Споделена история от Секс и интимност

Много ми е голям
Всички искат да имат голям член, но това се оказва, че е проблем. Моят е някъде към 29, 30 см и доста дебл а и става доста твърд. Когато се опитвам да правиме секс, момичетата се страхуват и само свирки. Кажете какво да правя?

Коментари

101-141 от 141

127.   125 - благодаря за оценката. Вероятно си от типа жени, с които съдбата ме е срещала, и от които съм се осведомявал за женската сексуалност.

123/126 сама каза, че ти си една от щастливките (сигурен съм, че не са много) с мултиоргазми, което е добре за теб, но твоят случай е по- скоро изключение, а не правило. Полезно беше да науча още нещо за женските оргазми.

Благодаря Ви. Всяка информация е ценна, за да бъдем максимално осведомени и да не произнасяме присъди, гледайки само по диагонал.

128.   Автора лъже едва ли е от 3-4% от хората по света с 30 санта К*ряка

129.   126, аз съм 125 и при мен няма лимит, но се стига по-трудно от колкото при първите.
При мен пък липсата на секс води до точно обратното. По твоята логика, ако стоиш години без секс, после няма да ти се иска....

130.   Пииич, какво да ти кажа-страшничко си е. Аз съм жена и не се интересувам от сантиметри. То затова има една приказка, че ние жените нямаме добра преценка и никога няма да се научим да паркираме, защото мъжете цял живот ни лъжат, колко точно са 20 сантиметра. Но, да си дойдем на думата. Случи ми се. Преди години. Беше ебаси пича, супер, много ми харесваше, и се стигна до секс. По точно си мислех да се стигне, но... Опитах се да му направя свирка, но се получи нещо като чикия с облизване. Изобщо не можах да го лапна. Направо си умрях от срам, а и от страх, какво ме чака после. И.. станах и си тръгнах. Просто нямаше смисъл да пробваме, нищо нямаше да излезе. А за тези, които говорят за раждалите жени, моля ви, не е нужно да си раждала, за да си широка. Аз съм родила 2 деца, но с подходящите, упражнения всичко се събира много бързо. Чудя се защо си се притеснил, така като чета коментарите има доста жени, на които им трябва някой по-голям.... Успех.

131.   Пииич, какво да ти кажа-страшничко си е. Аз съм жена и не се интересувам от сантиметри. То затова има една приказка, че ние жените нямаме добра преценка и никога няма да се научим да паркираме, защото мъжете цял живот ни лъжат, колко точно са 20 сантиметра. Но, да си дойдем на думата. Случи ми се. Преди години. Беше ебаси пича, супер, много ми харесваше, и се стигна до секс. По точно си мислех да се стигне, но... Опитах се да му направя свирка, но се получи нещо като чикия с облизване. Изобщо не можах да го лапна. Направо си умрях от срам, а и от страх, какво ме чака после. И.. станах и си тръгнах. Просто нямаше смисъл да пробваме, нищо нямаше да излезе. А за тези, които говорят за раждалите жени, моля ви, не е нужно да си раждала, за да си широка. Аз съм родила 2 деца, но с подходящите, упражнения всичко се събира много бързо. Чудя се защо си се притеснил, така като чета коментарите има доста жени, на които им трябва някой по-голям.... Успех.

138.   Резни го с манарата

139.   Ако е истина.. стани един порно-актьoр, тамън ще прославиш България.. аз съм на 15 и ми е 19см... супер ми е :)

140.   Това трябва да е в "Измислени истории" :)

143.   Искам да те пробвам с този внушителен размер!!!

144.   Ж29: Както казват по-горе "путка" е много разтегливо понятие - и в реален, и в преносен смисъл. Въпросният орган е мускул, който подлежи на СИЛНА деформация. Въпросът е, да издържиш на напъна. След това, проблеми няма, а неприятното чувство преминава в удоволствие.

Постарай се да бъдеш с жена, която да държи на теб и ти на нея, тогава няма да ти откаже да е с теб. Преди да я "подхванеш" трябва да я превъзбудиш -техники за това, колкото щеш... Щом я "подхванеш", бъди мил, влизай леко, първоначално не целия. Постепенно влизай вес по-навътре. Трудно е да се овладяваш в подобни моменти, но целта е да я "тренираш" да те поема. Ще я боли адски, може да те кара да спирате и продължавате... Свиква се. Свикне ли с теб, проблеми няма. Но перди всяко влизане, ще трябва да я възбуждаш максимално, че можеш да я нараниш в противен случай...

