Споделена история от Секс и интимност

Градивна тройка, която спаси брака ни!
Здравейте, имам страхотна сапруга, жинени сме от 9 години. В началото секса беше страхотен, после дойдоха децата, смяна на работа, около всичко много стрес и постепенно започнахме да го правим много рядко, а и нямахме особено желание. Брака ни беше застрашен. Във всичко не сме спирали да се обичаме и да си споделяме абсолютно всичко.
Веднъж тя сподели с мен, че когато някой мъж флиртува с нея на работа (длъжността й изисква да се среща с доста хора през деня) на нея й става хубаво и се възбужда, но и е гузно, че с мен не е така. Тогава и признах, че от доста време си мисля, че трябва да пробваме тройка и сега е момента. Тя отначало се смути, но след няколко дни ми каза "защо пък не". И двамата се сетихме за един общ приятел, който никога не е криел, че я харесва много. Разбрахме се тя да го покани на кафе.
Той дойде и отново в негов стил започна с подмятанията към жена ми. Аз му казах като е толкова навит да я изчукаме двамата, сега. Той блокира, дойде му като гръм. Жена ми обаче каза че е навита. И така онзи следобед правихме първата си тройка. Тя духа на двама ни, после приятеля ни застана зад нея и й го вкаря на задна, изредихме различни варианти. Накрая аз свърших в нея, а той й се изпразни в устата.
Следващите дни правихме невероятен секс, все едно сега се бяхме запознали. Още няколко пъти викахме нашия човек и всеки следващ път беше все по хубаво. Последния път тя поиска да се изпразним и двамата в нея, а после и в устата й и да го глътне. Сега сме повече от щастливи, правим невероятен секс, а като усетим, че ни доскучава ползваме жокер "обади се на приятел"!
Препоръчвам на всички които имат проблеми със секса с брачния партньор да пробват нещо ново, свежо, разнообразно и разтърстващо! В нашия случай беше тройка с друг мъж!

Коментари

1-50 от 98

1.   Не знам дали не си измисляш, но ако след 5 г. сте заедно, ела и ми се обади. Започнат ли се тройки и тем подобни, тази връзка вече е изчерпана. Причините са, че сексът (тройката) е станал почти единственото нещо, което ви свързва. Пък ако може да си осигуриш добри моменти с други хора, макар и в присъствието на жена си, то защо да търсиш нещо познато и омръзнало. Скоро инетресът ви един към друг съвсем ще секне, тройките и те ще ви омръзнат в един момент, както ви е омръзнала двойката. И тогава какво правим? Развод или ще отложите проблемите с още няколко години с четворки, петорки, садо-мазо, кучета и тем подобни? Проблемът ви е другаде, а тройката е заравяне на главата в пясъка пред истинския проблем, който рано или късно пак ще излезе на дневен ред, след като отмине тръпката от новото преживяване.

Замисли се малко и недей да даваш такива съвети на хората. Всеки си има глава на раменете. Аз лично съм за тройките, НО само ако всички са необвързани, иначе мани тази работа.

2.   Авторе.... а защо не и предложиш 3-ка с ''обща приятелка'', за да и видиш реакцията на твоичката... и после да споделиш как е реагирала като си и казал.... защото на нея и е кеф с двама... ама надали ще и е кеф да чукаш друга пред нея....!

4.   Странно ми е как не си поискал да правиш тройка с жена ти и още една жена. Малко измислено ми звучи.
Иначе и аз искам тройка с двама мъже.

Стела 25

7.   То всичко много хубаво, но помислял ли си как ще се развият нещата в дългосрочен план? Мислиш ли че приятелят ви е само "парче месо" за чукане, че при него няма или че няма да се появят някакви чувства?
Май някого много ще го боли накрая...

8.   Той е напълно наясно, че е само секс, няма как да има някакви чувства!

10.   Не съм поискал тройка с друга жена защото се кефя на моята като трепери от удоволствие, а и какъв е проблема, че на жена ми и хареса да я чукат двама?!.... относно първия коментар, донякъде си прав, че проблема не е само в секса, но ще си запазя това за мен. Факт е обаче, че откакто започнахме с тройките тръпката помежду ни отново я има!

13.   Ами като не си стигате-викайте си цяла рота. И това го пише човек, който е семеен с деца!!!
А питай твоята дали ще е навита, ако се появи друга жена, вместо мъж.

