Споделена история от Секс и интимност

Мъже, това отвращава ли ви?
Твърде съм широка отдолу (по рождение) и много бързо се овлажнявам и то страшно много. Това ми създава известен дикомфорт. Издават се и онези ужасни звуци.. Искам да попитам това мъжете отвращава ли ги? Какво е мнението им за широките жени..

Коментари

1-50 от 65

1.   Не! Това ни възбужда още повече! ;)

2.   Не... и по принцип има хиляди начини да бъде задоволена една жена, и още толкова начини и на двамата да им е хубаво. Всеки си има своите индивидуални особености. При мен сексът с една жена никога не е бил като секса с друга - някои са тесни, други - широки, трети - плитки, четвърти - дълбоки, някои се подмокрят само като ги погалиш по косата, други трябва да ги смазваш с гелчета. Други пък предпочитат френски ласки и други заигравки пред ръчкането... Преполагам и мъжете сме така. Просто когато има привличане и желание, начин все се намира и то не един. На мен ми трябват 3-6 акта за да се приспособя към нова партньорка до такава степен, че да не мисля какво правя и да не отчитам индивидуалните й особеностите на съзнателно ниво, само тогава се получава нещо като "сливане", т.е. единен акт, синхронизация, общо съзнание, в което можеш да разтвориш индивидуалното си.

3.   При всеки е различно :)

4.   Не ни отвращава, но удоволствието се намалява.Аз лично обожавам да правя орален секс на силно овлажнена жена.
Би могла да компенсираш и с анален секс голямата ширина:)

5.   Здравей ,

Дори бях пуснал тема малко преди теб , за това че изключително се кефя на по-широки мацки :P

Възбуждат ме повече и ги обожавам :)

Бай Спас 27

6.   Това да не ти го е казал, някой тънкопишко и да се комплексираш само?

7.   Какви са тия "ужасни" звуци, за пръв път чувам такова нещо? Би ли казала по-конкретно...?

mosh

8.   Нямам кой знае къв опит, но спокойно ше ти кажа, че някои мъже това ги възбужда допълнително.
За овлажняването - това мисля дори е плюс.
А за звуците :) Наистина малко неловко е но пък не ви пречи да се посмеете по време на акта ;)

*Syndrome

9.   Аз също се кефя супер много на силно овлажнени жени. Това ме побърква още повече. Даже превъртам когато правя френска ласка на яко овлажнена жена. Относно широчината: половият орган на жената се ,,нагажда,, според размера на мъжа. Така, че това не е проблем. Широко е само за пръста който влиза там, а за члена си е добре. Накрая за звуците: та това за звуци, които галаят слуха на двамата които са се сляли в едно. Звуци на трепет, страст, желание един към друг. Ако се отпуснат двамата души и се отдадат изцяло един на друг тези звуци няма и да се чуват. Мен лично ме възбуждат и самите звуци. Въпрос на вкус...
Успех от мен, дано съм бил полезен! М 26г.

10.   Предложението на номер 4 за анален секс е неприемливо!

11.   Е, не сте ли чували израза-тая широка като кофа...? Като студенти две мацки се биеха за един мъж с размер 24, щото всички останали не ги задоволяваха..

12.   От авторката... Благодаря на всички за коментарите, по принцип нямам задръжки в леглото и си правя каквото искам, когато искам, където искам и т.н. Просто ми беше любопитна вашата гледна точка, това ме притесняваше... Обичам да правя нещата така както ги чувствам и не се замислям какво трябва и какво не... Най-важното е да се опиташ да задоволиш максимално партьора си, а след това той ще ти отвърне със същото.
№7 Това са звуци наподобяващи изпускането на газове.. влиза въздух в женските полови органи и при движение, се издават тия звуци, понякога наистина ми е неприятно..
Не съм чувала оплаквания, но все пак исках да попитам мъжката част какво мисли..

