Споделена история от Секс и интимност

Как да му кажа?
Имам следният проблем имам девствено гадже момче на 17,а аз съм на 16 момиче и не съм девствена,но ще ми бъде като първи път защото като малка бях изнасилена и нали определено няма да е същото.И там е работата,че аз искам да спа с него и той иска с мене,но той просто ме чака и дори не пита и намеква,а проблемът е,че мен ме е срам да му кажа че искам,а и никога не можем да останем на съме.Затова моля ви кажете ми как да му намекна.Ние ходим от един месец,а се познаваме от почти година.Рано ли е за секс?

Коментари

1.   Никой не може да каже дали е рано, или не...когато се чувстваш готова :)

2.   Явно на него му е рано.. Остави го сам да прецени какво и кога иска.
Илси

3.   От авторката:той иска обаче неще нищо да каже само защото мисли че ще ме обиди само чака моето да.

4.   Ами като те се притесняваш да му го кажеш директно - давай с действия, 'натисни' го сериозно и няма да избяга :D

M 22

5.   Отидете на някой купон, пийнете малко, поцелувайте се и ще стане ... не забравяйте за предпазните мерки!

6.   Ами вместо да го казваш на 1000-ди непознати тук, просто същото му го кажи на него. А за изнасилването може и да не му казваш. Едва ли ще разбере щом му е за първи път.

7.   Даже непременно ще трябва да премълчиш завинаги изнасилването. Ако го научи по други пътища, тогава може и да му споделиш истината, но ако го направиш преди първия секс, определено ще възбудиш реакция на недоверие. По добре да знае, че не си девствена, но без да получава оправдания, които са стандартни за такива случаи. А и по добре да те опознае какъв човек си наистина, ако заживеете някой ден заедно, той ще живее с теб, а не с химена ти.

9.   Абе, какви са тия глупости с премълчаването?! Между двама души, които се обичат не може да има тайни! И откъде на къде да е по - добре той да научава по други пътища... Това са схващания от 18. век... Успех, мило момиче! Борония