Споделена история от Секс и интимност

Жени, които пушат доста
Здравейте!
Млад мъж съм - под 30г. В момента нямам сериозна приятелка. Това, което ме вълнува, е че искам жената до мен да пуши. Харесвам жени, които пушат. Аз самият никога не съм пушил и съм непушач. Просто имам афинитет към жените, които пушат с желание и наистина се наслаждават на цигарата и които наистина са пристрастени към тютюна. Действа ми много възбуждащо. Досега не съм бил с такава жена и се чудя вие къде бихте ме посъветвали да търся такава. Според вас удачно ли е да бъда с жена, която не пуши и да я накарам да пропуши заради мен, и то сериозно пушене говорим. Самият аз съм образован и с добра работа, просто имам такъв фетиш, ако мога така да се изразя. Какво бихте ме посъветвали?

Коментари

51-57 от 57

60.   Циганка стара пуши с лула и си спомня за любовта се пееше в една песен. Каква ли любов е било неописуема... Та, пушачките са огън момичета, ама и бързо изгасват, а като изгаснат не е гот.

61.   Здравейте, пиша тук защото все пак става въпрос за цигари и тютюнопушенето, не става въпрос за секс и подобни
Бременна съм в 4 месец и все още пуша по 10-12 цигари на ден, преди да забременея пуших по кутия понякога и повече, не съм имала проблеми до сега, на 22год съм пуша от 16годишна редовно. Въпроса ми е има ли и други жени с подобен проблем, жените които са пушили докато са бременни имало ли е проблем с плода, как бих могла да ги откажа или поне да ги намаля още, чувствам се виновна но просто не мога да ги спра, отделно и приятеля ми който не е пушач ме опреква и се караме за това, пуша тайно да не ме види за да нямаме излишни разоправий но не ми е приятно да се крия като дете

62.   Мъж съм и също харесвам жени пушачки, допада ми и миризмата след като е пушила.

63.   Хората имат различни фетиши, но за мен лично тютюнопушенето е доста гнусен навик, при това цял живот съвсем съзнателно съм отбягвал жени, които пушат, ако я види да запали цигара, край, дори да е Мис Свят, интересът ми изчезва мигновено. В помещение, в което се пуши се задушавам за една минута, като съзнавам, че проблемът е чисто психически, не е само физиологичен...
Иначе на 61 ще напиша, че всичко си е въпрос на късмет - може да пушиш като комин и да ти се роди здраво дете и обратното - да водиш здравословен начин на живот и да ти се роди дете с малформации. Аз за щастие зная за примери само от първите, сещам се за поне две доста страстни пушачки, които не се отказаха от порока си дори като бяха бременни и родиха здрави деца. А ти едва ли ще се откажеш от навика си, продължавай си живота, едва ли ще има някакъв проблем, успех с износването на плода и раждането.

64.   61, я спирай, докато се бременна, на едни приятели майка им роди сестричка с астма заради пушенето, това ли искаш?

65.   Щом ти харесва жената да пуши си хвани пушачка, защо ще си хващаш жена която не пуши че да я принождаваш да пропушва, едва ли непушачка би се съгласила да пропуши заради теб, все едно да накарам мъжъ ми да пропуши защото аз пуша, на него не му е проблем че аз пуша както и на мен не ми е проблем че той не

67.   Здравейте!
Аз съм авторът на темата.
Беше ми интересно да прочета коментарите, видях, че има итнерес към темата. Ще се радвам и други мъже и жени да споделят мнение по темата.
А аз все още не съм намерил своята пушачка... :) Жалко, че тук няма как да се обменят някакви данни за контакт...

51-57 от 57