13.   Виж сладурано :) Както сама си написала "... нямам задръжки в леглото и си правя каквото искам, когато искам, където искам..." - само това е което има значение ;) Смисъл такъв ,че важното е на теб да не ти е дискомфортно (а ако си на гребена на удоволствието едва ли има място за такива неща :p :) , а и както си открила максимата "давай всичко за да получаваш още повече" , значи всичко е наред ... :)

Поздрави и да знаеш ,че "звуците" са адски възбуждащи :p

Бай Спас 27
crazych1@abv.bg

14.   Този проблем може да бъде решен оперативно много лесно.

15.   14. Този проблем може да бъде решен оперативно много лесно.
абе ном.14 ти нормален ли си бе нещасник
оперции за това че мацката си е супер .
Не се лъжи да се режеш и да си докараш проблеми.
Най хубавия секс който съм првил беше с жена която ни правеше мокри и двамата уникално преживяване

16.   ??ва е по-възбуждащо моето момиче няма от какво да се притесняваш : )

17.   E, аз пък съм мъж и ме отвращава. Освен, ако не ползваш това като предимство за порно индустрията, където трябва да побираш там невероятно големи предмети. Но това сма за да те гледам в съответните сайтове. Иначе в широките вагини ми спада инструментът и губя и възбуда и самочувствие и всичко пропада. Иди на генеколог да те позашие... ако мислиш, че и другите мъже са като мен. Но по горе прочетох, че и за твоя влак има достатъчно пътници, така, че споко. Живей и се радвай на живота.

18.   Тези звуци са най хубавото което може да чуе един мъж изобщо не мисли за глупости хората дават мило и драго за такава жена!!!!!!!!!

19.   ДО № 18
МОЯТ МЪЖ НЕ ХАРЕСВА ШИРОКИ ЖЕНИ ,НЕ ,ЧЕ НЕГОВИЯ Е МАЛЪК !!!
ПРЕКАЛЕНАТА ВЛАЖНОСТ У ЖЕНИТЕ НЕ ГО Е ВЪЗБУЖДАЛ НИКОГА,АЗ НЕ Я УСЕЩАМ, ДОПЪЛВА ТОЙ !!! СПАДА МИ !!!
ТА ЗА КАКВИ "ЗВУЦИ ГОВОРИШ"???
ОТВРАТИТЕЛНО !!!
ДА СЕ ПОДМОКРИ ЖЕНАТА НОРМАЛНО,НО, ЧАК ПЪК ДА /шляка/ с извинение.......

21.   Може ли да станем приятели. ако искаш ми пиши по скайп manevi8081

22.   № 21,???
С КОГО ИСКАШ ДА СТАНЕТЕ ПРИЯТЕЛИ ???
АЗ съм №19

23.   19, Твоят мъж достатъчно на брой и вид различни вагини ли изпробва? ( И един цитат: "Писането с главни букви в нета е равносилно на говорене на висок глас. Моля, не крещете!")

24.   ДА, № 17 ЕВАЛА,
А сега до № 19,за първи път чувам мъж да се кефи от "такива разшлякани " с извинение ...звуци ....
ДА...аз съм на 49 г. ,тясна,жена, мъжът ми е имал "ДОСТАТЪЧНО НА БРОЙ "....10....ЗА НЕГОВИТЕ 42 Г.,
аз не крещя, просто забравям да изключа Caps Lock......
понякога,такава добра женица съм , че не ми е познато това
" КРЕЩЕНЕ".Правя го неволно...
Та на въпроса ....от всичките негови предишни .....
Аз съм най- тясната ...С дъщеря на 25 г. ....
Виновна ли съм за това ????