14.   Адмирации за Автора- това е помогнало на брака му а и е разнообразило сексуалния им живот. Като им харесва да си го правят- аман от малоумници тук в сайта които или ИМАТ ЖЕНА СИ ЗА ПРЕДМЕТ ТЕХЕН ли СТОКА ТЯХНА, и ревнуват като, ... на жена му също му е харесала 3ката щом е давала и в уста да свършва 2рия мъж. Адмирирам такива действия и съм За. Де да можеха повече мъже да разсъждават като автора и да правят това което им харесва и поддържа брака им, а не да се държат като собственици на съпругите им.

От: Мъж на 31г, семеен

15.   Човеко, дали тройката е била градивна ще се разбере като дойде първия семеен скандал, ако тогава няма нападки в тази насока от когото и да било от двама ви значи всичко е добре, но ако се започне - да ама ти с него се такова или да аз се таковах ама ти го искаше, нещата не са добре. Що се отнася до другия не си му в главата, така че какво мисли не се знае, просто гледай контатктите с него да не са много чести и да стават само чрез теб. Ако допуснеш женати да общува с него и да урежда секс срещите работата е изтървана.

16.   Браво на вас, ако е вярно! И аз много искам да пробвам тройка с мъжа ми и някой друг, но незнам как ще реагира ако предложа аз!
Диляна, 27

17.   Стела: Значи, жена му ще има против 100 % за друга жена. Точно на първата целувка и ще се хванат за косите. А онзи момък, който е патерицата ви към момента няма да се влюби според мен. Силно се съмнявам. И браво, че се кефиш на твоята жена, ама що не пробваш с нещо друго, а не с друг? Деда знам.. :)

18.   Авторе напълно си прав и те разбирам! При нас е същото положение и винаги прибягваме до "жокер", просто женами става истинска тигрица когато двама мъже я желаят. Така, че немислим да спираме.... Наслаждавайте се на удоволствието!!!! Тройката е съвсем друга тръпка а си имаме и вибратор когато няма жокер:))))

19.   Пич, напълно те разбирам. И ние бяхме в същото положение и от седем години водим този начин на живот. Срещаме се с мъже, жени и двойки. Изживяването е страхотно и го пожелавам на всеки. Идея си нямат драскачите тук какъв кеф е да участваш в оргия с много двойки, да се насладиш на мига, на удоволствието на екстаза на партньора си. И не е вярно че това унищожава брака, Невероятно удоволствие е да живееш свободно, да няма нещо което да не можеш да споделиш с партньора си, да не криеш мислите и желанията си, да не се питаш-какво ще си помисли и какво ще каже.

21.   Само да ви кажа, че процента на отворените връзки, които просъществуват дългосрочно, клони към нула. Т.е. оцелелите са изключения. От там нататък ми разправяйте колко са градвини, колкото си искате. Аз вярвам на конкретни данни, а не на такива, които искат да си прикрият проблемите с изневяра макар и позволена.

22.   Брато, не мога да си представя некой как праска жена ми, друго да ама да я праска пред мене никога !

23.   Защо не викнахте и детето да гледа и да се ограмоти. Така де, живеем свободно и не крием мислите и желанията си.??
Авторе, щом жена ти се кефи на 2-ма сега, какво ли ще е в състояние да я задоволи като удари 50 годинки? Може би двойка слонове? /. И ми кажи после, че се грижиш за здравето в семейството.

24.   Стела: Абе, как се намирате такива? За тройка, за суинг и т.н.

25.   Вече 11 години с мъжа ми правим тройки предимно с други мъже. В началото и двамата имахме притеснения как ще се отрази това на отношенията ни, но пък винаги сме били по-разкрепостени и имахме нужда от разнообразие веднъж на 2-3 месеца. С времето видяхме, че нищо лошо не се е случило и че това само ни сближава и ни помага да живеем още по-щастливо. Ако един брак е тръгнал да си заминава, то нищо не може да го спаси според мен, дори в такъв момент всяко нещо е способно по-скоро да му попречи. Тези неща не се правят за "спасяване" на бракове.
Ж39

26.   Абе всички по-горе сте си прави.Харесва им на хората-правят.Това няма кой знае колко да промени брака и отношенията,защото ако си се навил да го сториш и караш по тая линия на отношения,без никакви предразсъдъци,няма да имате проблеми,но ако ако решите да се върнете към уютната двойка,а жена ти вече е "привикнала" към приятелите ви,не знам какво ще стане.

