Споделена история от Секс и интимност

Колко най-дълго сте стояли без секс?
Днес се навършиха 3 години и 5 месеца, откакто на съм правила секс. Причините нямат значение, интересно ми е да чуя мнения за рекорди по тоз въпрос - колко най-дълго сте издържали (след като сте започнали, разбира се, без остроумни отговори от типа: 16-17-18 години) :)

Коментари

51-77 от 77

59.   Не съм сигурен но около 5-7 месеца и последните седмици ме вкарват в криза направо само като си помисля и тежко дишане, само мисълта и представата за сладката вагина ме побърква... Правил съм го само с една партньорка и адски много искам нова .. да я лижа да я галя ...... (доставя ми удоволствие на нея да доставям, искам адски много да чуя момичето да стене от удоволствие)...Момче на 17

61.   Около месец.
М 15

62.   никога не съм правил секс, на 23 години, мъж и уви явно не ме харесват и немога да намеря партниорка за секс :/

63.   Горе-долу година стана вече. Прави ми се, но просто много трудно намирам момче, което да ме привлича, а ми и писна само да се хвалят наляво-надясно, макар че съм била само с 1. Затова си мастурбирам редовно.
Ж16

64.   Ми седем месеца на шестнайсет гдини съм и съм момиче

69.   Никога не съм го правил, но много ми се иска... М 27

71.   6 години
Ж32

72.   Около 3 години. И беше ужасно! То не че и сега го правя редовно, ама все пак.

74.   Около 3 години и 6 месеца, боледувах после го правих с две момичета и дойде тежкия период... Сега го правя много рядко, а много ми липсва! М27

78.   около 3 месеца
Ж 17

79.   Започнах на 18 да водя редовен полов живот. На 29 се разведох с бившата си съпруга и близо година не правих, къде от инат, къде от болката покрай развода. Беше много странно, хем исках, хем не исках. Разигравах прекрасни жени, които накрая просто ми казваха: "ти още я обичаш и трябва да си изстрадаш всичко за да имаш връзка с жена". Накрая преспах с една жена и прекъснах сушата след близо година. Принципно до към месец два нямам проблем да не чукам, но след това започвам да превъртам.

80.   От пролетта на 2012 не съм правил секс, значи около 3 години.
М48

84.   Интересен казус, самия аз мислех да пускам скоро подобна тема но намерих тази, както и да е. Значи за мен пък е много важна причината/те защото ако става въпрос за собствено желание, няма какво да се коментира, решил съм, нямам нужда, бум-бам и айде, чудо голямо. Но когато всеки божи ден се разкъсваш в желанието си, и избора си, тогава нещата стоят по друг начин, не го пожелавам на никой! Та, нали в момента всеки казва, остават 20-19-18 дни до Коледа, е аз казвам, остаеат 22-23 дни и става година без секс. Проблема е следния. В предишната си връзка страдах от липса на желание за секс в приятелката ми, все аз я преследвах, все аз давах зор, все аз исках да експериментираме, да сменим мястото, позата, да опитаме нещо ново и така около две години. Омръзна ми но ми беше удобно в тази връзка и затова не се и замислих, когато ми се отдаде възможност, изневерих и продължих да го правя с друго момиче още близо две години. Беше невероятен секс, страстен, навсякъде по много пъти и т. н. Така и не събрах смелост да прекратя удобната връзка и да продължа с това момиче, с което очевидно си пасвахме много, накрая тя прекрати всичко и беше права, тя искаше повече, аз не. После все пак скъсах с първата, беше неизбежно и си намерих сегашната. Първите два три месеца беше добре, тук там имахме пререкабия относно секса но беше ок. Последния ни хубав секс беше на 31 декември 2016, после имаше още 1-2 опита но изобщо далече от секс, без някой да изпита нещо, камо ли да стигне до края и това е. Аз съм твърдо решен да не повтарям грешките си и затова кротко си стоя и не гледам настрани, нямам никакво намерение да обърквам живота на някое момиче или да се подлагам отново на това напрежение, да лъжа, да ми е гадно после. Освен това не е минал и ден, в който безумно да не желая приятелката си. Не е като да не сме говорили по въпроса, карали сме се дори, опитвал съм какво ли не. Просто тя не иска, твърди че ме желае, че не ми изневерява, че не е това проблема, а понеже я боли но не е физически проблема и нея я е страх. Само че една година няма дори опит да се пребори с това. Истинско изтвзание е да я гледам гола, да я прегръщам и ако предприема нещо, просто да бъда отблъскван. Също така е много добра в това да усеща кога имам намерение да правя нещо и кога би бил подходящ момент за това и всеки път измисля някаква промяна или оправдание предварително та изобщо да не започвам нещо такова. И така, почти година, във връзка, с момиче, което желая неистово, задъхвам се чак като си мисля и представям някакви неща с нея. Щях да кажа, че не правя секс не по собствено желание но всъщност мое е желанието да съм в тази връзка, с това момиче и също така да не изневерявам, така че накрая излиза пак че не правя секс по собствено желание но всъщност няма нищо общо :)

