Споделена история от Секс и интимност

Дали е някоя венерическа болест?
От няма и месец излизам с едно момиче. Не съм сигурен дали се водим официално двойка, но правим секс. Миналата седмица беше на море в чужбина и, като се върна, се видяхме и го направихме. Забелязах, че там долу имаше друг вкус и натрапчива миризма, не непременно лоша, но различна от преди, въпреки че се изкъпа преди да го направим. Аз като цяло нямам много опит. Тя е първата, на която доставям удоволствие орално, но предните пъти не съм усещал почти никакъв вкус или миризма. Възможно ли е това да е в следствие на някаква венерическа болест, която е прихванала от някого? По принцип цикълът ? дойте преди около десетина дни и не вярвам да е от това. Не е въпрос на ревност, понеже тя не ми е обещавала нищо, но ме притеснява да не си е лепнала някаква болест, с която може да зарази и мен. А и въпросът си е деликатен. Не мога да я попитам просто ей така защо има миризма там долу понеже ще се обиди, а да я питам дали се е пазила, ако е спала с някого, когато е била на почивка, няма смисъл. Дори и да е, едва ли ще ми каже, а може и да се обиди от това, че изобщо съм допуснал, че е спала с друг. Не съм забелязал някакви повърхтностни белези при нея, но може за такива да е още рано или да е болест, при която такива липсват. Ако някой тук има опит с венерическите болести, ще съм благодарен за малко информация.

Коментари

1.   Ами какво да ти кажа, само лекар може да ти каже със сигурност какво е. Може да е болест, може обаче и причината да е доста по-безобидна, примерно понякога ако си с бельо от изкуствена материя цял ден и се потиш това може да промени вкуса там долу... може и да е някаква друга инфекция. Просто без лекар и изследвания няма как да се разбере, за съжаление. Така, че наблюдавайте се внимателно и ако видиш и други симптоми, бегом при доктора. Ама не бързай да се шашкаш или да и задаваш въпроси за да не я обидиш или притесниш, но ако и следващия път усетиш същото, тогава май вече ще трябва да си говорите. До тогава приеми, че причината е била съвсем безобидна.

2.   При мен поне смяната на климата и особено ходенето на море винаги водят до подобна реакция. Морската вода променя киселинността там и съответно и миризмата е различна. Може да се появи и течение.
Ж32

3.   От приятеля ми знам, че след като се къпя в море или басейн и при мен се получава така, така че.... Нз може и при нея да е така!

4.   Съгласен съм с 2 и 3, но ако още те притеснява венерическа болест ами направете го и върви си пусни един васерман или там се изследвай. Така хем ще знаеш дали има нещо, хем тя няма да разбере и да се обиди.
S. A. D.

5.   Ъъъ, 4, искаш да кажеш да пробва да се зарази и ако няма нищо, супер, а ако има - честито, вече и той е заразен, ама пък не е обидил момичето с неудобни въпроси, така че всичко е наред? !

6.   Не се притеснявай, вкуса се променя както при мъжа така и жената според това какво са яли. Ако е яла риба или нещо от по-така със силна миризма, ще се отрази и на вагиналния сок :) Щом е била на почивка в чужбина вероятно е яла нещо съвсем различно от обичайното и меню :) Но ако вкуса се задържи за повече от 2-3 дни може спокойно да и споделиш по деликатен начин за промяната, която си забелязал :)

7.   " Аз като цяло нямам много опит. Тя е първата, на която доставям удоволствие орално, но предните пъти не съм усещал почти никакъв вкус или миризма. " Вероятно е вследствие поради липсата на опит, или тя има някаква инфекция/заболяване отдолу. Кажи й, отидете на лекар, не си длъжен да го търпиш.

8.   Номер 5 само спина не се лекува, а той няма външни прояви толкова рано и затова по описанието не може да е той. (Освен това той вече е правил секс с нея оттогава и тези наши коментари са безполезни). С други думи върви се тествай.
S. A. D.