм правила секс с друг човек :/ Но по два три пъти на седмица мастурбирам де, то не може иначе...

53.   Седмица - когато съм цикъл. Всъщност свирките и отзад броят ли се? Ако се броят става 2-3 дни

54.   6 години, 17-23. Дълго време го нямаше правилното момиче, но след това се появиха няколко правилни и качествени :)))))

55.   Аз съм на 22 и още не съм го правил и ми кофти в моментал

56.   Аз съм моногамен, и от последната ми връзка до сега не съм помирисвал жена, вече 2 години, но чакам търпеливо подходяща девойка. Лошото е, че започнах да свиквам със самотата, станах по обран в комуникацията си с жените.

57.   От три дена(нали става въпрос с матрак? )

58.   2 години, обаче съм на ръба на нервен срив. Добре, че има вибратори.

1-50 от 77