Споделена история от Секс и интимност

Крайно отчаян съм
Намирам се в много гаден момент от моя секусален живот, малко за мен, момче съм на 20 години, без сексуален опит, но с много оплаквания и терзания.

Не мога да достигна ерекцията, която беше преди няколко години.
Не мога да задържа пениса си еректирал за повече от някакви 2, 3 секунди.
Не е така твърд както преди.
Много често има разминавания в размера.

Всичките тези проблеми дължат ли се на факта, че до този момент не съм имал приятелка и следователно сексуални отношения? Вие сте ми последната спирка преди лекарската намеса, наистина имам нужда от помоща ви!

Коментари

1.   По-скоро намали чекиите и отиди на проститутка щом ти е толкова тежко за секса!

2.   В момента имаш ли приятелка?

3.   По скоро си изпаднал в някаква паника.

Ако не намираш проблеми във психическото си спокойствие, ако ядеш само абсолютни боклуци трябва да си погледнеш храненето. Тия проблеми обикновено идват от главата.

Ако сутрешната ти ерекция при събуждане е в час, със сигурност проблема ти е в на стресова основа.

Но ако си от тия дето се хранят само с вафли, водка, кола и шпеков салам.

Познавам хора които не са пили вода и пипнали плодове от години, после се чудят защо имат проблеми със здравето.

4.   Мисля, че няма какво да чакаш някой тук да ти отговаря, отиди при добър лекар възможно по-скоро, той ще те прегледа и ще установи какъв е проблемът ти. Не трябва да се отчайваш, а да потърсиш по-скоро решение, млад си и с подходящото лечение нещата ще се нормализират. Успех!

5.   Може би прекалено много се взираш в това с размера, по-скоро си почини от мисълта за това, намери си приятелка, която да те възбужда и не мисли, че това ще е проблем и като си с жена, може да е временно, а ти да мислиш, че не си добре със здравето. Но все пак ако си решил посети доктор, да ти каже нещо по въпроса, най-малкото ще ти помогне с един разговор в тези насоки.