Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми не ме иска!
Със съпруга ми сме заедно от 19г. Той беше първата ми любов. Много го обичам и сега но той не иска да прави секс с мен. Това много ме огорчава. Чувствам се пренебрегната. Той предпочита да се самозадоволява а с мен го прави рядко. Опитвала съм всичко. Той не ме допуска да го приближа. Приятелките ми ме съветват да си хвана любовник. Не искам да му изневеряван. Пробвах с един мъж нищо не се получи. Много се измъчвам и не знам какво да правя.

Коментари

51-100 от 109

52.   Здравейте,

Искам да попитам, какво отношение като жени искате? Къде виждате проблема?
Забелязвам само недоволство без никакви идей, как да променят това мъжете. С две думи какво искате от тях?
Едва ли ако ви дават само секс без добро отношение, ще се чувствате по- добре!
Ако, всяка напише какво очаква от мъжа си ще видите, че всяка иска различно нещо, а проблема уж е един. Не се колебайте да споделяте и решения на проблема, които вие виждате.
Аз мисля, че имам подобен проблем. Когато аз искам тя се дърпа, а когато тя иска аз се дърпам. Много обичам жена си. Готов съм да положа всички усилия за да променя нещата. Опитвам, или поне тъка мисля. Незнам мойте опити дали се възприемат като такива. По - скоро мисля, че тя не ги отразява като опити(аз съм доста прям човек).
Приемам всякъкви конкретни съвети.
И още нещо дами, от мрънкането и оплакването няма голяма полза. По - добре е да потърсим заедно решение-:)

53.   Вие не разбирате ли че на мъжете им омръзва с 1 и съща да са не се очудвайте изобщо това е в кръвта им

54.   53, не си прав. Има и изключения. На моят не му омръзва и едва ли би погледнал навън. При нас е обратното - аз гледам навън.

55.   53 ще ти се! И моят мъж ме желае непрекъснато, обаче аз си имам любовник. Мъжете също омръзват, даже повечето пъти е така при мен.

56.   До 52 „Приемам всякъкви конкретни съвети. “

Намери си любовница.

Иначе темата е стара, но пък може хиляди жени и мъже днес и сега да напишат същото.
Не е само до секса, по-скоро просто сте се приели за даденост и сте престанали по принцип да откликвате на нуждите си като двойка, защото отдавна сте се приели за вид съквартиранти, живеете един до друг, не един за друг. такъв е животът, не смятайте, че това е нещо нормално, само защото го има в много бракове-или искате да продължавате да живеете така, или търсите друг партньор.
успех

57.   Браво 56! Постъпили сте смело. Само дето сте загубили толкова време преди да се съберете

58.   Аз не съжалявам за „изгубеното време. Не аз си изгубих времето, а приятелят ми, който инвестира толкова време и усилия за едното нищо - за един брак, който не можеше да бъде спасен.

59.   В отговор на 52, който пита: "Забелязвам само недоволство без никакви идеи, как да променят това мъжете. С две думи какво искате от тях? "

Не се ли сещаш сам? До секс не се стига, защото няма дори опит от страна на мъжа да компенсира липсата на страст с някаква форма на внимание - нежност, докосване, поглед, гушкане, целувка. Защо говорим въобще за секс? До секс би се стигнало от самосебе си, ако въобще мъжът РЕШИ ДА пипне жена си, но той не ще да я пипне!
Това не е импотентност, нито "природна предопределеност" а чиста омраза и садистично злорадство - да я гледа как се измъчва. Когато мъж отказва секс - това е най-типична форма на т. нар. пасивна агресия, която е не по-малко опустошителна от физическата. Дори много по-страшна, защото причинява рак при жените - доказано всички женски ракове тръгват от хормоналните бъркочи вследствие ТОЗИ ВИД тормоз.

И така - причината мъжете да отказват секс не е омръзването (то пък едно омръзване от 5 пъти секс в годината, ха ха), а целенасочено "натриване носа" на жената, която смятат за свой враг, защото виждат в нейно лице по-силна и по-успешна личност. Нерядко значи и вторично развит хомосексуализъм при мъжа - т. е. мрази жена си, че е желана от мъжете, а той не толкова желан, хе хе. Превръща се от петел в кокошка, става злобничка сестра на жена си.

60.   „И така - причината мъжете да отказват секс не е омръзването (то пък едно омръзване от 5 пъти секс в годината, ха ха), а целенасочено "натриване носа" на жената, която смятат за свой враг, защото виждат в нейно лице по-силна и по-успешна личност.? “

Признавам, доста интересна теза, особено ако една жена е загубила интереса на мъжа си, обаче вярваш ли си?

Особено на нашите географски ширини мъжете биват от малки момченца възпитавани, че са повече - всичко е позволено, мама е горда „мъжка майка“. Никога един мъжкар няма да си помисли дори, че жена му е по-успяла от него, дори това в действителност да е така.

