Споделена история от Секс и интимност

Разголване пред непознати
Здравейте аз съм момиче на 19 и ужасно много се възбуждат от това да ме виждат уж случайно поразголена непознати хора. Тъй като живея на морето често излизам без сутиен за да може да ми се виждат зърната, или излизам без бельо и с пола за да може като се возят в автобуса да си разтварям леко краката и да ми виждат уж случайно котето. Веднъж както си лежах на плажа по корем леко си отместих долнището за да ми се вижда клитора. Като разбира се се правих на заспала Зимата обаче е по трудно сега го правя сами като изляза от баня нарочно минавам покрай прозореца без хавлия тъй като отсрещния блок е близо.... моля ви кажете много ли е извратено.... или въобще какво мислите

Коментари

1.   Не, не е извратено, а се нарича есхибиционизъм - има го и при мъжете, а при теб не е в толкова изразена форма.
Можеш иначе да си изживееш желанията като станеш нудистка или като сега, не пречиш никому

2.   СУпер яко е разкажи още

3.   И аз не го намирам за извратено, но по-внимателно, за да не попаднеш на наистина извратени хора. В редките случаи, когато видя жена като теб оценявам изживяването. За съжаление дами като теб не се срещат толкова често, колкото би ми се искало. Преди години една съседка в отсрещният блок се разхождаше гола. Вероятно и ти радваш някого :) и опредено също би била радост за очите ми :D Ако искаш, можеш да споделиш някои преживавания.

4.   Мисля, че е време да олабиш жилата

5.   Номер 1, ти да не се върза? Това е история писана от мъж, измислица от болен мозък, който не прави с*кс. От километри личи!!!

7.   Брато, намали порното.

8.   Ако имаш хубаво тяло едва ли някой ще се оплаче ;)

Иначе не знам как точно ще ти се види клиторът, и то легнала по корем, при положение, че се намира отпред и е покрит от срамните устни. Поне при мен е така де.

Иначе и аз си се разхождам гола из стаята, без да обърна внимание, че не съм спуснала пердето. И си се преобличам някой път в клас за физическо пред момчетата, незнам, просто не ми пуса особено.

9.   Женски ексхибиционизъм - интересно явление!
Иначе обръснатата ти "котка" изобщо няма да ме впечатли! Виж на майка ти рошавата "котарана" е друго нещо!