Споделена история от Спорт и красота

Как да направя плочки?
Здравейте! Доста съм загрижена за външния си вид, защото той е доста важен за една жена. Не съм дебела, но искам да имам плочки и може би мускули на ръцете, но плочките ми достигат достатъчно. Момиче съм на 15, не ходя на някакъв спорт, но вкъщи правя около един час бегови упражнения. Висока съм около 1, 67 и съм 52 кг. В Интернет четох доста за плочките, но все пак не съм възрастен, а дете, предполагам, че е по-различен механизмът. Ще съм благодарна на хората, които ще ми дадат съвети предвид състоянието ми какво да правя, за да имам плочки. Много ще се радвам, ако ми пишат хора, които го знаят от личен опит. А хората, които ще кажат Още си малка, момиче си, какви плочки и тн, моля ви не пишете, просто не си хабете думите напразно, няма смисъл, решила съм, че искам да имам плочки.

Коментари

1.   Ами, за да имаш плочки видими - тоест да ти се показват трябва да е наш много нисък % подкожни мазнини. Не повече от 14%.

Това се прави със стриктна диета - зеленчуци, риба, яйца, ядки и ежедневен спорт.

Не става само с упражнения, за плочките най-важното е да се храниш много здравословно и да избягваш всякакви вредни храни.

Успех

2.   За да имаш плочки, процентът на мазнина в тялото не бива да е над 15%, а това за жена не е много здравословно. При мъжете няма проблем, но при една жена може да настъпят хормонални проблеми като нередовен цикъл. Манекенки и спортистки страдат от менструални разстройства.

Единственият начин да се направят плочки е чрез стриктна диета, която да свали мазнините в тялото. Нито коремни преси, нито бягане, нито нещо друго ще извае плочки, ако отгоре имаш натрупана мазнина.

3.   Бетон си трябва.

4.   Какво дете на 15, бе. Нашите ромски братя на тази възраст раждат второ вече, тя била дете. Ей, няма да се оправи тая държава, деца на 15, гейове и няма кой да прави деца.

Един от многото.

5.   Изразените плочки при жените са изключителна гнусотия, особено ако са комбинирани с пиърсинг на пъпа и татуси. Мъж ти го казва.

6.   Женя с плочки... бляксс!
Ти нормална ли си? Кое нормално момиче, което има женски черти, иска да има плочки или си поредната обратна мъжкарана, която е "отчаяна" от нас мъжете...

7.   Това, което е казал №1 е правилно, но за да стигнеш до този момент със спазването на диета, трябва да тренираш коремната си преса с коремни преси постоянно, за да може когато се подложиш на този режим, да има същевременно какво да излезе отдолу, защото в противен случай ще свалиш мазнините и въпреки това трудно ще се покаже нещо. Е, ще се покаже в един момент, ама дотогава ще си станала анорексичка или пък ще си прекалено слаба - на прекалено слабите жени могат да им се покажат плочките, но няма да са достатъчно масивни (дори напротив, ако си забелязала слаботелесните манекенки имат миниатюрни мускулчета на корема и същевременно са замязали на скумрии), каквито предполагам ти искаш, а на всичкото отгоре вече ще са в спиралата на анорексията. Тоест преди да започнеш с нисковъглехидратните диети, тренирай здраво коремната преса в продължение на няколко месеца, прави всеки ден по 300 коремни преси (сега в началото няма как да правиш толкова, но в един момент ще можеш) и вече тогава можеш да преминеш към същинската част, когато ще орелефяваш със стриктна диета, включваща нещата, които е изброил №1, както и много други неща. Ти обаче казваш, че си чела много, така че там вече ще си прочетеш.

8.   За прости жени, които искат плочки:
-ниско-въглехидратна диета
-коремни преси с тежести
-повдигане на краката от вис с тежести
Гарантирани резултати за отблъскване на мъжете, но питаш ме, отговарям ти. Горе са ти споменали и възможни хормонални проблеми, съгласен съм. Може и язва да отвориш от глад и диета.

9.   Принципно, ще ти кажа това, което не искаш да чуваш - да, малка си, остави я засега тая работа с плочките и мускулите.
Аз започнах да тренирам чак след 27, защото тялото ми започна да се отпуска и за да имам прибрани ръце и корем.
Ако все пак ти се тренира пробвай йога, тялото се стяга има много плюсове за стойката, а като гледам доста деца на твойте години се изгърбват. Може от yotube да гледаш виеда и да трениш вкъщи.