Споделена история от Секс и интимност

Секс с доведения ми баща?!
Аз съм момиче на 17 години. Майка ми се ужени повторно преди година и нещо за доста по млад мъж - на 24. В началото сичко беше безобидно, той ме галеше от време на време по някоя целувка бяхме си нещо като нормално семейство. После обаче нещата прераснаха в нещо доста по голямо. Имам интимна връзка с него от месец и половина правихме секс 5-6 пъти а аз му правих свирки няколко пъти. Пред майка ми се кълне че я обича и че друга жена няма да погледне но непрекъснато ме гледа и виждам че ме желае . А и аз много го харесвам той е страхотен най-прекрасния мъж който съм познавала. Чудя се дали да призная на майка ми за нашата интимна връзка - защото то не беше само веднъж или "случайно" последния път беше вчера - да я прекъсна ли или да си продължа нещата както са си?

Коментари

1-50 от 51

1.   Направете си тройка -така никой няма да бъде на загуба и любовта си остава в семейството ви!

2.   Хей момиче, страхотния и най-прекрасен мъж не постъпва така долно. При положение, че майката ти е имала един неуспешен брак защо ти самата и причиняваш тази мъка. Толкова ли свършиха мъжете,че взе на майка си. Най-добре и кажи всичко, защото тя рано или късно ще разбере, пойскай и прошка, и се пази от него. Това е мъж с 2 лица, жив дявол и живот с него няма. По самите му постъпки е трябвало да го рабереш що за човек е. Каквото и да се случи се откажи от него, защото и с теб ще постъпи така-бъди сигурна. Боже какви хора има на тоя свят

3.   това измислица ли е...?

4.   ооо аз бих ти препоръчала да свърши всичко колкото може по-скоро! И не съм сигурна че трябва да кажеш на майка си - все пак това ще я унищожи! Това е двойно предателство. Погледни на "баща си" като на такъв! Кълне и се чи я обича, а пък и изневерява не с кой да е, а със собствената и дъщеря - няма що сташен мъж е значи! Това е просто няма какво да се чудиш! Сложи край на това защото после може да е късно!

5.   Оле, БОЖЕ МОЙ!!! Трябва да си голям разврат, или по-точно той... а идеята за тройката не е зле. Ма може малко кофти да се получи се пак с майка ти...не знам реши сама ;)

6.   Е аз пък съм го правила с първи братовчед на майка ми, вуйчо му казвам. Той е на 46, аз на 21. Наричайте ме както искате но това удоволствие не вярвам че ще се повтори. Всичко мина, сега си имам годеник

7.   УАУ....кви са тия работи? АКо е вярно тва нещо..по-добре кажи на майак си всичко, че като разбере ще ви изгони и двамата от вкъщи...

8.   Боже надявам се това да е измислена история!!! Майка ти те е гледала предполагам цял живот сама жената и е страдала, защото да гледаш дете без баща е ужасно, накрая намира човек в който вярва и обича, а ти и забиваш нож в гърба. А за тройката кво да ти кажа....как не те е срам!!! Господи какви хора има на тоя свят

9.   Според мен, правете секс, обичаите се но тайно.

10.   Това е ужасно гадна история! Ама и ти с какъв акъл... Хайде той е мъж, при това - млад! Донякъде го разбирам - щом му дават, естествено ще си вземе! То това си им е в природата на мъжете. Но ти как си могла да се подлъжеш?!? Та тя ти е майка за Бога! Би трябвало да я обичаш и уважаваш, а не да я предаваш толкова подло.
Не знам... Не ми го побира главата как ще се оправиш с нея... Той, че е за трепане, за трепане е! Но ти си на 17 и сигурно имаш собствено мнение вече, и се предполага, че можеш да преценяш кое е правилно и кое - грешно. Така, че нямаш никакво извинение!!! Съжалявам майка ти, горката! Тя си е мислила, че прави нещо хубаво като продължава живота си, пък то какво излиза...

14.   Няма какво да се замисляш: това със сигурност не е иделния мъж за нито една от двете! Ако не искаш да нараниш майка си до смърт по - добре не й казвай, просто се опитай да й обясниш, че той ти прави неприлични намеци, а ти прекрати всякакви отношения с него и му кажи по - добре да се омита от вашето семейство иначе ще кажеш на майка ти! По - добре да я напусне без обяснение отколкото да разбере за случилото се между вас. Не е хубаво да се съди, но всичко това не ми се струва никак правилно и сякаш по - добре да приключи възможно най - скоро.

