Споделена история от Секс и интимност

Как да я накарам спи с мен?
Здравейте, имам приятелка от 6 месеца, обаче все още не сме стигали до секс. Понеже е девствена и явно я е страх исках да ви питам как да я навия. Стигало се е до любовни масажи и от двамата, но стигнем ли до истинската част всичко приключва. Ако някой знае начин да я успокоя и да я навия чрез действия моля да сподели! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Не си пишеш годинките, но ако сте над 16 г. 6 месеца са доста време. Не искам да те плаша, но е възможно тя да няма истинско желание към теб. Доста момичета „ходят“ с някого заради престижа, защото има хубаво приятелство и така нататък. Можеш обаче да опиташ с Петинг - това е техника за младежи, при която се използват език, устни за взаимно задоволяване, но не се стига до пенетрация. Примерно тя може да ти прави фелацио, ти на нея можеш да правиш орална или да я задоволяваш с пръсти, но не правите секс и си спестявате и риска от бременност. Задължително ползвай лубрикант ако ще я стимулираш с ръце. Чети за Петинг (Petting) в интернет. Общо взето граници няма освен самата пенетрация.
Мисля, че на такава уговорка и тя ще се съгласи.
Ако обаче сте възрастни хора (тя е над 20 г. ) нека потърси услугите на психолог
Успех

2.   Леле, тази дума "пенетрация" толкова анти - възбуждащо звучи :) Защо имам чувството, че се използва главно от възрастни нърдове.. :)

Ами авторе, или е много малка още и я е страх от половия контакт като цяло.
А вече, ако е на 25 и нагоре по - скоро може би ти няма доверие като човек още, може да е била наранявана и сега ако ти пусне я е страх, че може да се привърже така повече към теб, а да си мисли, че ти не държиш на нея достатъчно.

Поговори открито с нея, попитай я директно, но внимателно защо не иска да ти пусне още, излушай я търпеливо и се опитай да я успокоиш и да я предразположиш чисто психически, кажи и че я харесваш такава каквато е и до 1-2 седмици ще се навие според мен. И да е по - малка, и да е по - голяма, просто с някои хора без открит и задълбочен разговор нищо не може да се постигне, за каквото и да било.

3.   А тя какво казва по въпроса? Явно я било страх? Значи питаш непознати тук место нея? Личи си, че връзката ви не е нищо особено, след като няма комуникация между вас. Просто търсиш лесен начин да си навреш малката чурка. За тарикати, като теб, съветът ми е да караш на ръчна. :)

4.   кажи й че я обичаш, подари й подарък цветя илидруго

5.   да я накарам? Ами не можеш ,ако тя не иска.

6.   Попърс.

8.   Зависи от възрастта ви. Ако сте тинейджъри - първият път за момичето е много важен. В смисъл - тук не секса е водещ, а начина. Защото първият път е болезнен за момичето и е свързан със страхове. Едва ли ще получи оргазъм на първия си път с мъж. Отидете на дискотека, на купон с приятели, не пийте като свине, забавлявайте се, танцувайте, усамотете се някъде за малко, целувайте се, докосвайте се. После пак се присъединете към групата. Важна е нежността, прошепнатите думички на ухото, спонтанността. Ако имаш възможност за ползване на терен - заведи я изненадващо там. Направете го в най-голямата си страст. Така, че тя да не тръпне в очакване и да има буца в корема от страх какво ще се случи. Спонтанност. Това е. Без излишни лигавщини.

9.   Това че е спала с теб не значи че няма чувства към теб. Просто не се чувства готова. За това няма как да я навиеш. Каквото и да и казваш и каквото и да и подаряваш нищо няма да промениш. Тя ще спи с теб когато се почувства готова. Ако не можеш да го приемеш или не можеш да чакаш по добре се раздели още сега с нея а не се измъчвайте взаимно. Може да ти пусне утре, може и след година, може и след две. Това зависи от това как се чувства независимо на колко е години.

10.   Ако момичето все още не е готово психически за тази стъпка ти притискайки я само ще я отблъснеш! Ако я обичаше наистина щеше да я качак колкото време е необходимо и нямаше да ревеш по форумите! Обаче щом поставяш въпроса така е повече от ясно, че ти мислиш повече с долната отколкото с горната глава и, че не си нейния човек!

12.   Много моля да не използвате вулгарния израз "да ти пусне", особено когато става дума за девствена жена/момиче!

13.   Оффф,егати проблема имаш ти.Някой се чудим как да оцеляваме,той реве,че си го държи в ръката,моля ви се не ни занимавайте с богаташки истории.Това са проблеми за хора които нямат проблеми с парите.Секс само така можеш да си позволиш вече,тъй като мина от "нормална" в "лукс" категория.Ама добре айде,ще дам съвет,Кфо да ти кажа,купи и къща с басейн и ще ти пусне,това е решението.

14.   Разделете се и не бъди груб, тя няма да ти пусне. Такива връзки се проточват и никога не се стига до решение. Бил съм така цяла година, а един приятел 3..
Остани си на 6 месеца и не ставай поредната балама.

15.   Зависи на колко сте макар че не е това най важното. По добре ще е да поговориш с нея кажи и, че не страшно , че ще и хареса успокой я и тя сама ще поиска сега не иска защото я е страх (може би) ако се успокои мисля, че ще стане. Успех!