Споделена история от Секс и интимност

Свършва прекалена бързо?!
Здравейте, аз съм момиче на 20г., но искам да се обърна към мъжете в сайта за съвет. С приятеля ми сме заедно повече от година и всичко е наред, като изключим секса. Не че е зле, хубаво е, но той свършва много бързо, изобщо не преувеличавам, някаде за 15мин. Можем да повторим, не му е проблем да го вдига и 2-ри и 3-ти път, но и тогава свършва за същото време. Говорили сме много по въпроса, със сигурност не е на психическа основа, поне така мисля аз. Та въпроса ми е има ли някакви хапчета или гелове, които могат да помогнат. Рекламират се доста неща, но ме интересува дали някой е пробвал нещо и дали действа.

Коментари

51-96 от 96

55.   А пък моя приятел свършва понякога даже за 2 мин а друг път изобщо не свършва.. Много е странно защото когато сме у тях свършва за 2-3 макс 10 мин а в нас около 2 часа може да издържи и в повечето случаи не свършва... а пък аз изобщо не мога да свърша.. :Д:Д:Д

56.   офф много тъпо тва... вече се дразня, момиче съм и свършвам сравнително бързо, за около 5 до 6/7 максимум .. :( а ми е ацки кофти така, с приятелят ми правим секс и аз 7 мин след като сме започнали трябва да симулирам докато той не свърши ! !:( дайте съвет ... плс

57.   и при мене е нещо такова,само че приятеля ми първия път свършва за 5 секунди буквално...втория-третия път издържа по 2-3мин. ,но нз какво да кажа..просто винаги оставам незадоволена,,и нз какво да направя,,да се радвам,че го превъзбуждам толкова,,или да се муся,че не сам задоволена..много рядко се е случвало да свърши след 15-20 мин.,но поне тогава е било доста по-добре и се радвам,че има и такива случаи..

58.   До номер 43-КРАСИ :Мъж съм,виждам,че си компетентен и искам и аз да те попитам нещо: Има ли значение и партньорката , с която си,за да можеш да задържиш или..защото аз със жената..,бе не стига,че трудно го вдигам,ами после карам там 10 мин. и свършвам,а с любовницата-направо ме подлудява и тея техники не винаги вършат работа,на 42г. съм.
ХХ.

59.   спокойно има и много по зле ...
моят приятел свършва до 5мин ...
от месец сме заедно но надали ще искараме много...

60.   Ти колко искаш час ли вземи си вибратор тогава

61.   Наистина незнам какъв е проблема аз сам момиче и спокоино си сваршвам за 5 10 мин завис от позата както сметат и другите тои маи не успчва да те задоволи ..

63.   Здравейте, и аз го имам този проблем.... с приятелката ми правим секс от 2 месеца може и малко повече нз точно. Та свършвам много бързо максимум 5 до 7 мин. Кажете ми нещо с което (медикаменти или нещо подобно ) с което да се оправи проблема че влияе много и на обикновените ни отношения, пък и вече самочувствие не ми остана :((
Моля ви хора!!!

64.   Здравейте отдавна не бях включвал нета така че ме извинете за отсъствието. (Краси) Да за мъжът в началото приятелката има много голямо значение тя трябва да му помага като от време на време спира движенията докато премине опасността от изпразване. След няколко такива спирания периода се удължава. Още веднъж искам да ви кажа че продължителният секс е много хубаво нещо. Аз лично съм го правил с часове но без изхвърляне на семето. В началото тялото се съпротивлява и търси начин да се освободи от семето и придружаващата го енергия но с времето тялото придобива интелигентност и дори да изхвърлиш семето енергията остава. Много мислих по вашите въпроси как по лесно да се научите на някои неща и сега ще ви дам нещо наистина много добро като за начало. (Когато достигнете точката и чувствате че семето ще излезе след малко, забавете леко удължете малко върхът и оставете семето да излезе плавно и леко. )

65.   Краси, а не спада ли по тоя начин като го задържаш? Аз като забавя, за да попремине, после умеква, не е както в началото, а за жената има значение да е твърд, за да и е хубаво, то после и аз клатя 1 час ама той като е мек...
XX.