15.   Това наистина е ужасно. Не те съдя, не мога да съдя и него, защото не знам в каква ситуация се е случило 1вия път в който сте правили секс! Аз лично съм на 17 години и по случея секс с роднини бях канена на рожден ден на братовчед ми тои стана на 18 цяла вечер пихме в неговия ресторант, след това всички ние заедно с неговите приятели на дискотека. И естествено после ще спя у тях защото той е от друг град. Бяхме подпийнали спахме в една стая.. от приказки на приказки аз спах само по белио и една тениска, не се бяхме виждали от много време с него и да му кажа лека нощ на другото легло и в тъмницата го целунах не по бузата ми в устата.. и двамата на градус той ми отвърна.. легнах при него уж за малко и така.. не беше за малко, но сега всичко продължава и до днес редувно му ходя на гости и всико се повтаря.. неговата баба и моя дядо са брат и сестра, ние сме 2ри братовчеди. Крием се но тръпката е невероятна!

По твоя случай не те съдя, но не е хубаво това което сте направили, унищожаваш майка си, смоята връзка аз на никой не съм попречила и той и аз сме сами, но в твоя случай, той в съпруг на майка ти. Трябва да се позамислиш малко. И според мен е най добре да прекратите всичко мирно и кротко! Предполагам ще е много трудно, но ти скоро ще се реализираш някаде извън вскъщи, ставаш пълнолетна и ще се справиш! Успех!!!

17.   Съжалявам майка ти. Може да се откаже от родителски права, но няма как да не ти е биологическа майка

18.   Абе що не вземеш да въртиш секс и с истинския ти баща? К'во ще кажеш, а?

19.   Да бе, що не почнеш да правиш секс и с баща си, и с брат му, ако има такъв ... или се фани с братчето, братовчеда или къвто близък роднина ти скимне там ... Не мога да повярвам, че си направила нещо такова с майка ти! И, момиче, вземи си оправи правописа и граматиката, преди да чукаш всичко, дето мърда.

20.   Трябва ли да си разваляш отношенията с майка си заради човек който не държи на нито една от двете? Просто явно има полза и от двете затова е с вас. Майка ти трябва да знае що за човек е мъжът й. Опитай се да си оправиш отношенията с майка си, че явно не вървят иначе нямаше да реагираш така.

21.   Ако е вярно-този е мръсна свиня. Кажи на майка си и го изгонете!

22.   Скъпо момиче, като прочетох какво причиняваш на майка си, прииска ми се никога да нямам деца ... ако се извъдят такива като теб ... боже опази .... (дох)

23.   Момиче, осъзнай се!!! Какво правиш? И що за нищожество е довела майка ти у вас! Признай всичко на майка си! Понеси си последствията, защото си на 17, но се държиш като пубертет! И го разкарайте този! А ти....животът е пред теб! Утре, наистина ще срещтнеш най - прекрасния мъж, който да е баща на детето ти и глава на семейство, нооооо ти си се вкопчила в това нищожество! А ако обича наистина майка ти, то ще се отнася с теб, като към дъщеря, а не като към лека жена! Постави се на местото на майка си.....ТОВА Е ОТВРАТИТЕЛНО! ОСЪЗНАЙ СЕ!

24.   Ако някой каже за вас, че сте ненормални, той ще ви направи комплимент.

25.   Ей какво сте тръгнали да го съдите момичето? Ако "бащата" е сладък що пък не и аз бих го направила..има тръпка ;) е незнам дали бих го правила постоянно или само веднъж :) но е факт че е яко. Питате я с какъв акъл го е направила..а майка й? Как ще се омъжи за толкова млад мъж, че то както се казва на тази възраст си го слагат навсякъде..абе незнам ама според мен не трябва да й казваш.. иии говори с него :)Айде успехи и спокойно :)

26.   Хахах странна ситуация; а как точно стана заварката?

27.   уОоОооу. Еми според мен кажи всичко на майка ти:) така е наи-добре. Мъжете ли се свършиха вече?

