Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми не ме иска!
Със съпруга ми сме заедно от 19г. Той беше първата ми любов. Много го обичам и сега но той не иска да прави секс с мен. Това много ме огорчава. Чувствам се пренебрегната. Той предпочита да се самозадоволява а с мен го прави рядко. Опитвала съм всичко. Той не ме допуска да го приближа. Приятелките ми ме съветват да си хвана любовник. Не искам да му изневеряван. Пробвах с един мъж нищо не се получи. Много се измъчвам и не знам какво да правя.

Коментари

101-109 от 109

113.   Е 19 г заедно. Доста време е, но явно сте си омръзнали. Казвам го защото и ние с жена ми сме от 15 г заедно и мога да те разбера. Проблема е "разминаване в очакванията и реалност" Или казано по просто скука от всякъде.. Ти гледаш децата переш готвиш. Но той има по други очаквания. Секса ви куца ако го има. Стандартен за 20 мин и всеки се обръща на другата страна. Няма я тръпката. Сигурно си и напълняла и не изглеждаш като жената от нета. Явно той се е опитвал да ти покаже какво би му харесало, но не си разбрала сигнала. Може да промениш нещата и да върнеш вниманието му към себе си. Казвам ти го като съвет от мъж бил в същото позната състояние. Облечи се секси с къса рокля и излез с някоя приятелка на кафе. Закъсней малко не му слагай да яде. Вземаш душ и си лягаш/След 2 дни пак.. Покани и него като седнете в някое заведение свали си бикините под масата и му ги дай. Приберете се и.. Дръж се по перверзно, предложи му да направите тройка или среща с друго семейство.. Ще забрави за самозадоволяването.. Кажи му, че ще ти хареса да го гледаш с друга. Дали ще се съгласи. Просто промени начина си на обличане и поведението. Дразни го като жена Намерете двойка пийте кафе и продължете.. Ние така направихме и не съжаляваме Е преди за секс отзад и дума не можеше да става, а сега жена ми сама си иска... Просто разбери какво му харесва и го прави. Ще получиш същото..

114.   Преди 14 години са били заедно 19. Ако случайно още са заедно, то значи - 33. Дали изобщо секса влиза в главите им вече и на двамата...

115.   Един мъж спре ли да прави секс с една жена - оправяне няма никога повече. Никога! Чак ми е чудно, че се молите, търпите, надявате се и това продължава години. Или пък си "отмъщавате" с други. Просто се разделяте - мъже много. Любов, обичам го... Кого обичате? Мъж, който не може да ви търпи? Защо си губите живота, не ми стига акъла. Добре, че никога не съм мислила като вас. Толкова нещастни семейства има, просто ми е тъжно да слушам. Ж 49

116.   Здравейте!
Нека все пак се представя! Мъж на 44г. с деца и съпруга и на пръв поглед всичко изглежда чудесно НО.... Проблем има и в нашето семейство и както предполагате това е СЕКСА! Само, че тук аз постоянно подкарам този въпрос но ми се отговаря или, , спи ми се, , или, , уморено ми е, , и др. подобни неща. Ако го правим веднъж месечно това е а имало е и месеци в които е суша. Почти винаги инициативата за секс е от моя страна а като го правим задължително и повтарям акта и тя получава няколко продължителни оргазъма. Писна ми само аз да съм молещия. Повдигал съм многократно този разговор и все същото, че децата, работата и т. н. оправдания. Многократно съм и казвал че ще си намеря жена за секс на което тя ми отговаря хладно, , намери си, , и дотам. В къщи помагам в домакинството, дори и повечето неща се опитвам аз да свърша и малко да я облекча с цел вечерта да е моя но често след като се прибере от работа фейса и телевизията я грабват и аз започвам да беснея. Така че мили дами има и мъже на които не им достига секс.... Обичам си семейството и не ми се иска да го развалям но и секса много ми липсва. Карам на, , ръчна, , и порно но и това вече ми писва и не ме удовлетворява а на проститутки не ми се ходи... остава и затова да си плащам. То да е еднократно че да платиш ама ако за всеки секс си плащаш къде ще му отиде края.... Може би решението е да си намеря сродна душа за секс...

117.   116, сигурен ли си, че жена ти получава по "няколко продължителни оргазъма"?? ! Дали не симулира. Аз съм мъж, но ти казвам, че няма как да доставяш огромно удоволствие на една жена и тя после постоянно да не иска секс с теб. Просто няма такъв филм.

118.   116, не казваш на колко е години. Но до 5 - 10 години има немалка вероятност да си размените ролите ;)

119.   До 117- Да сигурен съм в това което пиша а на теб като мъж ще ти обясня, че има жени не обожават секса. На някой просто по силните оргазми и като добавиш невисоката им сексуална активност им е достатъчно. Това не означава, че не правят секс а означава, че потребността им е по-малка.
До 118 Жена ми е на 42г. но дори и когато се събрахме сексуалната и активност не беше по-голяма от моята но с годините съвсем се изгуби.

120.   Н. 116 изглеждаш като мъж мечта за всяка истинска жена. Н. 117 също е прав обаче. Жалко, че сте попаднали на такива жени. Аз пък имам такъв мъж, съквартирант. На който му е сготвено, изпрано, но за секс с мен не се и сеща
Ж. 44

123.   Здравей Н. 120!
Аз съм Н. 116. За съжаление с теб сме с лош късмет и нашите съпрузи не ги интересува това как ние се чувстваме. Секса за мен е много важен и страдам. Ех жалко, че с теб няма как да си поговорим... освен тук!

101-109 от 109