27.   Грaдивнaтa ви тройкa не е спaсилa брaкът ти, a е освободилa нaгонът. пaднaли сa ви зaдръжките, зaщото вече е все едно дaли ще продължите зaедно или поотделно.
И го знaеш, aвторе!
Нямa лошо, щом и двaмaтa сте доброволци.... , но струвa ли си нaистинa? !
Не ти ли липсвa чистaтa, дори нaивнa aко щеш любов зa и между двaмa?
Онзи вaш мaлък свят интимен? !
Когaто с женa ти сте се гледaли в очите с любов, доверие и.... сте си били не просто достaтъчни, a всеки друг би бил грубо вмешaтелство в интимносттa ви? !

Е, сегa кaто не си знaчите вече товa, кaто се виждaте по друг нaчин.... не мислиш ли все пaк някой ден дa потърсиш другa възможност дa бъдеш обичaн.. сaмо ти? !
Единствено и сaмо ТИ дa бъдеш нужен/ достaтъчен/ желaн, кaкто и обрaтното!
Вероятно моите писaния тук зa теб сa твърде стaромодни... нaивни.
И все пaк, aко можеше дa върнеш времето нaзaд дотaм, преди дa се е появил проблемът, след който " спaсявaте" брaкът си по този нaчин... би ли?
Или ще предпочетеш товa?

28.   Диляна 27, предложи му направо на мъжа ти! Ще иска много ясно. Аз и мъжа ми правим невероятен секс с други мъже и той много се кефи да гледа как ме чукат! Давай смело.
А на автора само мога да дам положителна оценка:)
Силвия, 34

29.   Ако тази история е вярна смятам, че въпроса с хигиената при вас доста куца.

32.   Ние сме суингъри от доста години и познаваме само една двойка суингъри която се е развела. Мога да кажа, че суинг семействата са много сплотени и спокойни. Липсват тайни, ревност неизказани желания. Интимния ни свят си е само наш-обичта и свързаността по между ни, а сексът-той е само секс, удоволствие, моментно изживяване.

33.   Мисля, че 27 го е написал/а много добре, няма какво да се добави. Това не е укор към никого, а разглеждане на вариации, за мен лично светът е за двама и ако мога да избирам ще избера такъв свят. Въпросът е дали авторът въобще има право на избор? ...
М, 35

34.   И аз със жена ми, започнахме преди 10-тина години с тройките. При мен ремност почти не се е появявала, като я чукаме с друг мъж. Много по-дълго врама и трябваше докато свикне, с това че и на мен ми е кеф да ме чукат. Представях, си, че ще поиска да пробваме с още едно жена, но казва, че и е гадно да прави секс с дряга жена. Аз лично си мисля, че се страхува да не би за постоянно да мина на другия бряг.

35.   Стига сте го дъвкали човека де. Просто иска да се похвали. Кой ви каза, че това което вие правите в леглата си е най-правилното и непорочното? Щом двамата се обичат и са съгласни всичко е ок.

36.   Аз подкрепям автора. Защо пък човек да не опита да разнообрази моногамната си връзка? По-добре ли правят тези, които лъжат и изневеряват? Пък и какъв е проблемът, когато и двамата са съгласни?
И на мен от известно време ми се иска да опитаме тройка или суинг с моя приятел. Той е малко консервативен, може би ще си помисли, че не ми е достатъчен... Не знам. Но евалата, на освободените хора с модерно мислене!

37.   Сигурна съм, че всички, които се изкават негативно по тази тема НЕ са опитвали подобно нещо със сериозната си половинка. Прочетох и някои по-компетентни изкавания (за щастие), истината е, че докато човек не мине по този път няма как да разбере нито тръпката, нито взаимното удоволствие, нито доверието, нито дори положителната промяна в една двойка. Съдници много, но би било добре съответните да са малко по-запознати с тези практики преди да се изкават тежко и негативно. И само за инфо - статистиката не клони към раздяла на повечето двойки, които практикуват този вид забавление, просто на вас ви се иска да е така, защото ви звучи по-логично...

Ж, 31, щастливо омъжена /практикуваща този "грях" със съпруга си/

39.   Номер 21 специално заради теб си направих труда да потърся информация за подобни статистики. Познай какво стана - твърдението ти е пълна глупост! Разделите при хора практикуващи тройки или размяна на партньори са си същия процент, както и при тези, които са напълно моногамни. Никаква разлика! Това са резултатите от 9 независими изследвания проведени в 4 различни страни. Моля, не пишете глупости преди да сте наясно какво пишете. Не фантазирайте, има си раздел за тази цел - "измислени истории". И още една поправка - отворена връзка и хора които правят тройки са две напълно различни неща!!!