28.   Мислиш ли, че най-прекрасният мъж ще постъпва така долно? Това, което той прави е да се задоволява сексуално с теб. Според мен те използва много сериозно и трябва да прекратиш това. НЕ МОЖЕШ ПРОСТО ДА ПРОДЪЛЖИШ НЕЩАТА КАКТО СА. Това е майка ти. Нищо свято ли не остава във вас хора?! А и се научи да пишеш, преди да спиш с мъжа на майка си на 17 г.!! С мир..

29.   Няма лошо, защото не ти е истински баща. Но от друга страна мислиш ли че е хубаво да ти изневеряват. Постави се на мястото на майка ти ако разбере че съпруга и и изневерява. А и вие имате 7-8 години разлика бе. Кажи на майка ти за всичко, което е станало. Тя все пак ти е майка.

30.   Явно е тъпанар щом го прави с теб той излиза че е педофил немога да разбера как ще си легне с по малко момиче по добре се при веднага щото ще стане късно и ако майка ти те сбара ще го осадят за педофилтфо ама ти си решаваш има и много по млади на твойта възраст такаче се откажи от него ако го обичаш ;)

31.   Понеже майка ти не заслужава подобно отношение, ти си виновна, че си я наранила. Не заслужава и такъв идиот и изверг за съпруг, ще я наранява още много и по други начини може би... За да изкупиш вината си (макар че не е възможно напълно) спри тези глупости с него, отиди при майка си и и се оплачи, че неколкократно се е опитал да те изнасили и накрая е успял. Представи го като огромна травма за теб и си играй добре ролята. тя ще го намрази и ще го изгони, а той - от 2 стола, че на земята... Така му се и пада. Вие да не сте му личния харем...

32.   Здравейте искам да ви споделя че ми се случи същата история аз бях на 13 години и втория ми баща си прекарвахме страхотно...аз бях осиновена...и след години откривам родната си майка в момента живея с тях и видях как брат ми който е на 16 години си играе със зърната на майка ми и си мисля дали не правят секс ? А тези теми ме възбиждат и когато го видях страшно много се възбудих...

34.   Ако аз бях на теб щях да си правя секс с него и да не казвам на майка ти. Но все пак умерен секс.

35.   Не съдете момичето.....само секс ,не се влюбвай..и лека полека се отдръпни ..намери си друг батко:)

36.   E, ами вината не е твоя, прави си секс, щом ти е хубаво, само внимавай да не разбере майка ти..Макар ,че тези неща си проличават бързо..Тогава ще стане неприятно вече...

37.   Забравяме, че в случая става дума за много младо и НЕПЪЛНОЛЕТНО момиче. Според мен ВИНА НЯМА, и ако има , тя е у господина, но и той е в крехка възраст, направо голямо мазало.

Според мен ще си изживееш „любовта„ , но и последствията и един ден ще можеш трезво сама да разбереш, че си използваната в ситуацията, но това ще стане след години

38.   Абе правете си кефа лапай му го правете си кефа нека да те секса кво ви пука после забременей роди некоее детенце живейте си щасливо и така а майкати тя след някоя година може друг да си намери и с него опитай!! НЕЩАСНИЦО ПРОСТА НЕКЪДЪРНИЦА НЕМОЖЕ УШИТЕ МИ ДА ГО СИМУЛИРАТ КУРВОООО оо ийееее :))) ХОСПЕХ МААА АМА И МЕН ДА ИЗВИКАТЕ ДРУГИЯ ПЪТ ;)

39.   Според Мен Си Правете Кефа и не казвай на майка си ;) защото може да те намрази доста или да те изгони от вкъщи :)

40.   Ами честно да ти кажа.. не е добре този човек. Първо , че изневерява на майка ти с тебе и я лъже в очите , второ , че може ти да си в положението на майка си в момента ;) т.е.
да прави секс с теб и да те използва и да си има в същото време 3-та приятелка.. така , че по - добре му кажи , че всичко свършва !!

