Споделена история от Секс и интимност

Свършва прекалена бързо?!
Здравейте, аз съм момиче на 20г., но искам да се обърна към мъжете в сайта за съвет. С приятеля ми сме заедно повече от година и всичко е наред, като изключим секса. Не че е зле, хубаво е, но той свършва много бързо, изобщо не преувеличавам, някаде за 15мин. Можем да повторим, не му е проблем да го вдига и 2-ри и 3-ти път, но и тогава свършва за същото време. Говорили сме много по въпроса, със сигурност не е на психическа основа, поне така мисля аз. Та въпроса ми е има ли някакви хапчета или гелове, които могат да помогнат. Рекламират се доста неща, но ме интересува дали някой е пробвал нещо и дали действа.

Коментари

1-50 от 96

1.   15 минути са добро време ти какво искаш по час ли да продължава?

2.   ами 15 мин. е добре пак и щом повтаря каде е проблема ?

3.   15 минути е идеално време, а щом може няколко пъти - какъв ти е проблема? За тази работа по-добре питай жените!

4.   Като казвам 15 мин имам предвид, че това е максимално дълго, обикновено е около 10, никога повече от 15, дори след употреба на алкохол. И не става въпрос за 1 час, просто малко по-продължително:(

5.   Значи проблема не е че свършва бавно, а че не може да те задоволи. Защото лично аз за 15 мин. мога да те накарам да свършиш 3 пъти :).

6.   Аз свършвам за две минути

7.   Ако не може за толкова време да те задоволи/ 10-15 мин. е нормално време да свърши/ има и други начини. Малко сте чели и двамата.

8.   Здравеи мисля че всичко зависи от него, ако иска може да прави с теб лубов по дълго всичко е въпрос на тренировки да спира свършването си. Тренира се чрез самозадоволяване, успех !

9.   Миличка аз съм жена и 15 минути си е направо супер.За толкова време ако е ддобър любовник можеш поне два пъти да свършиш-другия проблем е ако ти не можеш по принцип.

10.   И аз съм жена, обаче да свърша ми трябва поне половин час. Приятелят ми не ме е оставил нито веднъж незадоволена, въпреки, че свършва за 15-20 минути. Момчето ти да се поинтересува какво може да направи за теб. Предполагам, че и на теб ти е необходимо повече време. Някой жени свършват за нула време, някой - трудно. Но тези които не могат да свършат-причината е в незнанието, неопитността или непукизма на мъжете. Успех!

11.   Има една книга. ТАО ЛЮБОВ от Чжан Чжунлан. Аз съм на 50
години и на млади години и аз имах такива проблеми. И сега когато съм с непозната жена се възбуждам по бързо.
В тази книга пише за типове тласъци. Дълбочина на тласъците. Последователност на тласъците. Мога да кажа
че само някои от тези работи ги владея, но една прости-
тутка за 5 минути мога да я изпразня 2 пъти. Повярвай ми
курвите са много опитни и ми се чудят. Тренирайте. Ще свикнете. Обичайте се. Секса е изкуство. Само недей проба с такива като мене, защото ще ти хареса.

12.   Проблема не е в него а в теб ти си не наситна!!!!

13.   Здравей, аз съм мъж и бях също като твойто момче, и тогава използвах гела с който са обработени презервативите, дълга любов''. Помоли го да слага такъв презерватив или само да си намазва главичката няколко минути преди секса. Времето му за изхвърляне се удължава над половин час. Предлагат се в секс шопове, но са по- скъпи там. Аз ги намирах на щанда на касите в магазин БИЛА. На кутията е изобразен часовник и пише на англииски ,,дълга любов''. Стуват около 3 лв.-3бр. Ти обаче, можеш да си помогнеш и сама, като преди същинския секс се възбудиш до момент на непреодолимо желание за вкарване на пениса.Това става с гледане на секс филми или целенасочени ласки на клитора, зърната, дупето и на др. ерогенни места. Момчето си е много добре, не го изпускай само заради това. След няколко години, вече ще се изхвърля много по бавно. Дано тогава ти да можеш да оговориш на неговите желания. Успех! Казвам ти го от опит, с мен се получи точно така.