ЖЕНИТЕ, не мъжете, отказват секс като един вид наказание - някой да познава в реалността един мъж, който е изгонил жена си да спи на дивана?
Жените можем по-скоро без секс, мъжете са сексуалната половина от човечеството (заради тестостерона) и ако има нещо, с което можем да ги манипулираме - това е сексът. В леглото ги превъзхождаме - винаги можем неограничено време, винаги можем с когото си поискаме, винаги можем просто. Мъжете винаги искат.

Когато един мъж е ядосвал жена си цял ден, когато се е провалил в работата си, пред тъща си и т. н., често свършва на дивана.
Когато жената е дразнила мъжа, достатачно е вечер да се покаже добричка, да го поглези с любимото му ядене и да забрави сутиена. Ако за десерт пък разкопчае панталона му и си поиграе на близане на сладолед, да видим, дали мъжът ще отказва. Но за това, признавам, една жена трябва да направи компромис със себе си, да преглътне, макар че е била права.

Не всяка може, за повечето е по-лесно просто да изгонят мъжете си на дивана. Така запазват гордостта си, правото си, но леглото им остава студено.

Един мъж никога не наказва жената с отказ на секс, той ще я лиши от почивка, от пари, от подарък, от нежност (да, тук може), от излизания, от внимание, а за секса и доброто прекарване ще си намери любовница. Накрая пък може да си каже - защо ми е да се мъча с „винаги правата“ и „по-успешна личност“, когато има нормални жени на този свят?

И да, възможно е да омръзне една жена на мъжа, ако не е добра в леглото. Може да има перфектна визия, пройзход, семейство, кариера, в началото мъжът да се е радвал да я показва като трофей пред приятелите си,дори да стъкми сватба с нея, но ако стои като дърво в леглото ще омръзне. И 5 пъри в годината са много с една жена, която знае само да мърмори, която ляга и чака ти да я задоволиш, която отказва и фелацио, и анална, и всичо извън мисионерската и има често „главоболие“, но никога не поема инициативата за нежностите и секса, от които твърди, че има нужда.

Мъжът не се отказва от сексуалност и нежност с жената, за да я тормози - това е наш специалитет - той го прави, защото действително му е писнало от нея, иска да си гледа на спокойствие мача.
Ласки, цуни-гуни и такива неща няма да прави, защото за него това значи сексуално дразнение, а той не иска да се стига до секс с тази жена, не иска да ? дава отново власт над себе си.

Изобщо, много сложно, но едно мога да кажа - мъжът никога не използва секса за средство за манипулация, той е неговата слабост, не сила - някои жени пък преекспонират предимството си в секса - и губят от това!

61.   Мисля, че повечето жени, писали по темата са били пределно ясни, че мъжете им ИЗОБЩО не са инициативни и това е потискащо. На жените в един момент им дотежава и става обидно и не много прекрасно всеки път ТЕ да бъркат в панталона и предлагат фелацио и анален секс или пък да го ползват за лежащ вибратор, иначе онзи посмъртно няма да се сети. Това се отразява с годините на жената, деформира и смазва нейната сексуалност, която се свежда до обгрижване на тежко болен.

Иначе ти продължавай с майсторските техники за съблазняване, ако имат ефект...е, ясно е, че не си съвсем без проблем, щом пишеш тук.
Но аз нямам енергия вече да проявявам сексуална инициатива и не мисля, че съм дърво. Просто дори редкия секс с вечно нежелаещия стана травмиращ за мен колкото самата липса. И краят е неизбежен.

Само да допълня, че подобен отказ, но в други аспекти той упражнява във всяко едно отношение, което касае семейството, също и децата. Това е психическо отклонение. Не зависи от супите, фелациото и сутиена...И причината не е в утихналите хормони.

62.   Ами, важното е, чеовек да разбере, кога краят е дошъл. Никой не е без проблеми - един път обаче аз правя компромис, друг път той и се срещаме по средата. Никога не пренасяме проблемите си в спалнята - там ги решаваме.

Познавам жени, които сменят партньора си много често и пак стигат до същото за отрицателно време. Вината винаги е в мъжа. До следващия.
Жалко е за децата, когато родителите им се разделят, но пък е много по-добре от това да живеят в един грешен модел на семейство, които един ден да повторят в своето си.
Може би всеки един от вас ще бъде по-щастлив без другия, а един усмихнат и щастлив родител, макар и разведен, е по-добрът родител от вечно нервият, намръщен и нещастен такъв.
Успех!

....между другото, мъжът ти не случайно не обръща внимание на семейтвото ти - така те наказва....за липсата на качествен секс в живота му, както и че бракът му с теб не се е оказал това, за което си е мечтал и е очаквал...и той търси вината само в теб, а ти само в него и никога така не можете да се срещнете в средата и да си решите проблемите.
Той е нещастен, както и ти. Мисля, че за компромиси и техники е вече късно....сигурна съм, че ако опише брака си и теб самата от негова перспектива, ти няма да се познаеш.