41.   Здравейте!И аз съм имала същия проблем.. но малко по-различен .. Няма сега да говоря за това, а ще кажа на момичето няколко съвета:

1.Ако той те е примамил към леглото, по-добре кажи на майка си, обясни й спокойно, ако трябва и да е малко нервно..
2.Ако ти си го бутнала към секс, то значи вината е твоя.. не е бивало да се поддаваш!
3.Не мисля, че е добра идея да го правиш с доведения си баща.. може да забременееш и да си имаш деца, но ако майка ти разбере сама наистина може да ви изгони от вкъщи.
4.Кажи на майка си когато сте двете-сами!Не бива той да знае, иначе ще те пре-е*е от яд можеби..Възможно най-скоро го изгонете!Даже може и да те изнасили ... Да не дава господ .. :( :)

42.   Здравейте! Не разбирам защо в много от коментарите съдите момичето. До номер 30: не смятам, че ще го осъдят за педофилство, защото в случая си мисля, че всъщност те двамата биха били идеалната двойка. Наистина е малко подло от нейна страна, но ако се замислим какво прави майка й с толкова млад мъж? ! Смятам, че трябва да направиш това което чувстваш, че искаш. Ако вече си се влюбила и обичаш да си с него-продължавай! Но ако чувството ти на вина спрямо майка ти е по-силно-спри се! Аз съм на мнение, че в нито един от случаите не би било уместно да й казваш, защото не знаеш каква може да е нейната реакция и колко държи на него. Пожелавам ти късмет! ! !

43.   Замисли се тя ти е майка, тя те е носила в отровата си, тя те е хранела, а ти да спиш с нейната надежда, любов, опора. Не и го причинявай ! ! ! ПРЕКЪСНИ ВРЪЗКАТА С ТОЗИ МЪЖ И ТОВА Е! Ти сама си рещаваш, но как ще погледнеш майка си? ! Помисли децата ти след време, ако по някакъв начин разберат? Как биха се почувствали? :) Голяма си довери се на интуицията си, но знай тя ти е майка с нищо не го е заслужила :) ! ! !

44.   Ами то вината не е изцяло нейна де, както каза 42 дали вината не е в майка й - да се омъжи за 24год. младеж при положение че има дъщеря на 17год. възраст? ? ? Прекалено неразумно от всички страни погледнато, но те явно не разсъждават разумно като цяло и затова ще има още много да си патят.

49.   Абе ти нормална ли си бе!??? Остави това, че правиш секс с този човек... Тя ти е майка бе!!! Как не те е срам да постъпваш така с жената, която ти е дала живот, и те е отгледала от парче месо? Бива ли да нямаш грам уважение към тази жена. Какво е виновна, че е с по младо момче, да кажеш да няма навършено пълнолетие, а го има, така, че никой няма право да я съди жената... А тоя как не го е срам? За това ли е с майка ти, за да ч*ка щерка и? ... Пха издуханяци :) Потресена съм как може, да нямате грам respect към майките си, и да постъпвате толкова долно... просто нямам думи.

50.   Аз съм на 17 съпруга на майка ми е на 28 тя е на 37, и ако имах възможност също бих правила секс с него :)

52.   Помисли ако ти си майка как ще се почувстваш ако ти се случи това!!!!

53.   Как може изобщо да се чудиш дали да прекъснеш тази връзка? Спри докато е време и измисли нещо да го разкараш от теб и от майка ти, но в никакъв случай не и казвай истината!!!! А пък и тя как може да се хване с толкова млад мъж.

54.   Поначало проявявам интерес към инцеста. А това, за което пише авторката, си е инцест, та макар и не между кръвни роднини. Накратко - секс в семейството.
Някои много строго съдят авторката, без да са наясно за фактическото положение. Омъжването на майката за толкова по-млад от нея човек би трябвало да ни подскаже нещо. При такова съжителство, при ежедневното общуване с едно 17-годишно момиче, на всеки мъж може да му падне пердето. А самото момиче... то си знае какви са отношенията с майка му... Във всеки случай не е изключено от това да се получи една перфектна тройка. Но инициативата трябва да е от майката. Така си мисля.
И накрая - да ме извинят всички "моралисти", които не подозират дори какво се крие дълбоко в подсъзнанието им.