145.   Дай 5 см и на мене и така ще сме и двамата с по 25 .. хаха :)

149.   Какви са тия простотии бе ти да нямаш африкански корени в семейството?

151.   Повечето от вас коментират дължината. Нека спомена нещо за ширината: моят е 16см дълъг, но в най-широката си част е почти 7см (6,8-6,9).
Винаги съм предизвиквал искрено възхищение у жените, включително платените. ...и определено дебелината предизвиква радостта им....:)))
На 49 години съм.

152.   спокойно пич ще си намериш момиче което няма да бяга щом го види.
Моят приятел също е с горе доло такива размери и свикнах като се има в предвид че той ми беше първият ( бях детствена) и първите пъти ми идваше да умра. но се свиква но незнам за нега как е успявал да се контролира явно държи доста на мен и не е искал да ме нарани. такаче спокойно и несе предавай успех:)))

154.   Няма такава жена на нашата планета- нито с толкова дълбока вагина, нито с толкова широко и дълбоко гърло-пробвай по-добре с някой жираф! А и толкова широк и дълбок анал няма да намериш, не на жена, не на мъж, ами можеш само на слоница да й го туриш, с извинение!

155.   124 - представите за женския оргазъм са наистина изкривени. Подкрепям 123, че колкого повече оргазми, толкова по-лесно и бързо идва следващият.

А между другото, това 30 см откъде то мерите? Казвайте размера от основата, иначе става леле мале разтягане на локуми. хаха

156.   №155, Господ е измисли женския оргазъм, та да имат жените още един повод да ти крещят на главата...

157.   Моят е някъде 18см и жените са доста впечатлени. Но не знам какво можеш да направиш ;s

158.   ЕДИН СЪВСЕМ ИСКРЕН СЪВЕТ-Ето какво можете да направите-да потърсите хирург да ви ги отреже-ама не в България, а по Европа-там са добрите хирурзи! Може и в Русия!
В противен случаи си търсете слоница или жирафка да я оправяте! Няма друг начин! :))

159.   Уаууу,
ето ти и мнение от момиче-предишният ми приятел му беше около 20 см а и на дебелина беше 6 см-знаеш ли колко време бяхме заедно-точно 2 пъти-1-вият път ми беше болезнено, но изтърпях, 2-рия път изобщо не ми беше приятно, а само адската болка, актът прекъсна по средата и от тогава не сме се и чували... сещай се жените колко обичаме дълги, дебели и големи... , а имай предвид че нераждалите жени сме с около 11 см дълга и 4-5 см разтегливост на ширина, разбира се има изключения, но шанса да намериш изключение, на което да му харесва-е минимален!

160.   може да си седнеш на него и проблема ти е решен!!!

161.   30см.??? Ти да не мериш от коляното ххааха. Пълна измислица си сътворил. Браво гледай само колко коментара има за да се смееш.

162.   на моят мъж е 17 см. но съм доволна. и от зад да ми го вкара и от пред все ме задоволява

164.   Не се правете на интересни. От дълга пишка често излиза рехав хуй - дълъг и тънък. Никой не иска таротор от тънка краставица, защото има само кора.
Важното е да правиш любов с твоята пишка, а не чекии или да ти майсторят свирки. В САЩ имах колеги негри, руснаци, китайци, индуси и колумбийци. Живеехме в едни бунгала зад ресторанта на хотела в който работехме. Често ебяхме едни и същи мацка - сервитьорки и сме коментиралиси по-между си какво се случва. Имаше една рускиня, била е плувкиня, но станало проститутка и за да избяга от сутеньорите си от Германия се жени за негър - африканец и с него идва в САЩ. После го зарязала и беше старши сервитьор с добра заплати и бакшиши. Тя се казваше Тамара. Пробвала ни е всичките момчета в ресторанта. Сервитьорите са 21, а мъжете работници в кухнята - 8. Веднъж видях един от африканските негри как я беше опънал след смяната зад вратата в женската съблекалня, след като си бяха тръгнали дневната смяна.

