Споделена история от Секс и интимност

Първият път- страх ме е!
Хей, хей. С приятеля ми сме заедно от 1 година и малко, имам му пълно доверие и знам, че искам първият ми път да е с него. Проблемът ми е, че много ме е страх. Първо- той има опит, по-голям е от мен (на 23), бил е с няколко момичета преди мен и попринцип знае какво прави, но все пак ме е страх. Аз съм на 17 и съм си кажи-речи детенце още. Много пъти сме говорили за това, той винаги обещава, че ще е внимателен, че няма да боли, че всичко ми е в главата и може би наистина е.
Веднъж почти щяхме да го направим, натискахме се, съблякохме се, той ме галеше навсякъде, бях се отпуснала максимално, шепнеше ми в ухото колко ме обича, как съм малкото му бебе, как съм единствена... и бях готова да му дам да го направим, толкова ми беше хубаво, но той каза, че не съм била готова (а и не бях), за което му благодаря.
Друг проблем- доста му е голям (може би около 20тина см и е по-дебел). Чувала съм, че някои действали с пръсти първият път, дали това ще направи нещата по-малко болезнени?
Моля ви за съвети, наситина умирам от страх, това ми е в главата от няколко седмици.

Коментари

1.   Когато почувстваш, че си готова го направи. Чест му прави на приятеля ти, че постъпва така. Ако си сигурна, че той е човека, с когото искаш да го направиш, направи го. Все пак ти самата казваш, че той има опит, знае какво прави. Не се притеснявай, наслади се.

2.   Има една приказка - „Който го е страх от мечки, той не ходи в гората“, та и при теб малко такъв е случаят.
Не съм съгласна обаче, че на 17 години човек е „почти детенце“ - ти след няколко месеца си пълнолетна гражданка с права и задължения - какво ти детенце.
Детенце (малолетен) е човек до 14 г., от 14 до 18 г. си непълнолетен, а след това си пълнолетен - като всички възрастни.
Аз мисля, че ти си просто несигурен човек, хем ти се ходи в гората, хем не искаш да си изцапаш гуменките.
Според мен едно единствено нещо трябва да спазиш - не давай секс без кондом или без да взимаш хормонален контрацепфив.
Друго няма какво да се обърка с любимото момче.
Няма и членът как да му е твърде голям за теб, просто защото вагината е и детероден орган - направена е да минава дете от 3-4 кила, над 50 см през нея, споко - няма как с любим човек и при възбуда нещо да ѝ стане на вагината ти :)
И отделно се замисли сама за себе си защо имаш връзка с мъж ако не искаш да имаш интимност и не си готова. Ами тогава просто не бъди във връзка с мъж, живей си като „детенце“ и си играй с кукли. Който иска да има връзка с мъж, жена като възрастен човек, той знае, че става дума тук и за сексуалност, за интимност, освен ако не сте се разбрали, че ДВАМАТА сте асексуални.

3.   Може би няма да те успокоя по този начин, но това дали ще те боли не зависи от приятеля ти, а от това какъв тип е самата ти ципа, дали е по тънка или по дебела. Ако е по дебела естествено разкъсването ще е по трудно и ще боли повече. Дори и приятелят ти да е много внимателен едва ли ще има разлика в болката която ще изпиташ, защото при всички случаи разкъсването си го има. Аз съм на 16 години и първия ми път беше преди 2 месеца. При мен обаче положението е малко по различно, защото мен болката на това място ме възбужда и ми помага да свърша по бързо. Сигурно звучи гадно но си е така. Мен също ме боля, но това не ми беше проблем, напротив направи изживяването по приятно. Може пък и ти да си като мен, можеш да провериш като опиташ да мастурбираш като натискаш по силно. Мен лично ми е много приятно но след това няколко дни ме боли клитора :D

4.   Спокоино щом е опитен нема страшно за размееа също нема страшно ако не вярваш поровисе в гооглето и виж трябва да те възбуди зада ти се разшири влагалището ти като се възбудиш то ште ти се разшири зада може да побере пениса му

ДАНО СУМ ТИ ПОМОГНАЛ

5.   Вие секс ще правите, няма да се колите за да те е страх :D А сега, сериозно. Според мен трябва да стане спонтанно, а не да го обмисляте, а днес ще е или утре. Спокойно, не си малка, не спиш с девствен- просто се остави да ти е яко :)

6.   Ааааа, почакай бе. Защо само след 1 година, направи ги 5, пък тогажа му пусни. :)
Стегни се, няма от какво да те е страх, това е секс, няма да те колят. Ще те боли най-вероятно първия път, но е нормално. Няма нищо сложно, това не е ядрена физика. Просто го направете внимателно 1, 2, 3, докато спре да те боли. След това всичко е кеф. Дерзайте!
П. С. Кажи на гаджето ти, че е герой, че е издържал толкова време. Аз съм издържал най-много 6 месеца.

7.   Бас ловя, че номер 2 е юрист. Послушай го, много добре ти е отговорил

8.   Не стига, че е надарен ама и не го използва. Една година и малко, хич не е малко да ти кажа. Това е много време за неговата възраст без секс.

9.   Ако те е страх, действително ще има болка. Отпусни се и гледай да не стягаш мускулите :) при мен болката беше малко повече, но не се плаши боли само първия път, а и не е болка за умиране. :) И най-важно е да не бързате. Всичко изисква време :Р