63.   Към номер 61.
Отдавна сексолозите са открили тенденцията мъжа да губи всякакъв интерес към съпругата. Много мъже са ставали импотентни. Но при всички мъже се наблюдава пълно връщане не потентността при смяна на партньорката. Тоест скуката в сексуалният живот увива всяко желание. И каквото и да правите не може да събудите желанието. Просто сте му омръзнала и ако ще с главата на долу да ходите няма да промените нищо. Точно поради тази причина и с много други жени е същото положение. Контактите се разреждат до пълната им липса. Така сме устроени от природата, за да търсим нови партньори, все пак сме полигамни бозайници. Свиквайте, а ако не ви харесва сменете планетата. :)

К

64.   Благодаря ти за неласкавото мнение относно способностите ми, госпожо. Но няма доказателство коя от нас двете е по-некачествена в секса - критерият не е само един "оценител".
Часът не е толкова, на колкото е спряла стрелката сега, разбираш ли. Така че намали малко въодушевлението, знам, че е приятно просто така отстрани да ръчкаш.
А, че сама признаваш това, което се захвана да отричаш - че въздържателят наказва и упражнява умишлен тормоз - то това беше главната есенция на нещата. За разликата между човечност и проклетия.

И преди да се втурнеш пак да триеш сол - замисли се. Всички тези двойки са се формирали по взаимно желание. В днешно време хората правят секс преди сватбата и се събират, когато открият че им е добре заедно най-вече в секса. Дали единият или другият ще запази интереса си и активността си е въпрос и НА ОТНОШЕНИЕ, НА ВЪОБРАЖЕНИЕ, НА ИНТЕЛЕКТ. То е още като поддържането на духа и тялото, обратното на занемареност. Всеки трябва да се сети да го прави сам, няма кой да го накара.
Пример: при равни условия на труд и заплащане - едни хора дават от себе си всичко и постигат удивителни резултати, а други - недоволни от "мизерията" и "разминаването с мечтите" плават по течението, оглеждайки се за нещо друго, по-качествено цял живот.
Темата е за трагедията, когато жени от първата категория се съберат с мъже от втората. Има го и обратния случай, но той е за друга тема. Има го и твоя - добрия случай,
но не ставаш за консултант - познаваш само своя казус.

65.   „Пример: при равни условия на труд и заплащане - едни хора дават от себе си всичко и постигат удивителни резултати, а други - недоволни от "мизерията" и "разминаването с мечтите" плават по течението, оглеждайки се за нещо друго, по-качествено цял живот. “

Няма равни условия на труд и заплащане, защото всеки субективно си ги оценява - на един като му е добре, на друг не. В условията на пазарно стопанство всеки е свободен да работи където и каквото си иска.

Подобно е и с личните отношения.
Ти може за мъжът ти да не си вече атрактивна - факт е все пак, че не те желае и занемарява семейството си, но за друг да си атрактивна и обратното - за теб мъжът ти вече може да е най-лошият съпруг на света, но с друга жена да стъкми чудесно семейство.
И това няма да значи, че ти или той сте виновни - просто така са се стекли обстоятелствата...

66.   М50+ След 30 години брак изпаднах в безтегловност. Никога не и се иска. Тя е към 50-те. Нуждите са ми 1-2 пъти седмично. А сега накъде на тези години?

67.   М50+, недей така! Има и други жени, а разводът на тези години е лесен - нямаш малки деца.
Моят мъж скоро става на 49. Втора жена съм му - близо 25 г. по-млада...
Има жени достатачно на този свят. Като твоята не те иска, ами има и други. Обещал ми е като стане на 50 да ми подари бебче. С нетърпение чакам да почнем да „работим“, не че сега ми е малко - поне ведъж на ден се разписва. Животът сега започва, най-хубавите годинки са това за един мъж. Аз съм решила и като жена да не се отписвам на 50+. Чудесени са тези години - хем си още здрав и млад, хем имаш житейски опит, пари, и знаеш, какво искаш в живота.

68.   К., съгласна съм с теб донякъде, но тенденцията, която са открили сексолозите, Фройд я обяснява по друг начин с теорията за така наречения "Едипов комплекс", тоест в един момент, когато мъжът и жената живеят заедно примерно 10-15 години и повече, те стават много близки и обичта им се трансформира в друга форма, която на подсъзнателно ниво напомня на мъжа за обичта към майка му и близостта с нея. С майка си, обаче, той е нямал и не си е позволявал сексуални отношения и оттам идва нежеланието към съпругата му. В миналото, такива мъже лекарите са ги пращали на проститутки, за да лекуват импотентността им. Така че, в някои случаи, колкото и да се старае съпругата полза няма. Евентуално може да го провокира с поведение, което да му покаже, че "хей, аз не съм майка ти! "

69.   Да така е, ти говориш за проекцията на майката. Но аз мисля, че е малко по сложно от това.

К.

70.   Ха-ха, 68,
Изобщо, Фройд е велик човек, но доста от теориите му са доказано грешни. Доказано е, че хомосексуалните са такива, заради хормонален дисбаланс в ембрионалното им развитие, доказнани са доста неща, независещи от култура, възпитание, мама и тати, а от гените ни, от хормони, хранене, здраве.