Аз се опъвах и я отбягвах, но ме следеше с поглед постоянно - като орлица за жертвено пиленце. Издебна веднъж и така ме беше стиснала за пишока в кухнята като почиствахме плотовете, че изпищях от болка. На следващата седмица ме изненада в банята на съблекалнята. Само ме огледа като сводница. Бях си навил хавлията, но пишката ми беше спаднала. Работим при голяма жега. Чисто голи сме под белите панталонипна. Една вечер се беше наговорила с единият от негрите (касапина на пържолите) и той ме забави в почистването за да излязат всички от съблекалнята. Тя дойде и тъкмо влизах под душа ме сграбчи. Дори се уплаших. Не знаех как да се отскубна. Налапа ми мекета пишка и всичко вече ми беше безразлично. Казах си ако умра поне ще бъде по мъжки. Възбудих се и започна ебането. Аз само стенех от кеф. Като се изпразних миказа - "Пич харесвам малките пишки. За това от днес ще те редувам с китайчетата. Големите пишки са за публиката, малките са истинската любов. Веднъж си позволих да вляза в съблекалнята и видях какво правеше с един от китайцете. Покани ме и направихме тройка. Тогава видях колко са им малки пишките и са тънки. Но са предпочитани лобовници. Тя не искаше да се чука с негрите, защото имали дебели и големи пишки и това било грубо. От тогава нямам комплекс с жените. Макар, че съм с ръст 180 см. висок, и пишката ми е 14-15 см. Тази година ще ходя пак на студентска бригада в същият хотел, но уредих българското си гадже в друг град. Няма да изпусна изживяванията си от това лято и от миналата година. Рускинята ми каза - малката пишка влиза спокойно и създава мека топлина, като в кадифе. Това е истина, Вие си мислете каквото искате.

167.   Той тоя май е объркал милиметрите със сантиметрите на линийката :D

168.   Вижте то е хубаво да имаш голям *** ама това не е важно... важно е колко време ще издържиш

171.   А аз съм на 14 и ми е голям 15см, а когато стана на 20 сигорно ше е голям 40см БББ

173.   аз съм на 42 и е 10 самтиметра

176.   Моят е точно наполовина, но пич, много работлив и твърд. Твоя ще е твърд още малко време, после няма да можеш да го вдигаш, обещавам ти. Не ти завиждам. Слагай халки за да ограничиш проникването, дебелината не е страшна за жените. Друг съвет, търси жена с голяма утка, има и такива.

177.   Знам само че на раждалите по естествен начин жени им става доста по-дълбока. Търси такава и ще го поеме. Не целия, най-много 25 см.

178.   Аз съм на 16, размерът на члена ми е 15 см. Нормално ли е? или е прекалено малък?

179.   За тези който не са в час ето малко инфо :

Съвсем наскоро популярен руски сайт публикува най-големите сексуални рекорди в света. Ето 8 от тях:

1. Йохан Фалкон е обявен за собственик на най-големия пенис в света. Мъжкото му достойнство е с дължина 34, 29 см.

2. Шотландката Анна Суон е жената с най-голямата вагина в световен мащаб. Дамата е била висока 2, 34 м и се предполага, че органът й е бил гигантски.

3. Руската спортистка Татяна Кожевникова е горда притежателка на най-силната вагина, пише „Телеграф“. Мацката успяла да вдигне 14 кг с половия си орган.

4. Валентина Василиева е родила 69 деца, като сред рожбите й е имало 16 двойки близнаци.

5. Хорст Шулц е единственият мъж на планетата, успял да изхвърли спермата си на разстояние 6 м.

6. Най-старият баща на света е на 91 години. 21-вото дете на Нану Рам Джоги се е появило на бял свят през месец декември миналата година. Възрастния мъж иска да има още 4-5 деца. Само за инфо – последната му жена е три пъти по-млада от него.

7. Най-възрастната проститутка живее в Тайпе. Жената вече е на 82 години и още практикува най-старата професия в света.

8. Лиза Спаркс е истинска рекордьорка. През 2004 година мацката успява да задоволи 919 мъже за около 22 часа.

183.   Номер 34-хаха!
Някога пробвал ли си пръстени за пенис? Става и по-дебел и по-венест...