14.   Госпожице мисля че проблема е в теб, 15 мин. са нормално време, според мен трябва да се посъветваш със сексолог

15.   Номер 11, аз съм номер 7, аз не съм проститутка, но за 5 минути мога да те накарам да повярваш, че си ме изпразнил 3 пъти, ясно ли ти е. С всички признаци, ама ще се подхилквам вътрешно какъв тиквеник си! Много знаеш ти, момчето свършва нормално, а на момичето трябва повече време. Затова има ръце и език, ясно ли ти е? Миличка, не се притеснявай, всичко си е наред, а ти знаеш ли, че по-възрастното поколение /около 60-те/ няма прадстава какво е то оргазъм, а някой - и любов. Говоря за жените. Моята майка казва: Тоя ме харесваше, оня също, ама майка ми ми избра баща ти. Аз съм на 40. И съм от тези, дето не са красиви, ама мъжете лудеят по тях и досега. И повярвай, с времето ще се научиш как мъжът да не свършва нормално, ами много бавно.

16.   Номер 7, като не ме познаваш, няма да ме обиждаш, защо-
щто тиквата си ти. Искам да кажа на младата госпожица да не се учат от порното по кабеларките. Твоят приятел и по
цял ден да го вири, щом не може да те задоволи значи незнае как. Или той е пълен новобранец или ти си фригидна. То не може да се вземат хапчета ей така. Затова
си има специализирани кабинети. Аз говоря за проверени
техники, номер 7 ще ми се прави на курва. Аз когато съм имал любовници, ти номер 7 си била у децката градина. То момчето трябва да знае как да си служи с пръсти и език. В
книгите е описано. Да четат и да се учат. Между другото, номер 7 имам си любовница с 10 години по млада от тебе, не е грозна като тебе, между краката е супер и като я
изпразня 2 пъти с близане, чак тогава си я обладавам и си я глезя. Ще ме учиш ти мене. Ех със този мой опит сега да съм на 20 години.

17.   Аз съм момичето написало статията, ей, "разбиращия" под номер 16, може да съм всичко друго но не и фригидна. Приятеля ми борави доста добре и с пръсти и с език, свършвала съм по 5 пъти на ден по този начин, но не е там работата. Щом толкова разбираше от секс щеше да знаеш какво и е на жената да свърши от език и какво от секс. Да, на мен може и да ми трябва повечко време за секс, но не смятам, че секса трябва да е 5-10мин, колкото и да е хубаво, щото до 15мин стигаме мн рядко и то след няколко пъти повтаряне. Колкото до номер 15, госпожо не си мислете, че не знаем доста по въпроса, не само сме чели, но сигурно знаете, че днешното поколение досто по отрано е запознато с тези неща и то не от порно канали. Разликата ни с вас е 20г., но сигурно знам и повече неща от вас, не ме учете, че могат де се използват пръсти и език и т.н. статията ми беше написана с друга цел, но явно нито вие, нито номер 16 не сте схванали, но както и да е.

18.   Опитът си казва думата . Опитвайте от всичко, мила :) Ех, номер 16, де гиди млади години,ама не :)

19.   "Госпожице мисля че проблема е в теб, 15 мин. са нормално време, според мен трябва да се посъветваш със сексолог"

Това за прелюдия ли? 15 минути само свирката...

Към авторката - като толкова знаеш, да си го накарала да ползва някое от стотиците средства против преждевременна еякулация, които продават.

Другият вариант - смени го. И без това сексът е огромна част от връзката, не вярвам да си мислиш, че докато не е наред, всичко ще е прекрасно, или, че така може да продължава вечно и нещата ще се наредят.

А и все си мисля, че той е човекът, който трябва да пита, но карай...

20.   Здравеи, може ли и аз като жена да изкажа мнение? На 40 съм и мисля имам достатачно опит. 15 минути наистина не са малко. Според изследванията на специалисти това е здраволовното време. Ако на теб не ти стига за оргазъм е друг въпрос. И трябва да кажа, че когато не свършва и за час е по-лошо. При мен и партнъора ми имаше подобен проблем. Екпериментирахме 2 месеца докато си намерим подходяшата поза.