Ти се поддържай като жена, не ходи у вас с размъкнат анцуг, а с най-хубавата си къса поличка, забрави за сутиените и гащите вкъщи, пък да видим, дали ще му дойде на акъла за майка му като те гледа, а като си легнете да гледате филм, под завивката, можеш да му покажеш на практика, че изобщо не си му майка!
От нас зависи всичко, предимно от жената, защото мъжът се страхува да поеме инициативата, за да не излезне накрая глупак, ако имаш „главоболие“ или да не излезне „лош“ в леглого, ако ти намекне за свирка. По изследване на Men's Health, 70% от мъжете искат по-често да получават френска от жените си, едва 14% искат да правят тройка например.
Има много неща, които мъжете се срамуват или нямат смелост да ни кажат. Четете литература и подхвърляйте разни идеи, ей така, между другото. Ще се изненадате, колко лесно половинката ви ще подеме инициативата за най-щурите неща! ... и повярвайте ми, дори майка му да се появи в тази минута, той няма да я забележи

71.   Номер 70 - Много правилно казано, но защо ли имам чувството, че май с теб сме обсъждали в друга тема тези неща :)

К.

73.   След 20 г брак хванах любовник. Не нарочно, но се случи. Бях пренебрегвана системно години. Стана така, че нямах опит и ми пролича, разбра се. Не само ми простиха. Сексът сега е страхотен и все по-страхотен става. говорихме вкъщи за тези проблеми, които прескачахме години наред. Аз узрях за много неща и стана интересно. Винаги съм обичала безумно мъжа си, той е и много красив, сега се старая да ме харесва, промених външността си и виждам задоволството в очите му. Просто изгубихме много години...

74.   Хора повярвайте ми не е от външния вид:)) Без да правя реклама за себе си, но съм фотомодел, занимавам се с фитнес от 14години млада съм на 27, нямаме деца, имаме пари:)))) и съсщото. Моя мъж не е голям красевец сравнение с мен, но го обичам, мил е, внимателен, верен, ноооо уви няма желание към мен. Лщбовника решава нещата докато си с него, после се прибираш и всичко пак става реалност. С две думи- не е решение. Много съм съгласна с ном. 47, прав е и е факт. Но това не се знае как може да се избегне или поправи. Сега съм решила, че ще търсим специализирана помощ, но и ако това не помогне не мисля да си прекарам живота така. Просто ще го напусна:) Помислете си и вие, дали има въобще смисъл да се бориш с призраци:))

75.   Ако не те желае и по най-оскъдната поличка да си и да се протъркаш от носене на прашки, секс няма да има. Или ако има, ще е да отбие номера. Като няма химия -резултата е брак (връзка ) без секс

76.   Може би е добре да отидете заедно на сексолог, но се съмнявам, че мъжа ще иска.
Има няколко решения-
или се разведете и си търсете щастието другаде/съмнителен изход/
или се примирете с положението/
или се борете срещу скуката в брака и четете повече литература по въпроса-пазарът е пълен с интересни книги-мисля че това е най-доброто решение.
Може съпругът да е в критическа възраст, депресиран и т. н. или да му се иска нещо по-различно. Ако го обичате се постарайте да го разберете и любовта пак ще пламне!!! Успех!

77.   Изобщо не знаех, че има такъв форум
на четирсет и три години съм и си мислех, че сме единици които имаме такъв проблем
съжалявам, че така ще се изразя, но за мен това са комплексари с болни мозъци
не мога да разбера защо само в себе си търсим винаги причината, как един път не чух мъжът ми съжалява и се чувства неудобно от това, че не желае да прави секс
мили момичета, изобщо не се заблуждавайте, това са момчета с големи проблеми, дето от голямото си мъжко его не искат да потърсят помощ
задавали ли сте си въпроса, дали ако нещата стоят по обратния начин, те щяха да ви разберат и да казват, ох аз колко е обичам или просто ще кажат майната й, да не е само тя
или още по лошо, насилствен секс, защото си длъжна
ако мога да дам съвет, почувствате ли желание за секс, направете го, макар да не е с мъжа ви, защото един ден ще се обърнете назад с един единствен въпрос, заслужаваше ли си
и запомнете, времето не се връща назад, а годините не прощават на никоя от нас

78.   Аз съм мъж на 28, приятелката ми е на 25. И двамата сме много разкрепостени в секса, правим всичко каквото се сетите! Порно филмите са нищо пред нас. Секс без задръжки - това му трябва на всеки човек и то с любимия човек. Са верно че първите два месеца докато се опознаем и разберем колко сме извратени и двамата, моята ракета не беше от най-правите, ама и нейната летяща чиния беше суха. Когато сме се прибрали от работа в къщи, първо си говорим деня как е минал, изтърпяваме се да си изслушаме проблемите и след това си се гушкаме, целуваме, обичаме. Само като и видя крачетата и съм готов за секс. Тя също се възбужда като ме види гол. Понякога много рядко се случва на единия от двамата да не му се прави секс, но поне си лягаме и се гушваме един в друг и като си починем секса се случва. Човек не трябва да се насилва за тези неща. Ако насилиш жената - тя остава суха, ако насилиш мъжа - кура му става ама е мек и не се получава секс между мек кур и суха путка.