87.   Седем месеца, но си мисля, че мога и по дълго. Жена съм на 31г.

88.   2 години и 7 месеца
М 26

89.   Супер странно, как така - мъже на по 30/32/33.... не са правили секс от година-две, как издържате, пък и защо не сте, точно на тази възраст сте най-можещи (30-40г. )

90.   Правих за първи път секс около 16тия си рожден ден. Не съм имала травми или нещо от сорта, просто си казах "тва е тъпо, няма удоволствие, сигурно съм малка" и 4, 5 години не правих секс отново.

92.   Така се случи че ми се завъртя някаква омагьосана схема. за 3 години 3 пъти. Парадокса е, че тъкмо открих правилния партньор с които открих и " топлата вода " и... греда. Разделихме се. До сега 3 пъти през година. От последния път след няколко дни ще стане година. Вече и котките като се размножават ме дразнят. И изпитвам злоба и завист към всички които могат да го правят. Намирам се във възраст в която казват жената била най- сексуална. Но аз го раздавам монахиня. Срам и позор. Напраео не се чуствам жена, а изрод.

93.   Около 1 година. На 2 пъти ми се е случвала такава суша хаха
Момиче на 26 съм

94.   Вече 9ти месец. Момиче на 20. Не, че нямам възмо мост или нещо, просто не мога да съм с някого за единия секс.

95.   6 месеца, но бях пред нервен срив. Всъщност аз след 1вия месец вече съм полудяла нацяло и добре че се задоволявам и имам вибратор, което помага до някаква степен, но все пак не може да замести човешкото присъствие. Винаги съм се чудела как хората издържат с години.

96.   7 години и ще се увеличават

97.   Вече 3 месеца не съм правил секс, нито чикия, нищо. Ебе ми се като на нерез. Имам жена, но тя е бременна с доста тежка бременност. Гинекологът и не разрешава. Някъде преди 3 месеца ми направи за последно една свирка. Последните 3 месеца тя се чувства доста зле. Но вече не издържам, не мога да спя, постоянно мисля за секс, сънувам секс, будя се надървен, чука ми се 2 не виждам. Ще трябва да го налапа довечера, иначе ще откача. Даже докато пиша сега си представям как го поема в устата и ми става, иде ми да се изпразня в гащите. Ох, мъка ви казвам

99.   21 години. Много ми се иска да срещна някое девствено момиче горе-долу на моята възраст, което да ми е първото и последното, както и аз на него.

М 21

101.   Мъж съм на 33, не съм го правил от миналия февруари. С презерватив не ми става затова не ходя и по проститутки. Искам да намеря жена, която да се харесваме и да си го правим без презерватив че забравих какво е усещането за вагина. Карам го на чикии, не искам болести.

102.   От години се мъча с асексуален мъж, но имаме дете...
Мисля, че е въпрос на време да прекъсна порочния кръг...
Развод и после ако може с часове да правя любов, никак няма да е зле! ... Само дето хич не е сигурно, че някой ще ме хареса на 40 и кусур години...

103.   Най- дълго съм стоял без секс 18 години и 3 месеца. Ами на тази възраст загубих девствеността си. След това вече не е имало повече от два месеца да съм бил без секс. Славни времена бяха, а сега нещата са по-спокойни.

51-77 от 77