40.   Интересно ми е тази история ще бъде ли критикувана мотивирано от човек или хора които са правили тройка или четворка, който с контретни твърдения да посочи защо счита, че това което са направили е неправилно.

41.   Н 37- грешиш!!!
7год. брaк- 7 гог. оргии.
Рaзвод! Причинa- влюбих се!
Искaх човекът сaмо зa себе си, ( той не знaеше зa нaчинa по който живеехме с съпругът ми) искaх дa ме ЛЮБИ, дa се притеснявaме от реaкциите нa другия, дa се опознaвaме с тръпкa и притеснение- дaли ще му допaднa.
Дa имaме тaйни.. от стрaх, дa не рaзочaровaме другият.
Дa се опитвaме дa отгaтнем кaкво прaви щaстлив другият, кaкво го кaрa дa се усмихне....

Кaзвaш, другото е сaмо секс, моментно изживявaне.
Именно!!! Сaмо товa е вече зa вaс, сaмо товa е било и зa мен!
Сегa прaвя ЛЮБОВ! И не е сaмо моментно изживявaне, нямa вече място зa друг, той е всичко, което ми трябвa- 10 год!

И никогa повече нямa дa позволя дa бъдем толковa " освободени" че дa нямaме от кaкво дa се изненaдaме!

42.   41, която е патила, го каза напълно вярно, изчерпателно и безпристрастно. От там нататък каквото и да се каже, всичко си е плява. И само да питам автора дали се замисля какъв пример дава на децата си, защото ако си мисли, че те пасат трева и не усещат, дълбоко се лъже. Ако си мисли, че така им помага да имат по-пълноценни връзки, също се лъже. Бих казал, с примера си ги обрича на доста страдания и подигравки сега и в бъдеще.

Освен това рисковете за здравето са сериозни при такъв начин на живот. Просто изразих мнение, иначе ми е все тая кой с кого се... и каква цена плаща. Всеки се решава за себе си, но мисля, че при тези хора масово не се осъзнава цената, която така или иначе все някога ще се плати под една или друга форма, пък и честно казано, се подразних, че се дават съвети, които биха били пагубни за някои.

43.   От номер 37:
До номер 41:

може би проблемът в брака ти е бил по-сериозен, едва ли "оргиите" са били причина да се разпадне той. А що се отнася до влюбването - никой никога не е застрахован /от най-консервативния човек, та до най-разкрепостения такъв/. С моя мъж продължаваме да се любим, с много емоция, по всички възможни начини,когато сме сами. Не мисли, че правим тройки всеки ден или всяка седмица - говоря за разнообразяване веднъж месечно, или дори по-рядко. Без очаквания, без графици и без напрежение. До момента не сме забравили кой е най-важния в това - а именно самите ние. Както в конвенционалните семейства, така и в по-нестандартните има риск да се очуждите с времето, просто в първия случай рискът е по-голям и по-предсказуем.

Ж, 31, омъжена

44.   До 41 от 37, дa тaкa е, имaше проблем- точно товa, което ти кaзвaш- секс, моментно изживявaне... и. дотaм, сaмо товa!
Любовтa е зa и м/ у двaмa! Товa е положението!
И не, не се любите с мюжют ти, знaеш го по- добре от мен:)
Не те рaзубеждaвaм от твоятa си позиция, но... е, колкото и дa го повтaряш по- вярно нямa дa стaне!
И aз тaкa мислех до някое време, после вече се опитвaх дa се убеждaвaм... когaто се влюбих нaистинa, е, вече нямaше нaкъде, трябвaше дa си признaя!
Не сме имaли никaкви проблеми инaче със бившият, ... и товa също мисля, че беше проблем!
Дa, дa, звучи ти тъпо, но е тaкa!
Нямaхме тaйни, нямaхме притеснения никaкви един от друг, съответно никой не се е стремял, борил, притеснявaл, очaквaл, кaквото и дa е от другият!

Знaеш ли колко ми е хубaво и трепетно сегa, кaто виждaм кaк ме гледa в очите с притеснение в очaквaне дaли ще ми хaресa подaрък
примерно?
Кaк ми кaзвa с по тих тон, че ще излизa с приятели.
Когaто искa мнението ми зa нещо и го притеснявa отговорът, имa нещо кaто тик и се появявa.
При " освободените двойки" тези нещa липсвaт.
В един момент приемaш другият.... е, хaйде дa речем кaто " боен другaр" но, не любим!