57.   Кои е виновен сега... тя е на 17 ем е влюбчива ем романтична ем я сърби та леле. Майка и ли -къв е тоя дето е довела. Нерез е не влюбен младоженец. Аз ще посоча с пръст не авторката а една от коментиращите. Онази дето се чукала с вуйчо си че и гот и било. Ще се издрайфам бе хора кви скотове сте

60.   Ми ходи драйфай и не се връщай в сайта! Това са нещата от живота. В живота на всеки има всякакви гадости, далеч по-ужасни от подобни малки удоволствия. Явно нещата се случват. Заради подобни моралисти темите са табу. Анонимността на сайта подтиква някои да споделят "ужасни" за обществото неща, като най-вероятно така се разтоварват от "страшната" тайна. Мене ми се драйфа всеки ден като гледам отвратителните ни политици в новините, но какво да се прави - това е реалността. Несправедливо е, че те ни се натрапват в лицата ежедневно от големите медии, а ние хората с житейските си проблеми се крием по анонимни сайтчета да си излеем мъката. Вместо да плюеш и клеймиш (и всички други, които постоянно го правите) - обясни за вредата, подскажи вероятните отрицателни последствия, препоръчай нещо друго положително, което да компенсира "отклонението"!
Странно, никой ли не вижда четирите червени точки - правила над прозореца си за писане? Дали и редакторите не трябва да са по-категорични при явното несъобразявяне с тях?

61.   Съгласна съм с последния коментар. Самата аз се усещам че се превръщам в съдничка в някои случаи защото искрено се дразня на наглоста и бруталноста на някои жени. Това момиче ми се струва наиситна някакси наивно и не много наясно с нещата за предпочитане това отколкото да е някаква заковерява бездушна душиха която нищо не изпитва. Виж предимствата са не виждам какив а да хубавия секс и моментите които ще прекарвате с тоя човек. Но запитвала ли си се освен секс какво дурго нещо ви свързва вас двамата. Смисл ти можеш да искаш нещо друго да го харесавш и като влюбено момиче да искаш да имате своите моменти спомени и така нататък мислиш ли че това ще стана по вероятно е да не стане по обясними причини той е жене нза майка ти и хората знаят това няма кка да зилизате заедно гушната да си целувате да се забавлявате и така нататък да правите нещо заедно навън нормалните неща които двойките правят а той освен желание мислиш ли че дурго изпитва. Аз поне не виждам освен секс какво друго ви свързва и е хубавото през останалото време като майка ти е тук ще се чувстваш тягошно гузна виновно ще ти гриже съвеста ако имаш такава ще се намразиш ще се чувстваш замърсена и мисля че в даден момент това ще надее над сексуалната наслада. А и хората са прави мислиш ли че този младеж изпитва нещо сериозно към теб и дали е сериозен човек ами подейстивята му явно не е смисъл оженил се е за майка ти и я лъже че я обича и прочие а същевремено с това те оправя. Дори и двамата да се разведат и вие да се съберете нямаш гаранция че няма да постъпи с теб така дори и да спи с майка ти зад гърба ти. Тава са си фактите. Ако преди си имала преди да се оженят с майка ти някакъв конаткт и прочие има вероятност колкото и малка да е да се е сближил с майка ти и да се ожени с теб да сте близки защото може да те е харесал това е абсурдно но не се очудвам всякакви хора има. Но наистина не искам да те заклеюмявам но самата ти се досеща ш за плюсовете и минусите и минусите в тво яслучай наделяват. Освен това струва ли се заради един мъж да си развалите връзката с майкатаи ти особено пък ако имате силна майка дъщеринска връзка мислиш ли как ще го приеме. Имаш си глава на времете постъпи си ккато искаш но просто искам мисля аз че е най добре да се избегн понататъчни проблеми и затруднения но това си е товя живот и ти си решаваш просто искам да се замислиш и да постъпиш както съвеста ти и сърцето казват и разума също

62.   Що за дъщеря си ти? Той е боклук щом веднага ти го дърви, но ти да постъпваш така долно с майка си??? Нямам думи просто...
Намери сили и си признай пред нея! Поискай и прошка и се моли Господ да ти прости един ден деянието!
Съжалявам те наистина - друго не заслужаваш...
М24

63.   Това са измислици... личи си по начина, по който "авторката" пише. Но да се направим, че не - въпросната пак си остава тъпа като обущарски чук. Значи да крадеш гадже е едно, но да крадеш "мъжът" на майка си си е просто... жалко, гнусно, меко казано малоумно. Би трябвало такива като теб и този боклук тя да ви изхвърли на улицата, там ви е мястото явно. Можете да станете семейство Жиголо и Шафрантия К*рвови, да живеете под моста Чавдар, да работите нощна смяна на околовръстното.

64.   Стига се се тревожили, това е измислица на болния мозък, който пише много от историите тук.

1-50 от 51