66.   Искам да попитам нещо Краси, като мъж с опит:Краси, за теб имало ли е разлика в секса с някой когото обичаш, и с някой когото не обичаш?
Правил ли си секс с жена, която не обичаш?
Към момента каква е жената до теб и обичаш ли я?
Извинявай за любопитството ми, но в крайна сметка не се познаваме, а ми е много интересно мъж като теб какво чувства и какво предпочита..
С уважение: S. Z.

67.   Не при мене не омеква може за малко но после се втвърдява опитай с джинджифил това е подправка много помага като го ядеш. А има една рецепта смесват се една лъжица джинджифил и три лъжици мед след това си измиваш пениса и със студена вода така под чешмата му изстудяваш главата след което го намазваш със сместа. Действа страхотно.... А не съм правил секс със жена която не обичам за мен има голямо значение любовта. А при жените много харесвам нежността и женствеността. Но вече не ми се занимава много със секс.

68.   Може да опиташ и това в началото когато влезеш и си отгоре помоли жената да направи движенията който водят до оргазъм при нея само че колкото се може по бавно. Ти също прави бавни движения и усещай какво става като се пазиш от възбуда, по този начин по лесно ще започнеш и ще се научиш да удължаваш сексуалния акт. По този начин ще се синхронизирате по добре...

69.   Аз съм на 17 години приятелката ми се вижда в чудо с мен, защото ми е нужен поне час за да свърша. А, ако е орална любов само поне 2 или 3.. Всичко е до самоконтрола :) Ще се научи момчето!

70.   Моят съпруг свършва за 3 мин. И затова винаги преди да започнем да правим секс свършваме и двамата задължително на френска. Така втория път си получавам около20-30 минути качествен секс без прекъсване. И свършвам минимум поне още един път. Защо не пробвате?

72.   Нимфоманка! Купи си вибратор или извикай и брат му да те дооправи!
Хората се радват на 10 мин тая се оплаква...

73.   Мъжете са странно съчетание от физическа сила и полова немощ и точно това последното половата немощ е огромния проблем. Аз като мъж мога да ви кажа че и на мъжете им се иска да могат да правят много продължителен секс нещо повече мъжете искат да притежават всички жени на света и това са мечтите на всеки мъж, това е вродено желание у всеки мъж. Но правейки секс със жена мъжът вижда своята немощ, една две минути и вече коленете му треперят всичките му фантазии се сриват и силите изчезват. И вместо да направи нещо за да се справи със своята полова немощ започват квалификации от рода нимфоманки, к.. ви, и още много други. След това отива в кръчмата а там го чакат други като него защото се знае че алкохола дава малко смелост но само докато си пиян. Но за награда за малкото смелост алкохола го прави простак. И така скъпи жени понеже не сте глупави можете сами да се досетите и за други последствия от половата немощ на мъжа които от векове сте принудени да търпите заради физическата сила на мъжете, като това че една жена трябва да е "честна" преди брака, тоест да няма опит много други. Но аз ви казвам жени не се бойте дръжте си на своето искайте си го, на прав път сте. Защото краткия секс си е чисто самозадоволяване няма време за общуване а продължителния секс преминава във любов.

75.   Хей, не се притеснявай, това наистина въобще не е проблем, продължете го с много любов и то се получава, даже си ставате още по-близки.

76.   Аз съм мъж на 18 правя секс от около 2 години. Първия път свърших щом я докоснах с пениса си а след 10-тия път вече свършвах някаде между 5 и 8 мин. Истината е чего правех по 2 или 3 пъти дневно а сега миличка свършвам за 10 минути. Така че няма страшно след година две ше свършва за 20 минути или повече и другото мила той свършва за 10 15 минути защото си много секси и го възбуждаш до полуда. Ако аз правя секс със момиче което неме възбужда и няма хубаво тяло незнам за колко часа ще свърша. Дано си ме разбрал понеже си му ненаситна след време ще му мине голямата тръпка и тогава ще свършва за по-дълго време. УСПЕХ... а аз съм КАМИКАЗИ...