Ако мъжа не иска секс, а иска да си бие чикии, значи се е ядосал нещо на жена си, тя не прави нещо както трябва за да възбуди мъжа. Уважаеми дами, мъжа не е робот, не може просто ей така от нищото да му стане все едно с дистанционно управление да се надърви и да ви изчука. Постарайте се и вие, направете му свирка или нещо от тези неща които му казвате "АЗ ТАКОВА НЕ ПРАВЯ". Много мразя такива комплексирани жени където нищо не правят и после говорят че на мъжа им незнам си каква била ракетата.

79.   Скъпи жени, мъже, малки и големи. Проблемите не са само в една ос - само жени или само мъже. Проблемите са си проблеми. Аз съм на 38, с жена ми сме от 11 г. заедно, от 8 г. сме женени, имаме две прекарасни сладурчета. Обичаме се. Външно нямаме никакви проблеми, нито финансови, нито емоционални. И двамата със съпругата ми излеждаме добре - красиви, здрави, силни, атлетични. Тя ходи на танци, аз на фитнес. В къщи си поделяме грижите за всичко - пране (е то с пералня и сушилня не е кой знае какво де), готвене (аз готвя защото обичам и ме бива), чистене (чистим заедно), грижи за децата (заедно). Обичам да докосвам жена си без повод, да я целувам или просто да я закачам - просто проявявам нежност. Тя обаче никога или почти никога не го прави - не се сеща, а аз имам нужда от това. Правим секс 3 пъти в месеца и дори по рядко. Секса е страхотен и за двамата, нямаме никакви ограничения - фелацио, анален, направо се развихряме.... и въпреки това.... тя рядко има желание, за разлика от мен, който мога и всеки ден. Прави го по задължение, когато види, че вече става прекалено. По принцип не мрънкам за секс - карам на ръчна. На всичкото отгоре скоро разбрах, че ми е изневерявала с някакъв цървул - койъо по нищо не може да се мери с мен (може би повече в мохабетите), нито по възпитание, нито по образование, чувство за хумор, физика, финанси, интереси.. по нищо. И пак. А имах повече доверие на нея отколкото на мен - направо безгранично. Не мислела (женена с деца и обичащ я съпруг! ), влюбила се била (и аз съм хлътвал, но винаги съм бил отговорен към семейството и не съм изневерявал) бил съм такъв-онакъв (ясно, че и аз не съм перфектен и си имам недостатъци - не съм изплаквал чиниите, пускал съм тото без да и кажа - обичайните семейни глупости, за които не се впрягам). Две седмици направо бях съсипан. Предаде вярата ми, мен, децата, семейството, приятелите си (винаги много са ни се радвали като хубава двойка), дори родителите си. Изгоних я, не си тръгна. Простих и. И на цървула също. Нещата се оправиха за известно време и отскоро пак се почва - все гледа да ме накълве за нещо, все нещо съм виновен. Мълча си, приемам. Говорихме! Писах и даже писмо! Уж не можела без мен, обичала ме, нямало повече така.... ще се променят нещата за известно време и после сигурно пак постарому.... ще и дам още малко пространство и време и ако продължава така... ще трябва да решавам проблема радикално, няма как. Мъчно ми е за децата (голямта вечер все ми пожелава да се обичаме с мама - направо ми се реве)! Но няма как - понякога трябва да се вземат и трудни и болезенени решения! Така така скъпи дами и господа, не е само до мъже или жени. Проблеми колкото щеш, но понякога решенията са болезнени. Няма как - живота продължава.

80.   Съпругът ми от както се оженихме-омъжихме т. е. на 24. 07. 2011 не споделя с мен, споделя само с майка си. Споделя с нея колко пари има, дава и да си погася някой сметки. Шушукат си, когато съм в банята или тоалетната, постоянно ми се репчи, иска само да му готвя и да прави секс с мен. За нищо друго да не му служа. Иска един ден като имаме дете да се казва както пожелае той. Да живеем в тази държава която иска той. Какво да правя? Дайте ми съвет.

81.   След 15 г. брак а съм на 33 г. съм преживяла всичко описано тук с изключението, че не съм изневерявала. Мъжете просто са на приливи и отливи а желанието им за секс е тясно свързан с психиката им. Няма пари - няма секс, разбирателство, проблеми всичко това води до липса на желание. От нас се иска да сме малко по тактични и да не мрънкаме и хленчим. Ако си легна обидена и не го гушкам на сутринта ми е още по-сърдит и така докато напук не направим сума глупости. В интимен план нищо не ми е чуждо, секса не ми е достатъчен /2-3/ седмично без свирките, затова маструбирам по 2 пъти дневно /дори и когато съм на работа/. Нежноста и докосването е най-важното в една връзка а не разговорите.

