Споделена история от Секс и интимност

Фантазии за майка ми
Здравейте! Аз съм момче на 19 години. Моята майка е на 39. Нямам си приятелка и от известно време започнах да изпитвам желание да правя секс с майка си. Баща ми ни е напуснал, когато съм бил на 4 годинки и тя ме е отгледала сама. Майка ми е наистина красива жена със стегнато тяло и годините почти не и личат. Просто някак като я видя по бельо например или като излиза от банята по хавлия и се надървям. Веднъж ме хвана да мастурбирам докато гледам порно и в едната си ръка държах червените и бикини. Тя не ми каза нищо, а аз се засрамих и от тогава внимавам да не се случват отново такива изцепки. Вечер като си лягам в стаята си и си фантазирам как правя секс с майка си, а тя стене от удоволствие. Това болест ли е, нормален ли съм, много въпроси ми се въртят в главата. Моля, помогнете ми. Ще очаквам вашите отговори. Благодаря.

Коментари

51-57 от 57

128.   И аз съм гледал майка си когато се преобличаше след работа. Възбуждах се от закръглените й форми и гъсто окосмените подмишници. После си правех чекия. Беше през 70те-80те години.
После следвах медицина. В 3ти курс се учи пропедевтика на вътрешните болести, където ни изпитваха по упражнения как се слуша сърце, тонове на сърцето, перкусия на гръдния кош и пр. Майка ми с удовлствие ми беше манекен. Идваше в стаята ми, събличаше се до кръста и ми даваше да я преслушвам. Направо ми беше да се изпразня в гщите от възбуда, като си спомня големите цици с големите кавяви ареоли и щръкнали зърна и окосмените подмишници. Но нищо повече.

159.   Пуснах специално тема за това, но не ми я одобриха. Моля всички тук които са били или са интимни двойки майка-син, както и брат-сестра да споделят как се случиха нещата при тях за да стигнат до тези отношения и динамиката на отношенията им, а не просто, че го правели? Както и защо предпочетоха именно тази връзка, а не с друг/а който не им е никакъв? Моля опишете подробности за развитието.

162.   Що за човек трябва да си по цял ден да висиш в този сайт и да пускаш измислени коментари под всички теми....
Човече излез от този виртуален свят и ще ти се случат всичките тези неща за които пишеш

171.   Жена на 46 съм, майка на двама сина и дъщеря и на всички невярващи или осъждащи подобни връзки, мога да кажа, че това са най-добрите семейни взаимоотношения и са много по-често срещани отколкото хората си мислят. Не говоря за кръвосмешение, създаване на поколение между членове на семейството, това не е добре, говоря за секс, за доставяне на удоволствие. Забравете глупавите предразсъдъци, това не е грешно, нито противоестествено. Напротив. Страхотно е, чувството е уникално и не може да се сравни с нищо друго. Няма мъж или жена, секса с които да ми дават това което получавам когато ме чукат моите деца. С бившия ми мъж сме нудисти и суингъри, така че в къщи дрехи не се носят почти никога и децата бяха свикнали да ни гледат как правим секс, не бяхме планирали да ги включваме в игрите си, но просто се случи и беше невероятно. Големия ми син е женен в Англия и си идва прекалено рядко, дъщеря ми живее с баща си и ни идват на гости само през уикендите, но малкия е все още тук, отскоро си има сериозна приятелка, но продължава да спи в моето легло, когато нея я няма.

172.   Вие сте луди.

173.   Това ми е също толкова гнусно, колкото да харесвам деца. Ходих на психолог скоро поради естеството ми на работа, а тя ме пита "харесваш ли майка си, като сексуално желание" а аз отговорих така, както по- горе абсурд. Знам за Фройд и всички тези теории, но на практика в моята глава няма как да стане.

184.   До 171
Това е супер. Много хубаво семейство. Направо невероятно. Много бих искъл да се запознаем.
Мъж на 54 год.

51-57 от 57