Споделена история от Секс и интимност

Харесва му да е груб
Със сегашният ми приятел сме заедно от 4 месеца и правихме секс за първи път преди н. две-три седмици. Той е по-голям от мен, на 22 е. Аз съм на 17 и въпреки, че той не ми беше първият, когато правихме секс за първи път ме боля много, може би заради дебелината и размера, на първото момче, с което го правих беше по-малък. Не стига, че му е голям и, че знае че ме боли когато го правим, той допълнително ме удря по дупето, стиска ме, абе просто казано- още не съм готова за грубата игра. Не знам как да му го кажа без да се обиди, просто искам за начало да е по-внимателен, след 2-3 месеца, когато свикна малко може да се върнем към по-грубия секс, просто на този етап не зъм готова и мисля, че и той го вижда, не знам дащо продължава.

Коментари

1.   Кaк ще се притеснявaш дa не се обидел?? ! Директно и без зaврънтулки му кaзвaш, кaквото е. Aко въпреки тивa следвaщия път пaк е груб, игрaй му един шaмaр, но със всичкa силa и директно му кресни - " лошо момче, пaк не си слушaл!!! " Подготви си и вибрaтор, но по- големичък и го зaсили към зaдникa му с оцъклени очи и див смях. Бързо ще му минaт мерaците и ще стaне по- търоелив и нежен от девственицa. Егaти егоистa!

2.   Ха, както и да му го кажеш няма да прозвучи като обида.. Просто му кажи, че не си готова и не си правила груб секс. Ако е свястно момчи, не вярвам да се обиди от това :)
С. Ч. 18

3.   Ще ме извиняваш момиченце, обаче нямам думи за теб, освен че си един мазохист, за съжаление мъжете си правят после грешни впечатления за нормалните момичета като нас, благодарение на тебе. Той знае че ме боли, ама аз му давам да ми го.... Просто нямам думи, аман се каза от недорасли п**ли, дето си отварят краката без значение дали им е кеф или не, а после се оплакват по форумите. Някой ден сигурно и ако се ожениш и създадеш деца, не дай си боже, и мъжа ти те бие, какво ще кажеш - не знам защо продължава и ще се оплачеш във някой форум ли... Прости ми, но си жалка и не хайтвам опитвам се да ти набутам малко акъл в главата по губия начин, по който приятеля ти ти го бута, с единствената разлика че за получения урок няма да хленчиш след време.

4.   И ние правим груб секс. А пък с предишния ми партньор.. направо си се посбивахме НО
и на двамата ни харесваше, имахме уговорка, че ако някой прекали другия веднага ще си каже и играта ще спре, по-голямата част от секса е нежен и готин, а грубостта е само ИГРА.

Знаеш ли... по-добре да се обиди човека. Защото така има шанс дате остави и да не го съдят родителите ти за изнасилване на непълнолетна.
Я се стегни малко!
Когато нещо се случва в леглото, независимо какво, то трябва да е МЕЖДУ двамата, със съгласието на двамата, за удоволствието на двамата.

Иначе на теб за какво ти е секса? Та баткото да не те остави преди бала и да не можеш вече да се фукаш на приятелките ти, че излизаш с 22 годишен? Или има кола и те води насам натам, пък момчетата на твоята възраст още нямат право на книжка?
А, какъв е точно проблема?

5.   Тоя е някакво сексуално животно.
Ми не разбира ли, че си начинаеща в секса и те травмира?
кажи му, че не ти харесва и трябва да кара по-полека.

6.   Браво на 3 и на 4, дано има кой да слуша....

7.   Аз директно тоя бих го опекла с електрошока които имам, та да видим колко ще е груб после

8.   Ооо аз веднага бих му се скарала.

9.   Няма какво да се притесняваш, директно му го казваш и това е. Поне аз ако бях момиче така бих постъпил. Не се притеснявай няма да се обиди. И да се обиди кво от тва? Нали на теб не ти харесва това което прави. Кажи му го в прав текст.

Clipper

10.   Ако е като крисчън грей богат милионер го взимай. Такива мъже не са за изпускане. А грубия секс е the best. осибенно ако е обрязан и той няма да има проблем

11.   Прави така защото си малка разгонена палавница и го предизвикваш да те пори като риба

13.   Реалното влъплащение на Крисчън Грей (50 нюанса в сиво)