Споделена история от Секс и интимност

Скъсан презерватив?
Здравейте, ако може да ми кажете как да проверя дали някой презерватив е скъсан или не защото след няколко дни с една моя приятелка ще правим секс (на 15 години сме) и искам да знам дали първо да надуя презерватива да разбера дали е скъсан или след секса да разбера...

Коментари

1.   Първо е много добре, че искаш да ползваш кондом, но В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ТО НАДУВАЙ ПРЕДИ АКТА И СПАЗВАЙ СТРИКТНО УКАЗАНИЯТА НА ОПАКОВКАТА
1. ВСЕКИ Кондом на нашия пазар, НЕЗАВИСИМО от цената е ИНДИВИДУАЛНО ЕЛЕКТРОННО ТЕСТВАН с ел. Импулси и е изключено да е спукан!!! НЕЗАВИСИМО ОТ ЦЕНАТА!
Той НЕ може да е спукан, когато го изкарваш от опаковката, изключено е!
2. Внимавай как слагаш кондома
Купи си кондоми и тествай на сухо с банан или направо на пенис САМ как се навива кондома. Дори опитни двойки често почват да навиват обратно и такъв кондом се хвърля.
Важно е от самото начало на акта до края да ползваш кондома като не се притеснявай и си свърши БЕЗ да изкарваш непрекъснато пениса и да се притесняваш. Довери се и знай, че има и медикамент за спешна контрацепция.

3. МНОГО ВАЖНО е да ползвате при първия път лубрикант за смазка, за да боли по-малко момичето, но се ползват САМО пециалните лубриканти или слюнка, но НИКОГА МАСЛА РАЗНИ, ВЪЗЕЛИН ИЛИЧКРЕМОВЕ, които разграждат латекса

Внимавайте с маникюри! Ти слагай кондома.

След акта в тоалетната провери кондома, но имай предвид, че от външната му страна можеш да намериш бял секрет, който е от момичето и не се паникьосвай от това. Същия секрет може да има и в началото на вагинат при някои жени при голямо удоволствие и оргазъм. ТОВА НЕ Е СПЕРМА! Спермата е в кондома!
Достатачно е просто да не изпуска спермата, която е вътре.
Препоръчвам ти да пробваш кондома при мастурбация - има си и резервоарче, където отива спермата, следи действително картинките на опаковката.

И най-важното
ПОЛЗВАЙ ВИНАГИ КОНДОМИ И СЕ ДОВЕРИ, ЗАЩОТО НЕ Е ВЯРНО, ЧЕ СЕ ПУКАЛИ МАСОВО.
Случва се, но при по-суха вагина и понякога при бързане и доста бурни ласки, но има винаги Ескапел, което в комбинсция е сигурност на 100 процента.
Прави си сметка, колко често се пукат кондомите, когато аз ползвам от 8 г. почти всяка вечер кондоми от различни марки и ми се е късал до сега само 2 пъти. На теб ли ще се скъса?

Не слушай разказите на бременните булки - тях ги е срам, че не са се пазили и казват това със спукания кондом за алиби и да се оправдаят. Имам доста приятелки, които не са виждали кондом на живо, а оставят мъжете да ги пазили, а после разказват за спукани кондоми на лекарите и познатите си и лекарите дори вече не вярват дори да ти се случи действитено.
Много вредни са подобни хора, защото шашкат младите и последноте вместо да се насладят на спокоен секс с кондом се чувстват несигурни и накрая решават да правят прекъснат полов акт и следват абортите!
Не бъди изостанал човек, купи още утре множество кондоми и експериментирай!
Има различни видове, марки, вкусове, цветове и в секс шоповете японски много интересни, което ще разнообрази секса ви. По сигурност всички са еднакво сигурни независимо от цената, но Дюрекс поне за нас са най-комфортни, а българските Спортекс са най-стегнати, не се пукат и защото са много плътни и специално за младежи са добър избор. Има иначе и други марки, има насипни за стотинки - смело, няма проблем и тях да ползваш, просто имай кондоми!!!

2.   Номер 1 е прав с изключение на частта с лубриканта. Лубрукант и кондом НЕ се комбинират, пише го на опаковката. Самият кондом си има смазка и няма нужда допълнително да се смазва, защото може да се повреди. Иначе всичко друго, което е казал, е така.

Има и клипове в нета как точно се слага. Виж и направи няколко тренировки.

Ако случайно стане фал - скъса се или се изхлузи - задължително в рамките на 72, а най-добре до 24 часа от акта, купи на момичето Ескапел. Това е хапче за предотвратяване на бременност или спешна контрацепция официално. Струва 30 лв и се продава във всяка аптека. ако трябва кажи на вашите да ти дадат пари, но задължително го направи, защото ще страдате цял живот после.

3.   Номер 2, разбира се, че лубрикант се ползва и с кондом. То големите марки си имат и лубрикант до кондомите. Аз ползвам с лубрикант понякога и нямам проблеми, защото има дни в цикъла на една жена, в които влагалището не се овлажнява добре и да не говорим, че дори има жени с малко развити жлези. Сухото влагалище е причина номер 1 да се късат кондомите и да боли, затова си има и специални лубриканти. Който си вземе кондоми Дюрекс например, вътре и рекламка ще намери.
Всичко на водна основа е ОК, но на мастна къса. На водна основа са само лубрикантите, слюнката, а н мастна са кремове, масла, ВЪЗЕЛИНА И Т. Н.
общо взето няма какво да се сбърка, ако вземеш лубрикант от щанда с кондомите.
Те са си с лубрикант, но понякога не е достатачно, а при първия път ди боли и защото от притеснения може да не се намокри момичето. Сигурното си е сигурно