25.   До 24.
Само за пояснение -нали не си 19? Все пак не се обръщаш към себе си :"А сега до № 19,за първи път чувам мъж да...". В този смисъл не се обръщам към теб за "крещенето", а към №19. И одобрявам напълно написаното от №19, защото съм № 17. Само не обичам да ми се навират в очите лозунги и латиници (шльокавици). Предпочитам да разсъждавам върху съдържанието на написаното, а не върху оформлението или разгадаването на постнатото писмо. А самата ти неправилно поставяш въпрос "Виновна ли съм за това ?". "Това", както го наричаш, не е вина, а привилегия и е мечтата на всеки нормален мъж. Дано и дъщеря ти да е с такава вагина. И да прави повече мъже щастливи, защото ако не живеехме в сковано от догми общество, и жените, както и мъжете биха били по щастливи когато не са оковани към единствен партньор, колкото и еретично да звучи това днес.
И все пак -как би бъзприела следната хипотеза: Девствена ученичка се "слага" успешно на мъжа ти. И в откровен разговор, той ти обяснява, че ученичката е по "стегната" от теб? (Хипотезата не е нереална -мъжете около и над 50, колкото и да лицемерничат, крият педофилски мисли, а ученичките пък, често изпитват недоверие към собствената си възрастова група)

26.   ДО АВТОРКАТА:НАЛИ ХАРЕСВАТ ТВОЯТА ГОООООЛЯМА ...ВЛАААЖНА ...ВАГИНА,НАЛИ НЯЯЯЯМАШ проблеми....,тогава,какък ти е проблема ???
авторке....,задай си въпроса както трябва ,широка ли си ??? Чуват се звуци ....естественно ,че влиза въздух...,и се чуват звуци.......???
Аз съм стегната жена и ми се случва същото...,на 49 г. съм, а ти заблуди аудиторията , че си доста разшлякана ....с извинение...
И сега до № 17 , аз съм№ 19,БЛАГОДАРЯ ,ЗА КОЕТО, НАИСТИНА Е СТРАШНА ПРИВИЛЕГИЯ !!!!! И дъщеря ми е така !!!
Моят мъж е стабилен отвсякъде с такав "стегната" и "умна" жена ,като мен !!!!
Женската част ,само ми завижда ?????

27.   Ти си значи мой тип може да измислим нещо s8105@abv.bg

28.   Определено съм за по - тесните, но за всеки влак си има пътници.

30.   Мисля, че при подобни ситуации упражненията на Кегел дават доста добри резултати. Късмет и всичко добро.

31.   № 26, ментални проблеми ли имаш или просто пак са затворили наякоя лудница?

32.   Споко, не си само ти, и аз съм така. Не съм широка, но много се овлажнявам. А ако много желая да съм с този мъж, направо е кошмар. Това си ми е комплекс на мене. Даже често избягвам любовната игра. Казвам му, че много го искам и го вкарва набързо, което си е гадно. Наскоро мъжът, с когото бях ме накара да му се кача отгоре да ме лиже, само като видях, после колко е мокър и ми идваше да си тръгна. Няма такъв срам. Понякога, като знам, че не ме гледа се бърша някъде(в повечето случаи в чаршафите)но това не всякога е възможно, иначе действа.

33.   Ох авторке и аз съм като теб в смисъл нормална като размер, но пък когато съм много възбудена доста влажно става там.... :), но това не пречи кой знае колко. В случай, че вече стане прекалено много си изтрия и всичко е ОК. А за звуците... е посмеем се малко и продължаваме.

ДО №26... брей голямо самочувствие голямо нещо (rolf)

Ц**

34.   номер 33 и аз съм така...
що се отнася до 49 годишната, лошо няма, но толкова ли трябва да го афишира.. или по-скоро е някакъв комплекс?

35.   Ами и аз съм като авторката. Понякога ми е кофти, ама в повечето случаи си прекарваме добре. И повечето мъже даже ми казват, че сам една от малкото жени с които са изпитали такъв кеф в леглото.

