Споделена история от Секс и интимност

Желание за секс нон стоп
Здравейте, искам да ви попитам, ако мисля непрестанно за секс, това лошо ли е? Дори когато го правим с приятелят ми, понякога в 90% от случаите, ми се иска да започнем отново. Знам какво ще си помислите, но не- той ме задоволява. Може би защото загубих късно девствеността си, на 21.
Това лошо ли говори за мен, че мисля само за секс, и го искам? Какво мислят мъжете ако приятелката им иска секс непрекъснато, при положение че са задоволени сексуално? И най вече: Мъже колко време ви отнема да се "възстановите" след секс за да започнете отново?

Коментари

1.   От теб би станала страхотна проститутка, която наистина обича и влага сърце в професията си!

Иначе за възстановяването - докато си млад (на 20) - за 10-ина-20-30 минути и пак си готов. По-нататък нещата се разреждат, но на час - час и половина бива до 40-така, но не повече от 2-3 пъти наведнъж. Виж вече в по-напреднала възраст повече от 2 пъти на ден - едва ли (примерно сутрин и вечер).
Според мен - хубаво е човек да набляга на качеството, а не на количеството, особено когато може да го постигне (качеството)... Такива секс-маратони ми се струват оправдани само при първите чуканици след дълга свалка (примерно една година), когато двамата се желаят по такъв безумен начин и толкова дълго са се въздържали/точили, че буквално искат да се изпият взаимно като са се подхванали...

2.   Купи си вибратор и се самозадоволявай. Проблемът ти може да е хормонален. При мен се случва в дните, в които имам оволация. Самозадоволявай се и ще намалиш напрежението!
Не слушай номер 1. Проститутките рядко са жени, които обичат секса, много по-често са жени, които са в парична нужда или просто са алчни или са попаднали на лоша среда.
Колкото до възрастта, номер 1 също не е прав. Моят съпруг е на 45 години и го правим всяка вечер. Апетътът идва с яденето, а ако приятелят ти е млад и здрав не виждам проблеми за всекидневна любов. И все пак си провери хормоните и яйчниците за кисти. При жените такова желание често е признак за хормонален дисбаланс.

3.   Не е лошо, защо да е лошо? Стига това да не ти носи неудовлетвореност, а ако той те задоволява, е супер. Това е може би някакъв период, който ще отмине. Много хора минават през такива.

Иначе аз бях като теб, обаче жена ми иска най-много 1-2 пъти седмично, а аз исках всеки ден поне по веднъж. Това ми носеше неудовлетвореност, но с времето се напаснахме. Малко тя остъпи, малко аз и сега така сме си свикнали. Но ако трябва да съм честен, щях да съм по-щастлив, ако го искаше всеки ден. Така че мъжете обикновено се радват на такива жени като теб, но все пак е и индивидуално.

Колкото до възстановяването пак е индивидуално. Аз например съм на 28 и не ми е проблем да го направя 2 пъти без почивка и още веднъж след половин час, разбира се, стига да има и желание от страна на жена ми (с други не съм го правил, откакто съм женен, а и нямам намерение).

4.   №2, №1 не казва какви са проститутките по принцип, нито какви са най-често, нито какви са им основните мотиви да изберат тази професия. №1 казва, ЧЕ ОТ АВТОРКАТА би могла да стане... (нататък може да си го дочетеш и сама).

Колкото до възрастта - №1 също е прав, и мъжът ти попада доста точно в описаните от №1 категории.

Но за теб по-важно е винаги да си опозиция, да си "отгоре", да звучиш "компетентно", нищо че казваш същото, както и другите (№1). Освен това те мързи да четеш, да мислиш и да вникваш в написаното/казаното от другите.
"Чукча - писател! Чукча - не читател!", нали?

от №1

5.   Ние с приятелката ми го правим постоянно. Не мисля че е някакъв проблем. Предполагам и времето оказва някакво влияние. Не се притеснявай, всичко е наред :)

М26

6.   Авторката- Благодаря ви за коментарите. Но само за да сме наясно: Не съм имала намерение, нито възнамерявам да ставам проститутка!!! Има една малка разлика, но същевременно за мен много важна и тя е любовта. Лично аз, секс без да опозная човека и следователно без да го обичам, не правя. Знаете ли какво установих, че секса е наистина от голямо значение, но все пак кое е по важно: да правиш секс, след това ставаш, обличаш се и си тръгваш или да правиш секс и след това да прекараш остатъка от вечерта и нощта до този човек и на сутринта да се събудиш в неговите ръце. Можете да се досетите кое аз предпочитам.
P. S. пък и аз най- харесвам тези сутрини, защото ме събуждат (понякога) със секс!!! kisses

7.   Наблегни повече на мастурбацията и няма да мислиш за секс нон стоп.

8.   Май всяка жена минава през такъв период. Доскоро и аз бях същата. Направо откачах, мислех за секс 24 часа, гледах порно всеки ден... направо изтормозих мъжа ми. И накрая си купих вибратор, научих се да скуиртвам и се успокоих. Сега и един път на 2-3 дни ми стига. Обаче какво ми беше станало преди, не знам. Направо бях решила, че съм нимфоманка. Шефката ми обяснява нещо, а в главата ми само горещи сцени. Как не ме уволниха не знам. Направо като неадекватна бях. Ама добре, че продават мощни вибратори... та ако искаш пробвай, ще ти помогне да намалиш напрежението, защото е ясно, че приятелят ти не винаги е в настроение. Пък и не ти е под ръка през деня. Обаче наистина не е лошо да си прегледаш хормоните. Аз имам кистелозни яйчници, та си мисля, че може и това да е била причината за тая моя лудост. За щастие отмина и сега съм си нормална млада жена. Пак обичам секса, но не съм пристрастена като преди. Че то си беше проблем. Самозадоволявах се по няколко пъти на ден, буквално насилвах мъжът ми да го правим всяка вечер, че ако може по 2-3-4 пъти...

9.   "защото загубих късно девствеността си, на 21".
Само ако може информативно да попитам, кога е нормално за момчетата и за момичетата да я изгубят? 21 наистина ли е късно?

10.   Авторката- Аз говорех за мен в случая. От моята компания навремето бях единствената, всички други започваха от 16-17 год. имайки в предвид че не го намирах за редно. В край на сметка това си е личен избор, аз реших да изчакам докато съм напълно готова и най- вече докато срещна подходящия човек.
Преди година племенницата ми на 12, ми зададе някакъв въпрос свързан с лубриканти, така че сега на по 13-14 год. го правят.

11.   Радвай се, та ти си жена мечта! Остава ти да попаднеш и на такъв мъж и идилията ще бъде пълна. А относно времето за решарж... зависи си от другата страна (само в случай, че си попаднала на можещ мъж). Дерзай! Успех!