Умишлено съм предлaгaлa нa нaстоящият ми, пробвaлa съм го нa тaзи темa- кaтегоричен е, че не искa.
Кaзвa, че ще трябвa дa си нaложи дa ме виждa кaто к... a, зa дa позволи друг дa ме докосвa. И че не може и не искa дa ме виждa по този нaчин:)
И товa ме рaдвa! Сaмо aз съм му достaтъчнa, сaмо мен искa в животa и леглото си!
Кaкто и aз него!
Не, не бих се върнaлa към другият нaчин!
И съжaлявaм, не е че не вярвaм, ЗНAМ, че между вaс може дa имa всичко, дори обич, но не любов!

A, тук е моментa дa попитaм aвторa, aко нямa против, дa отговори:
Обичaш ли още женa си... с любов?

46.   А кьде е автора за коментари?

47.   До 44 от автора... обичам я да, не съм спирал да я обичам. Това което правим е просто нещо ново, , освежаващо и възбуждащо. Не смятам жена си за курва и не я гледам с тези очи. Когато сме двамата правим любов, кагато сме с друг мъж просто я чукаме, освежаващ секс. Незнам какво ще стане в бъдеще, но знам, че сега сме щастливи!

49.   Авторе това че се обичате е хубаво, пожелавам ви отношенията ви да си останат такива. Похвали се, оплюха те, похвалихате, нормално е само ще ти препоръчам малко повечко да наблегнете на хигиената. Вярно че секс се прави заради удоволствието, но все пак се разменят секрети.

52.   абе вие българи ли сте или някви тъпи американци
в наще традиции къде е чуло или видяло няква си тройка между трима души
вие трябва да намерите начин да прекарвате добре времето един с друг, колкото и трудно да е, без да правите секс с трети човек. това извращение е проява на слабост от ваша страна като българи. нашите деди за това ли са спазвали вековни традиции, защитавали са нашенското, за да сте свободни Вие, господине, дето от ниско самочувствие сте решили да лишите връзката си от чистата любов. Един нагон ли ви е по-важен от интегритета и дори здравето и. че тази жена би ли я уважавал народа ни. Ще и се смеят зад гърба че и на вас ако се разчуе подобна глупост. Че оправдание ли е убийството просто защото опиянява? Трябва ли заради едната тръпка да се извършват подобни глупости! пристрастили сте се че и изпедерастили! Че Вие сте си един латентен хомосексуалист, който не вярва в собствените си възможности да я задоволява! Позор! Дано този пост да е някакъв бъзик на загорял тийнейджър!

53.   52, поста ти ме обнадеждава.

55.   52 и 53 Аз само не разбирам какво ви пречи на вас, кой с кого си бърка в дупките??? Някого убиха ли, изнасилиха ли някого, откраднаха ли нещо??? Че и пак тука намесени "американци", "българи", "вековни традиции". Не съм фен на тройките, четворките и техните производни, но честно казано ми омръзна на всяка крачка да чета словесните повърни на ниско интелигентни, пишман-патриоти!

56.   Тройката е началото на края. Радвай се, че скоро ще плачеш.
Доказано е и от науката и от практиката. Ти не си изключение.
Скоро ще се разведете и направо може да станете порноактьори. Найс, а?
Поздравявам номер 52!!!

59.   Поздравления, че си добил увереността да изпълниш желанието си. От известно време и ние с приятелката ми включваме и друг мъж в секса и мога да кажа, че отношенията ни са същите, както преди. Не считам, че това застрашава връзката ни в по-голяма степен, защото тя не е само заради секса. Тя е с мен, защото харесва цялостния ми образ и характер, и дали понякога в самия секс участва и друг мъж няма общо с желанието ни да сме заедно.
Мъж 32г