82.   А какво се прави, когато той/тя те унищожава бавно, но сигурно? Когато минаваш през Виена, за да стигнеш до Варна, а си в Бургас? Какво се прави, когато имаш нужда от някого, но него го има само тялом? Какво се прави, когато искаш да тръгнеш, но няма къде да отидеш? Как се живее с обида, безразличие, натиск, закани, тормоз, подигравки, и цялата душевна болка, последвала от това /защото физическата минава по-бързо/?
Пиша объркано, не подреждам нещата подред, но така се чувствам в момента.
И все пак ако някой има отговор на въпросите ми, нека пише тук!

Поздрави:

Една наранена душа...

83.   Мили дами а и кавалери, всеки има нужда от внимание и от нежност. Еротичен масаж, чаша бяло вино и секси бельо вършат чудеса ако искате моя опит де. Омъжена съм от 12г и се старая винаги да го изненадвам както и той мен. Стриптийз, свещи еротика о всичко ще е наред. Дано да сум била полезна на някого.

85.   Към номер "83" да това наистина е добро, но.... 1-во това ще трае точно ден и след тфа пак ще се повторят нещата, пак ще започне всичко по старо му. 2-ро а след като спим в една с тая с брат му и майка му как да го направя, (понеже сме в чужбина и си "търсим" вече половин година квартира)... може ли да ми дадеш някакъв савет за това?

86.   аз съм мъж който имаше същите проблеми към женаси, неи обръщах внимание известно време, не заради нея а заради мене. На30 години съм имам средно статистически пенис отскоро ме хвана депресията че несъм с голям, започнах да се чувствам второ качество в секса и разбирасе това се отрази на нея. Започнахме да правим секс веднъж седмично и често ми беше мек защото се чувствах несигорен. Но отскоро спрях да се претеснявам защото осъзнах че тя винаги когато си поизка може да има и по голям от моя и тогава е все едно дали съм се претеснявал или не, спрях с депресията и сия масажирам отвътре сяка вечер, все пак такъв симие ибрала. Поговорете си с тях мили женички да неби и те да са с такъв проблем, все пак повечето несме с големи. УСПЕХ

87.   Мисля да пробвам нещо! Ще почна да уважавам себе си! Ще тренирам 3 пъти в седмицата, ще ходя на фризьор поне веднъж в месеца, ще се гримирам всеки ден, ще нося токчета, ще си купувам красиво бельо, ще си правя червен маникюр, ще излизам с приятелки поне 3 пъти в месеца - сама, ще изисквам от него всичко за своите нужди! Тогава мисля, че интересът му няма начин да не се върне! Така е! ТЕ харесват такива жени, а не патки заспали, отдадени на севейството, работещи, занемарени и т. н. ЕГО ЕГО ЕГО

88.   Да 87. Много правилно.
И умерена доза ревност връща сексуалното желание. Доказано е. Стига да знаете как да го правите.

89.   Хора, един съвет от мен. Разнообразявайте секса с различни пози, обърнете внимание на фелациото, не правете секс само на едно и също място, ходете по хотели през уикенда. За друг съвет не се сещам :(

90.   Изчетох бая коментари и ето, чуйте и моето мнение. Проблема е точно в това, дали тази жена те привлича или не. Красотата понякога наистина няма особено значение. Когато се оженихме преди 30г имаше само секс... Сега е около 2-3 пъти месечно. Просто не ти става бе, спи ти се, мислиш за друго и т. н., това е. Ето запознах се с мацка по-голяма от мен с 4 г. (вече е над 52)Кефеше ме 2г и стана същото. Имам едно предишно гадже (вече 13г) по-малко от мен с 20г и то ми е омръзнало. Имам две с по 25г по малки вече 2г и страшно ме кефят. Едничка, не особено красва на 28... също. Мога да ги чукам по 2-3 часа... не цяла нощ и в 5 пак и в 9 още. Въобще правя следното обобщение. Дано е от полза за науката и да е показател за синовете ни и другите мъже. Ако след като свършиш оная ти работа си стои изправена - мацката те кефи. Обратното означава, че си там по план и задължение. Тъжно, но факт. Може и да е от годините но се съмнявам да е само от тях. Вероятно има чисто биологично обяснение - една връзка е предопределена за до 3-5г, след това Природата очаква партньорите да се разменят с оглед генетично разнообразие. И тук кафета, свинско, бира и алкохол нямат общо, освен килограмите и външния вид(които нямат особено значение междувпрочем и за двата пола) Щях да забравя парите са някакъв афродизиак, но за известно време - месец примерно след финансовия удар. После не. Моля да коментирате това нещо...

