Споделена история от Секс и интимност

Трудна изпразване по време на секс
Моят проблем е следния. Обичам секса и да доставям удоволствие на партньорките си, но много трудно стигам до финала колкото и на високи обороти да го правя и често се стига до следното-мацката е напълно задоволена навсякъде където може, получила е най-малко 5 оргазма и не може да си поеме въздух или е напълно без сили. На мен също ми е изцедена цялата енергия но физическата, не сексуалната и често всичко приключва с чикия която аз си бия понеже са нужни мн. Високи обороти в продължение на 5 до 10 минути които тя не може да възпроизведе или поддържа толкова време дори с 2 ръце :д. От свирка също не мога да свърша а и не усещам кой знае колко много освен лек гъдел, затова в повечето случаи не държа и да ми правят.
Обикновенно половият акт продължава доста дълго докато и на 2 мата не ни доскучае (стигал съм до 5 часа без тек), а ерекцията ми е на ниво през цялото време. Мисля че проблема е че от 12 годишен си бия всеки ден минимум по 3 чекии което са над 12 000 като ги сметна досега...
Често се замислям един ден ако се наложи да правя деца как ще свърша и нз...

Коментари

1.   Да ти имам проблема, макар, че се чудя дали е истина това. Отиди в порноиндустрията при опитните момичета , тъкмо и пари ще изкарваш. Аз свършвам най- често за 5-10 мин но понякога и за 30 мин и според мен при мен специално всичко е до психиката ми и моментното настроение.

2.   Моят приятел беше така в началото на връзката ни. Пробвай да го правиш само с една партньорка. Може би ще ти помогне. На него доста му помогна...

3.   Еми намали чекиите и всичко ще се оправи, какво толкова?

4.   Жените се чудят как да накарат мъжете си да могат да свършват по-бавно, за да може да имат едно уникално удоволствие, което никога няма да забравят, а неговите партньорки не издържали... : DDD

5.   Имал съм същия проблем. Отговора е прост. Намали ръчната работа, или даже я спри за известно време. Свикнал си на по-силна стимулация, и обикновения секс с партньор слабо те стимулира. Спри за няколко дни и се пробвай пак с жена. Ако пак го имаш проблема още изчакай, няма начин да не се получи по някое време. Трябва да се пренастроиш малко. Оправя се. Като свикнеш на нормалния секс може и да възобновиш ръкоделието, но винаги с мярка, на няколко дни веднъж. Забележи въздържанието колко енергия и здраве ще ти донесе. Света е друг, когато не се празниш всеки ден. Ако оцениш това, се решил проблема завинаги. Не си крава за всекидневно доене.

6.   Според мен го правиш без чувство механично само като ръгане. Насочи вниманието си върху самия допир на половите ви органи, почувствай мига, отърси се от очакванията кога и как ще свършиш. Все едно не съществува нищо друго освен настоящия миг. Забрави какво е било преди и за колко време си свършвал. Това винаги помага. Все едно правиш секс за пръв път, осъзнавай самото правене. Аз откакто го правя с жена ми така осъзнато, е нещо уникално. Ако някой си мисли, че е изпитвал удоволствие от секса, нека се научи да го прави осъзнато, все едно тялото му го води, без той да вкарва мисъл в цялата работа и да види какво е истинско удоволствие. И като физическо и като душевно общуване между мъжа и жената, просто настръхвам, като си помисля.

При теб може и да не се получи веднага, защото аз все пак имам опит и в медитацията и това го правя като динамична медитация. НО с малко практика и ти ще успееш. И тогава не ще свършваш, ами и песен ще пееш.

7.   Благодаря за съветите, определено мисля че е време за почивка с маструбациите но тук идва въпроса дали съм способен и колко време мога да издържа, тъй като ми е станало като навик и зависимост а понякога го правя дори от скука. Примерно в сесия съм(даже в момента съм). Чета си интересния учебник по макроикономика и по едно време ми се иска да разтоваря ама ей така в леглото без да поемам някакъв ангажимент и допълнителна загуба на време (да се рестартна за малко) и да се разсея, а и често като чатя в някой сайт за запознанства често мацките флиртуват и се закачат с мен и стане ли ми затварям чата и отварям порното... Без секс съм установил че мога но без чикии.... :( Но с правилна и достатъчно силна мотивация всичко се постига.

8.   Точно там ти е проблема, спри самозадоволяването, израсходва се излишна енергия, ставаш ленив, спи ти се, губиш увереност, няма файда от това, ще видиш че освен че няма да имаш проблем с свършването ще придобиеш повече хъс в любовната игра, проблем е първата семица, издържиш ли една седмица без да си посягаш, после вече няма да ти се иска да го правиш. Пробвай и ще видиш резултата е положителен.

10.   Еми ти си мъж мъчта,моя свършва за 30 секунди,ако се клати в такт!

11.   Имала съм такъв партньор - точно както автора е описал. Нищо не помагаше освен собствената му ръка!

Чувството е ужасно - мъжа до теб не свършва и се питаш каква жена съм аз?? Не го възбуждам, не ме харесва, за какво ме има???

Оказа се, че премного се е самозадоволявал, ..

В началото се измъкваше с разни оправдания, но на 3-я път не издържа, самозадоволи се пред мен и ми разкри истината..

Секса с него приключи бързо!

Към Номер 10: сменете НЕЗАБАВНО Г-н "30 секунди! "!
Не заслужавате това наказание!