Споделена история от Секс и интимност

Аз и моята сексуалност.
Всичко започна преди около четири години, когато бях на 15.
Харесвах момичета и гледах само нормално порно и никога не съм имал гей мисли. Бях привлечен от момичета. Малко по-късно по това време, започнах да разглеждам различни видове порно, докато не видях гей порно за пръв път. Възбуждах се и от двете. Въпреки, че в действителност винаги съм бил привлечен от момичета, гледането на гей порно, винаги ме възбуждаше повече. С течение на годините, след доста изгледани филми, сега чувствам сякаш съзнанието ми е повредено, на някаква психическа основа, която не мога да преодолея. Имам чуството, че съм престрастен. Дали съм роден по този начин или не, не знам, но мозъкът ми вече мисли различно и със сигурност се възбуждам, много по-бързо и повече на момчета, от колкото на момиче и момче. Сега смятам, че това беше най-голямата грешка в живота ми. Не мога да спра да се опитвам да се убедя, че не съм гей. Но фактът, че ми харесва ме кара да чувствам тази тревожност. Не искам да съм гей, емоционално, никога няма да бъда, и не искам да бъда с момче. Не защото ме е срам, а защото просто не мога да изпитам емоцията, която изпитвам към момичетата. Всичко, което ми харесва е физиката. Искам да бъда човекът, с една жена и да създам семейство, това е една от мечтите ми и винаги съм го искал силно, но тези мисли ме измъчват непрестанно. И въпреки, че сега съм на 19 години, никога не съм имал приятелка или каквито и да било сексуални отношения с момиче, харесвали са ме, и аз съм бил влюбен в момиче веднъж, но винаги е било несподелено. Виждам се с момиче емоционално, правейки всички онези дребни неща, които те карат да се усмихнеш и да бъдеш щаслив, но не мога да бъда превлечен сексуално. От друга страна, виждайки едно добре изглеждащо момче, не мога да изпитам нищо емоционално, но ме възбужда сексуално. Може би фактът, че тялото ми не е толкова атрактивно и релефно, също оказва някакъв фактор. Може би завиждам, за по доброто тяло, но това все пак не обяснява, защо съм сексуално привлечен. Не знам какво да правя.. Ще се радвам да чуя какво мислите, както и вашите съвети.

Коментари

2.   Ми направо си си гей, момче. Или си би-.
На мен ми е отвратителна дори мисълта мъж с мъж, камо ли да гледам филмчета и да се възбуждам от това. Мъж с мъж ми звучи толкова "интересно" и "възбуждащо", колкото да риташ автомобилни гуми или да ядеш суров свински бял дроб.
Има ли човек и най-малки съмнения какъв е, значи е олетял вече. И не е въпрос на воля и желание какъв искаш и какъв не искаш да бъдеш: какъвто си - такъв си, и най-добре да се приемеш такъв и да мислиш по-нататък да направиш и постигнеш най-доброто от това, което си, вместо цял живот да се ограничаваш и отричаш. В противен случай не само ще си супер-зле в това, на което се преструваш, ами и вътрешно ще си дълбоко нещастен, неразбран и неоценен, което в дългосрочен план е много СТРАШНО!

3.   За гей, не знам, но май си би.

6.   Сексуалната ориентация на отделния човек никога не е 100% едното или другото, колкото и да е разпространено това мнение сред масите. Тя е спектър между хетеро и хомосексуалността. В психологията това е свързано със скалата на Кинси.

Ако си много сексуална натура е възможно да се възбуждаш от всичко свързано със секс, независимо дали мъже, жени, животни, дори сексуални движения между предмети. Има немалко хора, които гледат порно с животни. Това значи ли, че искат да го правят с животни? Една моя позната като малка ми беше споделила, че като се друса на стола и се възбужда. Това значи ли, че иска секс със стола?

ОСВЕН ТОВА, сексуалната ориентация всъщност е по-променима отколкото си мислим. Много мъже в затвора обръщат резбата, защото нямат жени наоколо. Някои стават пасивни гейове, други активни. Работата е там, че като излязат от затвора обикновено си възвръщат хетеросексуалната ориентация.

Просто ти давам храна за размисъл.

7.   Авторе, все още си в период на избистряне на тези неща. Всички сме имали такива периоди. Не се тревожи, не зацикляй на тази тема, спри да мислиш все за това. Излизай с компании, срещай се и общувай с момичета, гони онези мисли от главата си.

8.   От автора: Благодаря ви,
6 и 7, наистина се надявам нещата да са такива и
да успея да си намеря приятелка с която ще съм щаслив. Не знам как се стигна до тук просто.