Презервативите намалят чувствителността и предполагат забавяне на еякулацията. Опитаите.

21.   Авторке, какъв ти е всъщност проблема? Идете на сексолог да ви изпише хапчета и гелове. Аз съм номер 15, знаеш повече от мен на куков ден. Ти просто не знаеш какво искаш и защо тогава искаш съвети, та губиш времето на хората?

Жал ми е за приятеля ти, ти си просто една скумрия, която го тормози.

22.   Мен ме е жал за теб номер 15, мислиш си, че знаеш много, но едва ли. А приятеля ми си е мн добре, не го мисли. Аз не губя времето на хората, като не съм ти интересна не си го губи с мен и без това от теб съвети свясни не получих,а и не ми трябват. И повече не си губете време с мен, не ми пишете повече, вие да ми губите времето. Скучна сте ми и безполезна.

23.   Всичко е до техника. Идете на сексолог, прочетете някоя и/или друга книжка. Всичко ще е 6.

24.   Да ти призная много трудно си намерих мъж който да свършва бавно и да издържа дълго. Моя го прави цяла вечер (от вечерта до сутринта и направо съм супер доволна и задоволена) аз свъшвам по няколко пъти а той чак на сутринта (като за финал и двамата гледаме заедно да свършим...според мен поговорете си или идете на доктор

25.   Здравеите
за пръв път пиша в такъв форум и искам да попитам (ако някои може да ми помогне разбирасе)... по принцип сваршвам бавно като казвам бавно имам предвид че мога да сварша когато си поискам -просто мога да си контролирам оргазма . Сега съм с момиче което не е сваршвало дакато е с мен ....Как мога да я накарам да свърши

26.   Към номер 25 отпусни се и се опитай да свършиш бързо и възбуждащо. Тя ще свърши също така.

27.   Стига тровете момичето бе. Маце твоя сигурно много те обича или те пожелава още като ти види. Голям мерак голямо нещо. тва е хубаво ама за 1 година да беше се нормализирало. Сигурно си много предизвикателна. От мен съвети няма тука много компетентни се събрахме и всеки се бори за егото си само тук там ти отговарят. Погледни го от хубавата страна има хора дето им тряя 15 мин само да го вдигнат

28.   А бе хора не сте наред. момичето си казва проблема а вие я нареждате. Поставете се на нейно място

29.   Здравейте, радвам се че срещам хора с моя проблем и се опитват да намерят решение. Аз съм на 20 години, излизам с едно момиче и винаги след 10-15 минутна свирка свършвам. Това не е проблем за момичето с нея ми е супер и тя ме разбира, дори когато ми стане супер неудобно че съм свършил бързо тя винаги ме успокоява и ми вика споко това е нормално ти си млад и т.н., но все пак на мене ми е тъпо.

Обяснете ми как става така по порнофилмите да стоят със станал пенис 1 час и да немогат да свършат незнам честно. Моля ви кажете какво да направя, трябва да вземам някакви хапчета ли и аз незнам вече !

30.   Пич 15 мин е напълно нормално време за свирка. Тва по порно филмите всичко е снимано на много пъти. Там почти няма нищо от реалния сексуален живот.

31.   :))) Ей, обичам този сайт! Лудница е, казвам Ви! Та, значи аз съм на скромните 20 години, моят приятел е на 21. Заедно сме от 4 години. Той свършва за 10мин. Та въпросът ми е, какво се оплакваш? И при мен има 2 и 3 път и максимума е 15 мин. и се чувствам супер! Не се притеснявай, животът е пред нас. С всеки изминал ден секса става по - добър :)))))))))

32.   Здравей. От описанието което правиш оставам с впечатлението, че той не те възбужда достатъчно преди самия акт. 15 минути са си напълно достатъчни. Съветвам те следното: Започни когато уринираш да се опитваш да спреш преди да си изхвърлила цялото количество. В началото няма да можеш, но след около месец - да. Какво представлява това - тренираш матката (тя си е мускул) да можеш да я стягаш и когато искаш. Така по време на секс като искаш може да увеличиш триенето, съответно и възбудата. Успех

33.   горкият !!!

