Споделена история от Секс и интимност

Посъветвайте ме...
Здравейте, въпросът ми може да ви се стори смешен (но никой не се е родил научен). Вчера видях сестра ми, че използва Боров вазелин. Попитах я къде го използва, каза, че си го слага отдолу (води полов живот). Беше ми неудобно да я питам повече, но неразбрах каде си маже ( на дупето или п****) . Аз също водя полов живот, и понякога след акт имам едно неприятно усещане, (чудех се дали затова сестра ми го използва) , защото мисля да го пробвам. Но не ми се рискува да го ползвам, както споменах не съм сигурна дали пък не си го слага на дупето. А и разбирате няма как да я попитам, неудобно ми е. Моя въпрос е да ми кажете за какво се използва там долу Боро вазелина. И ако сте използвали какво действие има... Ако някой реши да ме посъветва да прочета листовката, прочетох я, но не намерих тази информация. Дайте ми съвет. Както споменах въпроса ми е сериозен, не пишете безмислени коментари. Просто си нямам представа по този въпрос.

Коментари

1.   Ами преди да тръгнеш да правиш секс, задай си въпросите, намери отговорите и тогава започни.

2.   Най-често боровият вазелин (тъй като има силни антисептични и противоалергични свойства) се използва при практукуването на анален секс. Може и при вагинален, но по принцип не е много препоръчително, защото остава,трудно се отмива и може да увреди нещо презерватива. Сега, приемам, че в идеалния случай ползвате презервативи, тогава няма да имате никаква нужда от вазелин, освен, както споменах, при анален секс. Все пак не пречи да питаш сестра ти, белким я светнеш малко, че не е хубаво да се мацаш с щяло и нещяло отдолу, пък било то и вазелин.

3.   А може да се бръсне или обезкосмява по някакъв начин и кожата И да изсъхва долу. Аз също се мажа с едно кремче след епилация.
Не е задължително боровия вазелин да е свързан директно с половия И живот.

Питай я, сестри сте, хубаво е да сте близки.

4.   На майка ми и изписаха боров вазелин за напукани пети и да ги омекотява. Този продукт е лекарство и не трябва да се използва от всеки за каквото и да е било. Предимно е за много груба кожа.

5.   Здр прочетох че боров вазелин много помагало за порастване на пениса ставало по дебел.

6.   Здр вярно ли че боров вазелин помагало за порастване на пениса само искам да попитам как трябва да се мажи или нещто друго трябва да се направи

7.   Не е вярно, номер 6. Но няма да ти и навреди, можеш да го използваш и за смазка при игрите с него, само гледай да не си го намазал в комбинация с кондом, защото вторият ще се скъса.
Изобщо, откъде намирате такива бабини-дивитинини