9.   Авторе, напиши в интернет следното: HOCD.
И остави другите умници, които ти натякват колко си гей или би /освен ако наистина си сигурен в това/. Гей порното изобщо не е показател за сексуалната ориентация на човек. Набийте си го всички, които сте на това мнение, най-сетне в главите си.
Там, авторе, ще намериш много отговори на твоя проблем, ще можеш да си прецениш, да си проясниш какво ти е. Мисля, че много ще ти помогне, защото проблемът ти ми е много познат. И аз съм момче и патя от същото, затова тук само аз мога истински да те разбера.
Поздрави и успех! Всичко е преодолимо, но знай, че е трудно, зависи доколко е силно у теб. Иска се воля, изключително желание за борба и промяна.

10.   Ти сам трябва да избереш пътя в живота си! Дали ще си гей, или не, ти не решаваш сам! НО ако можеш да промениш възгледите си към мъжете, определено ще имаш по-лек живот! Да си гей е много трудно! Дано бъдеш щастлив!

11.   Потърси материали за "erotic plasticity" из интернет, ще си обясниш доста неща. По-вероятно е да не си гей обаче, като чета какво пишеш.

12.   до 10 от 6:

И как ще решава сам? Да не мислиш, че всички гейове са такива по собствено желание? Повярвай ми, има гейове дето са 100% истински гейове и когато са разбрали за ориентацията си, са изпаднали в шок и ужас. Не като автора, нито като обсесивно-компулсивното разстройство свързано със сексуалната ориентация.

14.   Успех пич.

15.   и аз съм точно като теб пич, но съм приел, че съм би. Бил съм повече с момчета отколкото с момичета, но те повече ме възбуждат. Приел съм го че съм такъв и не се сдухвам за това. Приеми го и ти и ще ти е много по-леко. Разбирасе искам да се оженя и да имам деца, но това не означава, че трябва да се самонавивам и да се правя че не ми харесват готини момчета.. Успех!

16.   Не слушай тези, които ти казват да се приемеш за бисексуален! Ама в никакъв случай. Просто се бори с това усещане и се старай да не се изкушаваш от мъже и мъжко порно.
Помисли си, колко съвършено ни е създал Господ - мъж и жена, т. е. мъжът е създаден ЗА жената, както и жената е създадена ЗА мъжа. Не се поддавай на хората, които те карат да се приемеш такъв, МОЖЕШ да бъдеш МЪЖ - просто си повярвай.
Аз също имах подобни на твоите внушения по едно време, но мисля, че се преборих чрез вярата - повярвах в християнството и мисля, че успях да елиминирам тези усещания. Не ти казвам задължитено повярвай, но просто ти давам съвет, който при мен помогна.
Пиши пак, как се развиват нещата при теб, ще следя с интерес историята ти. :)

18.   Пич, какво става? Как се развиват нещата при теб? Следя историята ти всекиден, но не си писал нищо скоро...
Номер 16

19.   Не мога да повярвам, че има още някой като мен. Желанието да имаш семейство жена и деца, но и да искаш интимно с мъж. И аз не мога да си го обясна и все още търся начин за справяне с това. Ще следя темата!

20.   Все едно съм го писал аз. Долу горе на твоята възраст и аз преживях същото, но накрая се влюбих в едно момиче и се ожених за нея. Бях на 20 и за пръв път с нея правих секс. Минаха 2 години от брака и стана така, че покрай влечението ми към мъже си направих регистрация в сайт и си уредих среща с момче. Отидох на срещата и какво, не мога да му дам да ме чука никога не бях го правил. Не исках и да го чукам. Тогава му направих една свирка и той искаше да ми прави, но аз не пожелах. Исках просто да разбера какво е да лапнеш някой надървен хуй. Свърши и си тръгнах. На другия ден се чувствах ужасно, как щях да целувам детето си с тази уста която лапа пишки. УЖАС. Няколко дена не се понасях, но после супер се възбуждах от всичко, което се беше случило. Бях на път да съсипя семейството си. Благодаря на Бог, че ме намери и се промених, но влечението си остава. Дори сега в момента се двуумя дали да си пусна да гледам мастурбиращи мъже и борбата в мен е жестока. Искам да ти кажа, че ако направиш грешката да си легнеш с мъж връщане назад няма. Едно изпразване не може да се сравни с топлината и уюта на едно хубаво семейство. Не ставай гей, трудно е да бъдеш различен.