77.   Камикази, ти си момче, не си мъж.
Иначе, нормално е това, през което си минал. Средно половият акт е към 11 минути, така че си в нормата. Успех във възмъжаването

78.   Към 77. мисля че съм достатъчно мъж за да дам съвет на авторката а ти си запази мнението. Нежелая тъпа вражда дано ме разбра.... КАМИКАЗИ

79.   Камикази, приеми извинението ми, не е мислено като обида, напротив.

80.   Според мен 15 минути - това е време в рамките на нормалното :) момчето с което аз имам интимни отношения свършва за около 30 минути, да не говорим ако повторим - поне за 40 / на много муже ще им се стори невъзможно. Преди да правим секс той спомена за това и аз не му повярвах дори се изсмпх, но сега см на друго мнение :) чувствам се задоволена
та съветът ми беше - удтлжете удоволствието не със секс а с други предлюбпвни игрички :)

81.   Скъпа ти пак си добре моя свършва на 2 мин., след това ми трябва 1 час да го вдигна и там времето е 5 мин аз съм свикнала вече!

82.   Може би приятеля ти е така, защото му е много хубаво с теб !

83.   Приятеля ти свърша бързо, защото те харесва много... и това е добре! Има упражнения които могат да му помогнат. Всеки ден по няколко пъти трябва да си свива половия орган и да го отпуска за по няколко секунди... и това продължава 10 - тина минути.

84.   Замисля ли се, че проблема може да е в теб!

85.   15 минути са добре, но ако искате един два часа секс :
1. Упражнения за себевладение - ТАО
2. Обрязване
3. Лидокаин 5% мехлем- 20- 30 минути преди секс, разбира се измиване преди акта.
Успех!

86.   да попитам аз съм на 14 и си имам приятелка и мн бързо се възбуждам и става неудобно можете ли да ме посъветвате нещо :) :)

87.   Искам и аз да споделя и аз сфаршвам за 10-15минути но си удалжавам времето с лизане и бъркане и приятелката ми сам я карал да сфаршва до 5 пати за 15 минути всичкко е до настроение и до играчите :)

89.   Аз също имам такива случай но зависи от момичето явно ти му предоставяш голямо удоволствие.

90.   Има пенис накрайници за тая цел

91.   Алекси

Тая тема вече се изчерпа.... всички сте големи умници!

94.   Значи от това, което ще споделя ме е много срам. На 17 години съм и когато се опитах да го направя за първи път ми стана неудобно. Още при първия опит да проникна в жената стигнах до еякулация. :(:(:(

95.   Миличка, аз съм на 24 год. и мога да ти кажа, че всичко е много относително. Аз съм имала случай, в които съм свършвала за 5 мин. и такива, в които за 30 мин. не мога. Според мен много зависи как ти минал дена, в какво настроение си и т. н.. Но ще ти кажа и друго още си млада. Няма лошо да опиташ и друго момче. Аз имах връзка като твоята и след време реших да опитам с друго момче и беше супер. Но не си мисли, че проблема е в теб. Но за една година да сте на това положение не е много добре, защото след 5 ще е още по зле.

96.   и тя какво каза

97.   Здравейте :) Искам да споделя с вас едно нещо... с приятеля ми правим секс от има няма 1 година.. обаче има един проблем при нас както и при авторката.. той не свърша за 15 минути.. а за 5.. даже не може да изкара и толкова.. единствено само когато пие алкохол.... на мен ми става гадно защото аз тъкмо се разгорещя и той вземе че свърши.... пробвали сме различни презервативи или др методи (различни пози ) но не става.. моля помогнете някак си....

98.   Опитайте течна виагра инжектира се в пениса гаранция, че ще издържи няколко часа дори и да свърши няма да му омекне.

99.   Природата е създала нас мъжете да гарантираме продължаването на видът си.
Тук бавното свършване не се вмества.
Сексът, такъв какъвто го познава съвременият човек не е заложен в биологията ни.
Всичко е въпрос на самоконтрол, опит и тренировки.
Никоя жена не трябва да забравя този факт.
Без химии, без гелове, без медикаменти - продължителният секс може да се случи, не само до толкова че да задоволи жената, но и учудващо по-дълго.
За тази цел са нужни не оплаквания а предразполагане на партньора.
Ако първият път свърши бързо, ами има и втори.
Ако и вторият не е достатъчно дълго време, ами има и трети.
Ако жената не е достатъчно обиграна за да накара и провокира мъжът да го направи 4-ти път... ами има и други жени...