91.   Последното изказване на н. 90 е казано добре - кратко, ясно, точно. За съжаление обаче съществува момента, че човек така е устроен, че не му се иска да го повярва или се оправдава по някакъв си свой начин. От друга страна става и свидетел на отношенията примерно на Иванчо и Марийка от съседния апартамент, при които нещата изглеждат друго яче. Има и друг момент - този на залъгването... на някакъв проблясък когато уж всичко се оправя, но пак запяваме старата песен на нов глас и пак се ровим в самите нас и търсим причината.... един безкраен "празник".
Казвам това защото и аз се явявам със сходен проблем и имам достатъчно сиво вещество в главата за да проумявам, че всичко това е съвсем нормално и естествено, но не ми се иска. Понякога се явяват и много фактори поради които е доста трудно да прекратиш отношенията си с въпросния мъж, колкото и абсурдно да звучи... или пък ги прекратяваш за един период от време, но отново се завърта въртележката дори и само от факта, че работата ви постоянно ви събира, а тя е от научно естество... и ако я напуснеш става изключително "интересно".
Остава да кажа - носете си новите дрехи и се опитвайте да не обръщате толкова на проблема и... току виж... той изчезне... При всички положения със задълбаване в нещата не става... е става, ама става всъщност по-лошо. Аз за себе си ще се постарая, пък в крайна сметка КАКВОТО СТАНЕ!

92.   Ако имаше рецепта и обяснение за всичко... както Алф казва - няма проблеми!

94.   Прочетох всички коментари по темата и ми се прииска и аз да споделя мнението си.

Аз съм мъж на 35 г. и се намирам може би в същата ситуация имам връзка с жена вече 8 години живеем заедно на семейни начела. В началото всичко беше ОК правехме секс всеки ден по няколко пъти, но това беше в началото. Постепенно нещата утихнаха и секса се поразреди. Сега правим секс по 2-3 пъти седмично, но забелязвам че на жена ми не и е достатъчно, иска и се повече, според мен не са верни изкакванията, че мъжете не забелязват. Аз виждам че е се иска и ако щете ми вярвайте не съм и предполагал някога, че ще откажа на жена, винаги съм смятал, че съм доста потентен. Но фактите се оказаха различни, сега и аз отказвам. Истината е че с всичко се свиква в един момент.

По принцип сме доста разкрепостени в секса оптвали сме почети от всичко и няма тайни за нас в леглото мога да кажа, че и сега секса ни е доста разкрепостен тя не ме лишава от нищо, аз мисля също нея. Но и стова се свиква вече нищо не ме изненадва, няма тайни възбуждащи неща, няма предизвикателства които да ме карат да забравя за всичко друго както беше в началото. Тъжное, ааз съм от така наречените моногамни мъже, дори мисълта да изневеря ме отвращава, за мен това е най-голямото предателство в живота да предадеж интимния свят на човека до себе си така го усещам, не съм изневерявал и не мисля да го направя. Обичам жена си и то много, чувствам се много добре с нея и не искам да се разделям с нея, но какво да направя като не усещам тази тръпка, кура ми не е крик и не става по желание с ръчка или копче, ако беше така щеше да е в ерекция по 24 часа на ден но не е странното в тази ситуация е, че не става въпрос за либидо имам го, самозадоволявам се всеки ден но за секс нямам старото желание, дори ако трябва да споделя до край съм се молил да се обърнат нещата, защото иска жената до мен да е щастлива и задоволена, иначе в всяко друго отношение нещата са ОК, грижа се за нея, аз работя тя не, има всичко от което се нуждае, пари, почивки, дрехи, бижута, парите никога не са били проблем или въпрос никога не съм държал сметка за какво и колко, организирам романтични вечери, постоянно си говорим мили неща, целувам я буквално през 5 мин, вечер лежим гушнати гледайки филм. Само този секс да беше на ред. Иска да кажа и още нещо, проблема е комплексен, самочувствието на един мъж пряко зависи от неговата потентности в реално измеримото количество секс което прави, когато се появят подобни проблеми самочувствието пада желанието правопропорционално също, мъжа се комплексира и проблема се задълбочава.

Не искам да кажа, че жените са виновни искам да кажа само че и мъжете са хора, също имат проблеми емоции, чувства. И още нещо някъде по-нагоре го мярнах, много важно е за мъжа да се чувства желан, да му се възхищават (най вече на мъжественоста), но моля не бъркайте понятията да искаш секс от партньора си, да се появяваш по бельо и да го съблазняваш не означава веднага че е желан, означава, че на вас ви се прави секс, желанието въсхищението се вижда в очите на партньора усеща с в докосванията му. В началото на нашата връзка усещах обожанието и винаги когато погледнеше пениса ми виждах, че и харесва и го иска. Сега е различно давам си сметка, че същите процеси текат и в жените знам, че в момента до толкова е свикнала с вида на тялото ми, че не изпитва същото но няма и как. Аз правя всичко възможно да уважавам пртньорката си старая се да давам секс колкото мога все пак не съм машинка и се надявам тъова да се забелязва. И още нещо успокоих се защото виждам, че има и по зле от мен мислех че съм от малкото, а те били много.

95.   От н. 91 към н. 94. Вие си водите напълно нормален сексуален живот! Няма място за притеснение! Всички знаем, че нещата не може да са както са били в началото, а вашето старание може да бъде пример за много мъже!

96.   Ами поговорете- диалога понякога е решение за всичко, ако и с това не стане има вибратори и момчета, които винаги ще ти направят удоволствието за единия път!