37.   Аз съм №33 попитах приятеля ми за звуците и какво мисли за тях!? Той каза, че зависи от настроението му по някога се смущавал малко, но не е нещо заради което да му спадне примерно... друг път когато е мн. възбуден те го възбуждали още повече общо взето това нищо страшно :)) надявам се да съм помогнала... :)

38.   :) на мен лично ми харесва

39.   До номер 19 и 26. Госпожо, на 49-50 години изумена съм, че жена на годините на майка ми говори като стара развратница, колко била тясна. Никой не го интересува дали сте тясна или не. Сама се хвалите че сте стегната и незнам си какво. Изглеждате и звучите смешно. На вашите години трябва да се изразявате по-обрано. Никой тук не ви завижда. Момичето е младо и със сигурност повечето мъже биха предпочели нея, независимо дали е широка или не, така че просто замълчете. На стари години си избивате комплексите.

40.   До №24- Аз мисля, че проблемите ти не идват само от "Caps Lock"!
"Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!"
"Бъди полезен на другите с коментара си!"

41.   И аз се чудя на тази възрастна жена, която пише с големи букви и се хвали какъв секс прави... Боже, Боже, какво ли няма на този свят...

43.   Като му дойде времето ще спиш с 50 годишна и повече, но тогава на теб няма да ти става. Сек с жени над 50 е върховен. Те правят истински секс.
М 35г.

44.   Няма двигател с вътрешно горене да не издава звуци. Щом има бутало и цилиндър в който да се движи това бутало, се получава компресия, и тази компресия нанякъде трябва да излезе, в случая навън и затова са тези възбуждащи звуци. Щом чувате звуци, или буталото е с голям диаметър, или цилиндъра Ви не е чак толкова широк колкото си мислите, явно си внушавате. В "тантра" практиките има специални упражнения, които ще Ви помогнат да стегнете вагиналните мускули и да компенсирате хлабината, но това не е болка за умиране, важно е в главата да е весело. Звуците са доказателство, че буталото работи добре, хич да не Ви пука, правете си кефа и бъдете щастлива!

45.   До №39
Муци какво те кара да мислиш че мнението ти е меродавно?
аз лично съмна 44 г и от позицията на годините ми мога да кажа че младите момиченца стават само за гледане.
Нищо лично лейди просто съм откровен и прям.
Като ти гледам реакцията явно си от групата на фригитните 22 годишни девственици със селски манталитет.

ZeroGravity

46.   еееееее то и аз съм силно влажна ,ама мисля че това е гот ,така де ако ти е суха ще е неприятно и за тебе и за мъжа ,а и моята все е подмокрена хаха поздрави от мен ще се подпиша като мокра п*тка

47.   Абе бабче ти къде се сложи тука... хахах стегната била.. мога да си представя колко... а до авторката не си създавай комплекси в това няма нищо ненормално : )

48.   До N 45
Много сте права. Наистина младите стават само за гледане. Секса с жени над 40 и 50г. е страхотен. Изобщо неможе да се сравни с неопитните пикли. Аз отдавна съм се уверил в това.

49.   Хубавият секс при жените започва след 40годишна възраст, малки пикли! М 50+

50.   Боже, страхотно е с жена 50+. Нямат умора и насита. Дават всичко от себеси.

51.   Тези пък стари чанти къде се бутат?!? Естествено, че младичкото е с предимство пред разни разплути, зле поддържани 40+ лелки, каквито са повечето в България. Трябва да приемете истината, макар да не ви харесва и да ви се иска все още да сте в "А група"...

52.   Лично аз предпочитам жени с широки влагалища, преди време имах гадйе която беше адски тясна и като и го вкарвах беше доста болезнено

53.   Ако членът не срещ не съп ро ти ва по вре ме на по ло вия акт, той не мо же да се втвър ди и пос те пен но ере кция та се вло ша ва.

Така че широките и много влажните да го имат в предвид.
А тия мъже дето твърдят че са окей с широките, ми напомнят за ония жени дето казват, че размера няма значение, мерси

54.   Ни най-малко, ти си нормална жена.

1-50 от 65