Споделена история от Секс и интимност

Не изпитвам удоволствие . . .
Здравейте. Момиче на 19 години съм. Имам приятел от почти 3 години и се обичаме. Само че имам проблем, не изпитвам удоволствие от секса. Имам някаква чувствителност, но никога не съм стигала до оргазъм. Не изпитвам никакво притеснение от него, харесвам тялото си, но просто нещо не се получава. Случвало ми се е дни, в които имам адски голямо желание за секс, но когато започнем да правим нещо и сякаш всичко се испарява.

Пробвала съм по време на акта да се стимулирам сама, но пак не изпитват почти нищо. Възможно ли е просто да не си пасваме като сексуални партньори ?

Коментари

1.   Трябва и страст! Има ли страст-оргазмите са 100%! Може и да не е твоя човек,а може и да си твърде малка още и да има какво да учиш в секса.

2.   1. Малка си още.
2.Нужен ти е повече опит.
3.Нужен ти е друг човек.

3.   Номер 2, какви са тея глупости, бил нужен друг човек и повече опит, е да ама НЕ. Проблемът не е в партньора нито пък в опита.Та те са заедно 3 години, със сигурност има опит.Аз съм момиче на 20, с приятеля ми сме от година заедно, много се обичаме, но имам същия проблем като тебе.Просто някои жени не са чувствителни във вагината си.Пробвала ли си да мастурбираш, да опознаеш тялото си?Аз лично така получих първия си оргазъм. Няма жена, която да не изпитва удоволствие в зоната на клитора, за разлика от това има много жени които не изпитват нищо при половия акт.

Ти си една от тях, също така и аз. Съветвам те първо да пробваш да свършиш ти самичка чрез стимулация на клитора.Когато овладееш тактиката и успееш да свършиш сама, тогава накарай приятеля ти да те лиже или да те пипа там долу.Примерно аз само така свършвам.Той знае, че по време на секс не изпитвам кой знае какво удоволствие, макар че го прави страхотно.Наистина много ме е яд за това, но няма как. Аз свършвам по 1 начин, той по друг и това е. Много ми се иска да свърша и по време на секс, но не става. Макар и да ми стимулира клитора някакси не е същото.Но не съм се отчаяла. Все пак сексът не е всичко на света, важното е да се обичате ;) Надявам се да съм ти била от полза и успех !

4.   Мисля просто ,че трябва да се примириш с факта ,че си жена и на жените не им е писано да им е хубаво ,както на мъжете-какви ли не глупости не измисляме, симулираме ,пипаме се тук там ,но за съжаление сме просто едни нещастници

5.   Смятам, че твърде рано почвате да водите полов живот, тялото Ви още не е готово, независимо какво Ви е в главата. Според мен повечето жени изпитват вагинален оргазъм! аз съм на 37г и от години не се оплаквам от липсата на такъв.

6.   5, не е така, на 19 години трябва отдавна да е готова за полов живот, зависи на колко години й е дошъл първия цикъл, а в днешно време младите се развиваме много по-рано отколкото поколението на нашите родители, например! Никак не е малка, просто не е узряла психически и може би се отвращава от секса или изобщо не я възбужда сексуално партньора й. Това, че го обича не означава, че той я привлича сексуално. Двете неща- обич и страст- имат голяма разлика помежду си.
А и може и партньора й да не знае как да я възбуди, може да е неопитен или просто да е некадърен в леглото, или просто те двамата да не си пасват в секса.
Последната възможност е самото момиче да е фригидно, което е много често срещано, в днешно време повечето момичета са фригидни. Това може да се дължи и на здравословни проблеми-например стерилитет у жената.
А може и да са физиологични особености- например жената да се възбужда само външно, а отвътре да не изпитва нищо, или пък отвътре да я боли. Понякога се получава даже и болка, и кървене, и в такива случаи е просто немислимо жената да продължава да се опитва да го прави-това ще навреди и на психиката й, и на здравето й.