60.   Предполагам, че много хора ще надникнат в толкова пикантна тема. Това ме провокира да кажа мнението си. "Интимността" е наистина съкровено преживяване за всяка една двойка. Никой друг не може да бъде приобщен към най-личните чувства между двама. Но! Кой е казал, че по-разчупеният сценарий накърнява тази интимност? Никога няма да забравя първия път, когато със съпруга ми правихме тройка с друг мъж. Бяхме на гости в съседната вила. Аз се бях погрижила нашият приятел да е предупреден за сценария (много е важно това, повярвайте ми! ) Всичко се случи според плана, а когато си тръгнахме с мъжа ми... просто не издържахме двадесетината метра до нашата порта и се катурнахме в една ливада. Правихме умопомрачителен секс, а после продължихме и у дома. Това приключение се оказа изключително стимулиращо. Никой от нас нямаше чувство за вина, само малко ни беше съвестно за съседа - стори ни се, че леко се притесни. Опитахме и втори път, с друг човек, не беше вече същото, някак свежестта на усещането беше намаляла. Двамата с мъжа ми имаме изключително силна връзка, като сиамски близнаци сме, но обожавам да го виждам как флиртува с други жени, мечтая да го видя в леглото с някоя от тях, но мисля, че той малко мързеливо подхожда към ухажванията, а и момичетата се стряскат, като разберат, че е женен. Няма как да обясня на една жена, че повече от всичко искам да си свали гащичките и да позволи на красивия ми мъж да проникне в нея. Ще ме помислят за луда! Недейте да съдите хора като нас! Ние се обичаме дълбоко и искрено, но въображението ни идва в повече може би. Но всичко градивно в този свят се създава от хора с въображение. А това с разводите.... Хора, разведена съм. Защото предишният ми съпруг не беше правил секс с мен в продължение на 10 години. Е, кое е по-добре? Живот на целомъдрена матрона или вълнуващи приключения с авантюрист като мен?

61.   Ех , как ми се иска и моят мъж да е така широко скроен.Много ми се иска и ни е да експериментираме така, ама той, като чуе направо побеснява.

63.   Ами.. явно не е стигнал до този етап още. И аз в началото казвах "а беее, някой друг да чука жена ми, ", ни истината е че вие (жените) решите ли, с или без съгласието на мъжа си се чукате с други. Тук поне няма лъжа и измама, всичко е прозрачно и всички са доволни.
За всички коментари назад.... а съм автора, с жена ми още сме заедно, правим си тройки и с друга жена, но просто градуса се вдига повече като е с друг мъж. Покрай всичко тя започна да иска доста често да я чукане и в дупето, което си е супер. Насарчавам всички да пробват, а пък ако не ви хареса няма да продължавате, просто е!
Автора

64.   Ех, на мен пък ми се иска жена ми да е така разкрепостена и да не ми се сърди като й предложа да поканим друг мъж :)

65.   До 64, ще се навие на тройка съпругата ти. Причината сега да ти отказва е страхът, че след евентуална тройка с мъж, ти ще поискаш и с жена да направите тройка, а това явно е недопустимо за нея. По време на секс й разказвай мръснишки как бихте я чукали двама, а след секса не я навивай или разпитвай дали иска. Само кажи, че ти искаш и това е твоя фантазия, колкото и да е станна, и ако тя се навие да опита ти никога няма да я караш да прави нещо друго, примерно тройка с жена, само защото сте опитали тройка с мъж. Убеди я, че едното няма да доведе автоматично до другото. Когато я убедиш, че тройката си остава тройка и не я води да се чувства длъжна да прави каквото и да било в замяна.
Ще се получи. Повярвай ми, заслужава си да опитате тройка, но с правилния мъж.

66.   Няма лошо, добре сте направили. Предразсъдъците в секса стига да не минават в хомосексуализъм, са вредни.

67.   Поздрави за автора! И ние с мъжа ми имаме голямо желание да пробваме. Аз съм правила тройки преди да се запознаем и имам незабравими преживявания за които съм му споделяла, той пък много иска да ме "сподели" с някой приятел и да ме види с друг мъж, знаейки че съм си негова. Само, че удряме на камък с търсенето на втория мъж, защото хем искаме да е познат близък, хем да е дискретен, хем пък да не се изложим ако предложим на наш такъв приятел, а той пък да откаже и да ни тръгне име...
Някакви идеи?

Ралица, 32

68.   Стояла е пред нас тази дилема преди време, но така и не я разрешихме. С познат си мисля, че е доста рисковано. Че всичко ще бъде окей, не е никак сигурно. Че ще остане без никакви последствия - също. Мисля, че е най-добре да намерите някой в мрежата. Да покореспондирате известно време с цел да проучите максимално индивида (като пазите на макс вашата самоличност). Накрая - среща в трети град на публично място, с цел ако нещо не ви допадне да изчезнете безпроблемно. Ако се харесате - хотел.

1-50 от 98