34.   3 пъти по 15 мин е 45 минути, малко ли са ти? И той душа носи! Защо ми се струва че само за себе си гледаш да угодиш?

35.   ЗА 15МИН. НЕ БИХ СЕ СЪБЛЯКЛА, УЖАС КАКВО МУ Е НОРМАЛНОТО.

36.   Просто си много добра и за това свършва за 15 мин. не че тва е малко де.

37.   Вие за експерти се имате всички, а ? А някой ще ми отговри ли на въпроса защо моето момиче не може да свърши и след хилядите усилия, които полагам?! Казва, че й е хубаво и че причината не е в мен, но всеки път е едно и също. :(

38.   Номер 37 - не се притеснявай. Нормално е, може би още не се е отпуснала емоционално. Но все пак пробвай ако трябва и 1001 варианта... все ще намериш начина... наблюдавай я, какво й харесва, какво не толкова :) Аз също имам проблем с приятеля ми. Мила ако си мислиш че 15 мин. са малко... какво да кажем за 5 ???? Опитва се да ме задоволи по друг начин, но все пак секса си е секс... ахххх

39.   Вземете си крем ши си намаже пениса и готово има кремове за продължителна ерекция и в същото време намаляват чувствителноста пише го в нета проверете от познати съм чувал че деиства а най евтиният вариянт е едно пръскало продават го в аптеките истинското предназначение му е да обезболява при рани и т.н. но става и за тая работа питаите аптекарките

40.   Ей хора приятелят ми издържа до повече от 30 мин първия път а след това може да си кара и час. Но въпросът е в това, че в началото на връзката ни никога не свършвах колкото и продължителен да бе актът. С течение на времето започнахме да експериментираме и прочетохме малко литература по темата.

Сега имам чувството, че дори само като ме погледне и съм на финала. Мила аз съм на 22 години, а той е на 30, но дори годините не са от значение. Ако искате гледаите порно, но ти гарантирам, че от там няма да научите много, а вземете малко литература и опитвайте написаното гарантирам ти ще има успех. Въпроса не е в продължителността, а в начина на изпълнение. Пожелавам ти успех :)

41.   Ей хора вие знаете ли,че моето гадже свършва за 7-8 минути.Това е всеки път без изключение.Ние сме от 6 години заедно,аз съм на 23,а тои на 30.Работата е там,че трябва да се настроиш психически преди секса,на мен това време ми е достатъчно да свърша и то заедно с него.В началото на връзката ни и на мен не ми стигаше времето и ми беше малко,но започнах да се контролирам и да свиквам.Повярвайте ми,че времето ше оправи всичко.

42.   Ами незнам на колко сте години и от колко време сте заедно , не знам какви са ви чуствата .. Аз съм мъж на 20 години , имам приятелка повече 2 години , нямало е случай в който да не я накарам да свърши поне 2 пъти .. Правили сме секс по 20 мин , правили сме секс по 2 часа .. просто изцяло зависи от приятеля ти , ако той има желание може да издържа много повече .. Това се постига с доста практика но , цаката е в това да се поспира отвреме навреме като му стане прекалено хубаво , общо взето това не е кой знае какво , Желая ти успех и много оргазми . Дано съм помогнал :)

43.   Правилно е това което казваш 15 минути е много малко и за начало не става.Аз съм мъж на 43г. и съм опитал много неща със задържането на семето и удължаването на секса.Трябва обаче да знаеш че задържането на семето при мъжете е много трудно нещо някой могат да мръднат психически.Затова ще дам няколко прости но много ефектни съвета за мъжете.

Първо:Мъжете правят секс със прибрани крака като при лицеви опори това води до преждевременна еякулация,ако правят секс със свити отворени крака напрежението е много по малко а кнтролът п добър.Второ свиването на ануса (но не по време на секс) и тегленето на перинеума.И трето когато в началото и от време на време докато правите секс когато приятеля ти усети малко напрежение нека спре но да остане вътре в теб и няколко пъти да напрегне пениса си да го вдърви волево и да го отпусне,така и на теб ще ти бъде приятно защото това наподобява тласъците при изхвърлянето на семето но ти не се движи докато го прави.Това е най-лесния и безболезнен за мъжа начин да отдалечи еякулацията,защото при това стягане и отпускане на пениса след 3 до 10 стягания напрежението спада и може да продължите до следващата му появяване когато това лесно и хубаво упражнение отново се прави като всеки път времето се удължава повече.Но тези неща много зависят и от теб, обичаи уважавай човека до теб че истински любовник не се става лесно трябва време и опит. С уважение : Краси...

