Споделена история от Секс и интимност

Жадувам за мъжка любов
Здравейте! Аз съм мъж на 30 г. но за съжаление с обратна сексуална ориентация, истината е че съм пасивен гей, от години се лутам да си намеря момче за сериозна връзка но така и не се получава все удрям на камък, с няколко момчета съм правил секс и ми харесва много но не мога да си намеря сериозна връзка. Моля да ми отговорите как да открия истинската си любов с мъж? Ще се радвам ако ми отговорите

Коментари

1.   Рядко се намира истинска любов между хомосексуални мъже. И ти сякаш повече търсиш секс, не любов. Секс лесно се намира в разни сайтове. Не ни губи времето тук. Ако искаш обаче връзка, по-скоро ще я намериш с жена или с женствен хомосексуалист.

2.   Просто почакай да озрееш още малко и си намери жена, която пак може да те остави пасивен, задоволен и щастлив, а и с поколение!

3.   Леле, като чета нещо такова и ми става едно леко-леко на душата, че не съм гей! Може да нямам колосален успех с жените, но поне нямам и твоите проблеми на главата.
Като си представя какво ти е и как се чувстваш ми се струва, че ако аз бях гей, щях да предпочета по-скоро да умра или поне изобщо да не мисля за връзки и за секс.. Може би нейде, по чуждите земи можеш да срещнеш щастието, но тук - в България, едва ли.

4.   Като цяло е трудно да вървят ръка за ръка любов и мъж (аз съм мъж на 23 години), но винаги съм се стремял да се различавам от другите пред момичетата с евтините им свалки и натискания и вече си намерих своята приятелка, която обичам и гарантирано и тя ме обича и не ме използва, а до кога ще сме така, не знам, но по принцип винаги съм имал едно наум към жените, че са използвачки, а към мъжете знам, че за тях на първо място е секса, било то хетеро или хомо, мъжът си е един и същ. Въобще то си е до хората, хората са използвачи в днешно време, и в двата случая става въпрос за изгода, мъжете си задоволяват нужните чрез секс, тъй като мислят първо с долната си глава, а жените задоволяват своите нужни като дават тялото си и използват някой чичко, батко.. без значение, животът е такъв, така че приеми го като нещо нормално. Ако харесваше жени щеше да имаш малко по-голям шанс да откриеш любов все някога, но щом се занимаваш с мъже, шансът е едно на 100.

6.   Обади се на лорд Евгени Минчев.

7.   Потърси в сайта gepime там има много такива,ама внимавай да не попаднеш на ебавка.

8.   И аз съм като тебе. А ти твоите мъже по интернет ли ги намери?