парадоксалчу

101.   Аз имам проблем с преждевременната екоалация и моля за помощ!!!

103.   Не зная каква беше причината, но си имах този проблем от началото на сексуалния си живот. Някои жени ми се присмиваха, други бяха по-внимателни и се опитваха дори да ми помогнат.
Успя да ми помогне обаче по-големият ми брат, на когото се бях оплакал. Той сподели, че имал същия проблем преди време, и ме заведе при своя психотерапевт. Ходих няколко пъти и вече правя нормален секс. Всичко е в главата. “

105.   Здр на всочки така нспред във игрите за напреднали ако е възможно ще добавя скромното си мнение незнам дали писателката обръща внимание вече на коментарите но ще кажа само това да не пробваш никаквин мазила хапчета и други просто си твърде привлекателна и за това късметлията не се здържа за това моя съвет и то към него е да намали темпото и да сменяте позите малко трябва да доминира спрямо теб но нека свикне за това му покажи че си едно страстно момиче което го желае и докто не получи своето няма да го остви ;) и съвет към всички читатели не забравяйте презервативите може да е 1000пъти по хубаво но по добре бъдете сигурни във деиствията си и за милите дами пиша се гарджока брат в фб на латиница :* е лека от мен ;)

107.   Здравей. Мъж съм на 32 години и имам подобен проблем. По твоите думи мисля че не ти трябват повече от 10-15 мин. а просто той не трябва да спира, защото аз ако не спирам мога да свърша за и за30 секунди, а акосе спирам мога да продължа цял ден, но спиранията са проблем. Как се справих с него? Ами първо, ако съм решил че ще правя секс около обяд го правя сам, а вечерта точно по време на любовната игра се пръскам с лидокаин-спрей, около 4-5 впръсквания и за около 2 минути докато попие и засъхне не правя нищо само "целувки" и така мога да не спирам и да не променям темпото, било то бързо или бавно, доста време, поне 10 минути. Иначе с лидокаина трябва да се посвикне и да не се прекалява, аз го ползвам около 10 пъти в месеца. Първите пъти ще пари и то доста, но няма нищо страшно. И така Свети Лидокаин помага доста, иначе тези спрейчета дето ги продават в магазините за големи са със много малко лидокаин в тях и не вършат почти никаква работа.

108.   Здравейте, и аз имам подобен въпрос, от скоро се виждам с един мъж, правили сме секс 2 пъти и три пъти съм му правила свирки, нито на него нито на мен ни е за пръв път, той обаче свършва адски бързо. Такива 10-15 мин са мечта, максимум 1мин, мин и половина и това, и при свирките е така. той по принцип живее с друга и силно се съмнявам, че не спи с нея, а пък не съм и мис свят че още като ме види и да свършва

109.   Здравейте, и аз имам подобен въпрос, от скоро се виждам с един мъж, правили сме секс 2 пъти и три пъти съм му правила свирки, нито на него нито на мен ни е за пръв път, той обаче свършва адски бързо. Такива 10-15 мин са мечта, максимум 1мин, мин и половина и това, и при свирките е така. той по принцип живее с друга и силно се съмнявам, че не спи с нея, а пък не съм и мис свят че още като ме види и да свършва

112.   Евала на номер 19. И моя мъж малко така подеанява да кажем. Имала съм опит с достатъчно партньори за да знам че времето е от значение. Ама зависи и от теб. Правилната стимулация нанпартньора. Гали го. Всичко да е бавно, защото колкото по бавно се възбуди той. Толкова по дълго ще продължи. И няма нищо общо психиката. Зависи как си настроен. Когато един човек иска и има огромно желание да е с теб. Камоли физически просто забрави да е дълго. Това трябва да те радва. Не всяка жена може ф се похвали чр мъжът и се е възбудил толкова много че едва е изкарал. Радвай се. Останалото ти казах. И смрняйте позите като усети че му идва. Така се прекъсва за малко стимулацията му и продължава. И така докато ви е кеф е не прекалено. А аз знам чр може и по доста.

51-96 от 96