21.   и аз имах тези проблеми. Като цяло грешката ми беше, че бях влюбен в едно момиче и цял живот търсех перфектната визуално за да спя с нея, но не ми се получи с нея и просто мина доста време без секс и на 18 трябваше да правя секс, викнах си проститутка, а тя беше доста грозничка и дебела, не ми хареса нищо друго освен свирката, и от този момент нататък клиторите не ми харесваха, харесваха ми жените като усещане и дупетата и гледах анален секс и харесвах свирките. Постепенно от депресия или от някакви други неща си представях, че аз правя свирки на тези, които гледах в клипове. След това се обезкосмих за пръв път на 20 години, изпитвах влечение към себе си така гладък, имах и някакви мъжки прашки и се възбуждах доста когато съм така, да се докосвам, да се галя, нимах се така. В действителност не мога емоционално и реално да харесам никога мъж, абсолютно нищо в мъжете не харесвам, усещам само едно съперничество, а ако е голям пич искам да приличам на него, но имах някакви комплекси със себе си докато мастурбирам и когато мастурбирах на жени, те бяха много красиви и по прашки и анален секс, но най-често ме възбуждаше мисълта за мъжки член. Постепенно с тия прашки и извратени мисли си направих и регистрация в сайтове за запознанства, опитах свирка с мъж точно за 2 минути и разбрах, че това не е за мен, че нямам никакво привличане към мъжки член и към мъжете като цяло, въобще не ми хареса, изтрих си всичките профили... опитах с друга компаньонка, но този път красива, не се получи, сега си имам приятелка и вече съм на 100% убеден в сексуалността си, че е 100% хетеро, докато имах период в който си мислех, че с жена никога няма да направя нищо в секса. Нямам прашки, нямам регистрации в сайтове, нямам мисли за пишки... вече ме възбужда женския клитор страшно много, възбужда ме да давам на гаджето си повече отколкото тя да дава на мен, когато я целувам, галя и прочие, веднага съм готов, без да се пипам долу, без и тя да ме пипа, но от порното съм се зарибил по идеята да доминирам (във фантазиите ми точно аз бях доминирания), но в реалността точно аз искам да доминирам, искам да ме слуша приятелката ми, да стои на колене, да е в прашки, да е моя робиня, а понякога се възбуждам точно от обратното, от това да съм безкрайно нежен с нея, не ме възбуждат нормалните неща. Аз не бях гей, знаех че към мъжете съм егоист, знаех че не ми харесват лицата им, знаех че обичам женската нежност, мога да се влюбвам и да се раздавам само за жени, но просто имах съмнения аджеба ще ми хареса ли мъжки член, мен ме възбуждаше в мислите ми докато свърша, после се мразех, но видях, опитах 2 минути и след това се чувствах сякаш страшно щастлив, че не харесвам мъже, а само жени, мислех че съм би, че съм хомо в секса, а емоционално хетеро, бях много объркан и нещастен, как така реално не харесвам нищо в мъжете, а сексуално ме възбуждат в мислите ми, но тотално ми се изтръгнаха тези мисли и извратеност, не съдя никой подобен, просто при мен нещата, които преживях ме караха да се възбуждам в мислите си от това, но пък реално тези жени така ги боготворях, че просто не можех да се отдам на стотиците предложения от мъже, а по-скоро си играех с тях, възбуждаше ме да си пишем глупости, сега ще ми е отвратително да го правя, много искаха да ме таковат, но реално съм съвсем друг човек със самочувствие, с мъжко излъчвнае, с голямо его, обичам да съм първи сред мъжете, не мога да дам да ме мачкат, не можех да бъда с мъж никога, но не знаех с жена как ще съм сексуално, ето че сега съм много много щастлив и от женската нежност няма по-красиво на тази земя, а мъжете мислят само за едното празнене

22.   Аз писах преди малко пак (може би системата ще ме направи номер 21), просто съм егоист към мъжете и за това няма как да харесам да правя свирка реално, в мислите ми това ми харесваше, но реално точно минутка, две и разбрах, че е отвратително (не съдя никой който го прави), просто аз самият не харесвам нищо друго освен да се раздавам за жени, като цяло го знаех, но не знаех сексуално дали ще мога да си напасна с някое момиче, и съм толкова щастлив сега, но искам тя да ми прави груби свирки, не харесвам нежните, а когато аз я лижа съм нежен, безкрайно възбуден, само да я докосна по бузите с ръка или по брадичката да я хвана, или където и да я пипна, ако знам, че и доставя удоволствие, ако усетя нежността и и се побърквам, беше ми трудно да отключа това нещо в началото, особено щом се стигнеше до секс, не знаех, че ще се справя, не знаех, че съм хетеросексуален, но в крайна сметка се справих и всичко беше отлично, не се бях родил такъв с такива мисли, комплексите и грешките с момичетата ме докараха до там, недоверието ми към жените, просто бях в друг свят със себе си, но с голям морал и самочувствие и не можех да си легна с никой, нищо че тази мисъл ме възбуждаше, а реално с мъж никога нямаше да намеря себе си, щастлив съм че не тръгнах по този път, просто аз съм създаден за да давам на жените, споделям тези неща, не за да изливам мъка, разкаяние и прочие, а защото има и други като мен, давам съвет, понякога комплексите ни до къде ни докарват :)