184.   Малко биология-може да ви е полезна
http://www.ypeer.bg/index.php?page=showstory&storyid=85

191.   хора а съм на 15 години и ми голям 20 сантиметра какво да правиa дали ще имам проблеми с секса

192.   аз пък винаги съм си мислил, че имам малка пишка, защото никога не можеше да ми бъде достатъчно твърда с еднодневки и евтини жени, не ме възбуждаха достатъчно. В един момент вече имах приятелка, естествено в началото не бях твърд, но в последствие ми стана доста твърд и въпреки, че в началото сме си говорили за размери и т. н (което се опитвам да забравя, към настоящ момент бих ревнувал и се дразнил, ако ми споделя с кой как е била, но сме вече от доста време заедно, в началото не ми пукаше.. та тя в началото ми е споделяла, че е била с мъж с 20 см и е било хубаво само за малко, но през повечето време е било гадно и я е боляло. С дългогодишната връзка му е бил 17 см и доста дебел, не е била с момче с под 15 см и размерът нямал значение каза (все пак не е опитвала с някой 10 смтров). Карали сме се на моменти, като съм казвал, че искам да си увелича пениса, как би било още по-добре да ми е 17-18-19-20, което няма как да стане и на няколко пъти съм и казвал да си намери друг, но това беше в началото, към денешен момент в развитието на нашата връзка пенисът ми ставаше все по-твърд и все по-голям, сам самичък не мога да достигна до подобна ерекция и съм си го мерил 15-15, 3-15, 4, дори не знам колко ми е и около 10, 2 см дебелина (което знам, че е малко), но като я подхвана приятелката ми или тя е близо до мен, размерът ми със сигурност става по-голям и изглежда по-внушително, предполагам 16 см и е доста по-твърд и видимо по-дебел, от суетност не искам да си го меря докато правя нещо с нея, за да не бъда огорчен, че е същият, но със сигурност има разлика и получава оргазъм сега, а в началото не беше така. Побърква се дори, драска ме, хапе ме и го вкарам абсолютно целия до края. Научи се да прави и хубави свирки, съвсем малко остава отвън и почти целият го лапа, което е най-хубавото и както винаги съм искал да имам 20 см, може би нямаше да ми бъде толкова хубаво, ако ми беше толкова голям в тези неща. Може би искам още повече дебелина, но на моменти и се дави, а се научи да прави добри свирки. Понякога я и боли, а е имала още 8 сексуални партньора, кой с по-голям, кой с малко по-малък, но със сигурност от мен е най-доволна и съм вторият с който свършва (другият е бил по-дълга връзка от нашата едногодишна), така че май не е толкова до размерите, иначе и аз бих искал сантиметър, два отгоре на дебелина, на дължина, но като гледам колко е щастлива и как да го намалявам или удължавам. А в началото определено изпитвах комплекс дали й е добре, дали е твърд и не можеше да бъде твърд, не изпитвах удоволствие от секса, откакто ми стана твърд до край се побърква това момиче наистина го казвам, докато ми викаше, че ми е 15 см започна да ми вика как бил като 20 и повече (честно с ръка на сърцето го казвам), а да е сантиметър отгоре максимум над 15, но всичко е до твъродстта, дори да не е толкова дебел и голям

194.   Здрaвеите aз съм нa 13 и пенисът ми е 17 см и ми се ще дa ебa някоя пичкa :)

198.   Моят е накъде 40 см. и винаги, кигато съм си го потапял в задника на жена си, са потичали кървища върху леглото, не стига, че го постиляме със снежнобели завивки...

199.   На мен също ми е голям. Двадесет сантиметра е дълъг и достатъчно дебел. Но по време на акт малко омеква и пак се втвърдява "когато си реши". Често се огъва. Което е проблем. Препоръчаха ми хапчета Екстра сайз за втвърдяване. Няма ефект.

200.   Брат по хубаво мъжът да има малък хуй но да го вкарва в жената целия ане да имаш голям и да си вкараш само главичката и два пръста вътре в нея а колкото до момичетата след свирка я принуди да търпи и дай го вкарат от първия път боли но после правиш място в нея и не боли това е по моя мисъл и по моята логика

201.   Добре де която иска да я обладая нека остави скайп или нещо друго да се свържем ;)

101-141 от 141