45.   Здравеите
аз съм мъж на 38 години
имам втори брак,и със втората си жена правим страхотен секс.оба4е да си призная 4е макар и на 38 изкарвам окло
7-8 минути.знам 4е е недостата4но,но не смея да пробвам
геловете и спрейовете предлагани по секс шоповете.не намирам никаква информация за това как деиствт и т.н
даите савет какво да направя.приемам всякакви савети
от вси4ки.не ме е срам от вазраста си,в днешно време
по-младите имат по-голям опит
благодаря ви

46.   По горе съм дал няколко съвета но ще дам още един.Опитай да влезеш вътре и да останете неподвижни и двамата но за целта трябва да си изберете удобна и за двама ви поза.Ако се отпуснете добре и двамата може да ви се приспи дълбок сън,просто преспивате и това е,ако не постойте така известно време много е хубаво.Упрабнението е известно от тантра и е по известно като нирвана(блаженство) за двама.Или прочети нещо от ТАО да речем с плитките и дълбоки удари 9 плитки и 2 дълбоки удара.Общо взето когато си по напрегнат го изстегляш по навън тоест правиш плитки тласъци така по лесно преминава напрежението а и това много възбужда жените след това след това го вкарваш два пъти докрай.Но основното което трябва да се научиш в началото е да спираш когато напрежението може да се овладее.И прочети от горния пост (43) упражнението което съм описал със напрягането на пениса това е много добро и ефектно упражнение.С уважение Краси...

47.   Здравеи краси
благодаря за инфото,оба4е да ти кажа п реди десетина години ми попадна тази книга тао лубов.про4етох я внимателно и реших да изпробвам някои техники.
оба4е ударих на камак.парвата ми жена не желаеше
аабсолутно никакви експерименти в секса,абе кво да ти кажа ужассс.кам насвтоящият момент втората ми жена
оби4а секса вав вси4ките му варианти и е готова на всякакви експерименти.оба4е аз не си спомням ве4е по4ти нищо от онова книжле.а и не се знае може ли от някаде да се намери.ако имаш идея пиши на е-маил bimtex@mail.bg.ще ти бада благодарен,защото в краина сметка колко му остава на 4овек,що да не правим ка4ествен секс докато можем

48.   Те тези неща са вродени, номер 47. Или можеш, или не можеш. Също като пеенето.

50.   Е 48 кажи нещо за дарбата си ... нещо за пеенето...

51.   Номер 43 благодаря за съвета и аз имам прблем със свършването адски бързо свършвам кажете какво да направя още нищо не съм пробвал само като съм пиян бавно свършвам какво всеки път ли трябва да съм така ??? Аз съм на 20г без приятелка като си легна с някое момиче после направо ме срам да я погледна в очите и след секс казвам на момичето много ме възбуди хихихи извиняаи ще се реванширам ... глупаво е срам ме е кажете какво да правя ако някои може да помогне или пишете тук или на e-mail : calipso6746@abv.bg благодаря предварително . :)

54.   Аз съм мномиче на 18 и съм имала партньор,който свършваше точно за около 3 мин и за да продължи времето си купуваше презервативите на дюрекс - перформа.. имаха доста добър ефект.. препоръчвам ги.

Но имам друг проблем .. със сегашния ми приятел е по зле.. сършва за около 3-5 мин. Хубаво ми е , но и аз сякаш предпочитам малко по-дълго. Използва веднъж от тези презервативи и не знам защото се притесни или поради друга причина изобщо не му стана... а и на него трудно му става, а е колкото мен.. Мисля пак да пробвам с тези презервативи пък каквото стане.. :)

1-50 от 96