97.   Оженихме се скоро няма и два месеца, а преди това бяхме заедно година и 19 дена, на 20 години съм и имам абсолютно същите проблеми, мъжът ми не иска дори да го доближавам, дърпа се, не ми дава дори да го докосвам, дайте ми съвет, моля Ви.

98.   97, съветвам те да си направиш своя тема, тази е стара, но като цяло - поне според мен мъжът ти си има друга. Ако е влюбен в нея най-вероятно просто не може да бъде с теб. Ако си се омъжила бременна или той се е почувствал принуден по някакъв начин да се ожени за теб, прави си сметката, каква е причината.
Сбъркала си да се омъжиш рано.

100.   Прощавайте аз съм разведен и ако се решите ще Ви обожавам до края на животани искам да Ви направя щастлива жена и моя любима

101.   Това че любовта на мъжа минавала през стомаха са глупости. Проблема при вас е много сериозен. Поради някаква причина ти вече не го привличаш сексуално, затова препочита ръчния метод. каква е причината ти си знаеш!
Другият вариант е че "ти не си била неговата чаша чай" както казват ингилизите, още в началото на вашата връзка, но поради някакв причина той е подтиснал това у себе си, само че след години то си проличава много!
Трета причина - нещо в отношенията ви куца, поради което той е охладнял към теб (ако наистина те е обичал!? ). Примерно си една мрънкаща и вечно недоволна съпруга, като голяма част от българките.
Четвърта причина, както истънкнаха много от коментиралите, твоя си е хванал любовница. Имам такъв пример. Едно приятелско семейство (вече не е семейство), което все жана ми го даваше за образец, за съпруга (мой съученик) как работел над ве работи, как все излизал с децата, как все ги водел насам-натам и т. н. "идеалният баща и съпруг". И какво стана, нашия на втората работа се запознал с една дама на която и опрамяли апартамента, заформила се връзка продължила няколко години и накрая дъщеря му го изхващала като му проследила разговорите по джесема. Та издеалният съпруг напусна семейството си, въпраки че през това време когато и водил двойствен живот направи и второ дете на жена си (която е много приятна, сексапилна, красива и интелигентна жена, със собствен бизнес) и тя на 40 години го дари със син, а той ги напусна! При това тя е била склонна да му прости, ако скъса с любовницата си, но той не го е направил.
Така че причини много, но запомни любовта на мъжа минава през секса! Не напразно народа казва на пениса "въртокъщник" не вървят ли работите в леглото - семейстото е обречено на разпад!

107.   Аз също съм с жена си от 19 години, нито тя ми е първата, нито аз на нея първия. Много я обичам и тя ми отвръща със същото. Днес правим много по-често секс, почти през вечер, отколкото в началото на връзката ни! Само при мисълта за пищното и голо тяло се възбуждам здраво! Дълготрайността на една връзка не е причина да си омръзнете!

110.   Здравейте, прочетох всичко, харесаха ми споделянията на мъжете- в тях няма капка злоба. На 46 г. съм, жена, имам и съпруг, и любовник, секс никога не ми е липсвал, изобщо не се хваля с това, така ми се получи и искам да кажа на жените, които обмислят варианта с любовника, да го обмислят добре. Ако е само за секс, бива предполагам, но по- често възникват чувства и тогава турските сериали ще ви се видят песен. Вината, предателството, лъжата, децата и прочие, водят до такива душевни терзания, че...!!!! Разбира се, има и хора на които не им пука, но те са по- малко и едва ли сте от тях :) Моят опит ( и наблюдения върху страдащи приятелки) как да не се отърва от мъже и секс е следният. Молбите, сълзите, мрънкането, камо ли заплахите страшно отблъскват мъжа, чувства се задължен, виновен и изобщо кофти. Те са за пред приятелките, вкъщи- весела и...заета, най- вече със себе си. Развивайте се- хобита, спорт, излизания, станете му интересна. Показвайте му, че го обичате и желаете, че му се възхищавате, но да е наясно, че можете и без него. Мъжът е ловец, правя, струвам, да е лееко несигурен в мен. Дори да не е вярно. Изместете фокуса от него и го насочете към полезни и приятни за вас неща, само ще спечелите от това. Поздрави!

111.   На доста от мъжете маструбацията им харесва повече от секса.
Чувал съм и сентенцията: "секса е за престиж, чекията за удоволствие".
И аз съм така, макар че чукам и жена си- посто ми харесва ми да я задоволявам. Все едно си доволен от добре свършена работа.
А защ маструбацията е предпочитана?
Ми имаш пълен контрол- правих точно това което ти хересва.
Зависи може би и кога си започнал със секса. Аз почнах чак на 25 и дотогава имах солидна практика (11- 12 години) със самозадоволяването.
Бях разочарован когато правих секс за пръв път- очаквах да е нещо повече.

112.   Явно в днешно време жените които се чувстват отхвърлени са много. Успокоявам се като чета, че проблемът го има при повече хора

51-100 от 109