Споделена история от Спорт и красота

Въпрос към мъжете
Здравейте,

Имам един въпрос към мъжете. На 23 г. мъж съм. Нямам много приятели и не ми е ясно в това какво се води модерно. Та: всяка година като съм на плажа няма как да не забележа, че почти всички мъже са обезкосмени, някои и на краката. Аз имам доста окосмено тяло, мисля че така съм по-мъжествен. Обяснете, моля, защо е такъв трендът и ако го правите, с кой метод?

Коментари

1.   Няма никаква мода. Както се харесваш, така ходи. Иначе най-добре е машинка, не се обриваш после.

2.   А и най-бързо и лесно става

3.   Ааа и ти искаш да си модерен викаш.
Модерно е да ходиш яко на фитнес и да зобиш, после да отиваш на маникюр, педикюр и на кола маска. После правиш 2 яки татуса и си режеш марковия потник точно на татусите за да се виждат. Накрая се учиш да ходиш тежки и да гледаш кисело. Научаваш се как да говориш нечленоразделно най-добре само с кимане и сумтене и ще си топа на топа.
Ще са луди по теб сегашните желани жени, защото доксто ти и сумтиш и тя не те разбира, същевременно и ти няма да в разбираш щото е надула джуките и всичко ще е точно. Като си лягате ти няма да искаш да те пипа да не хванеш да се и ринеш след вечерния крем, а ти няма да можеш да я бараш, да не и разместиш силикона.
Общо взето всичко ще ви е наред тръгнеш ли по този път.

4.   Недей се обезкосмява!

Това е голяма простотия!

Истинският мъж никога не се влияе и съобразява с такива модни простотии! Той винаги е себе си!

И той води другите, а не се води по тях!

Разбра ли ме?

6.   Здравей,

И аз едно време бях на твоя акъл, а бях като Чубака... "мъжествен" отвсякъде.

То си е до елементарна хигиена бе - няма "тренд". Ти падаш ли си по "космясали" жени или ги искаш поддържани?

Сам си отговори, защо жените не са много фенки на "космясалите мъже".

Като станеш на 50 години чичак с деца и грам не ти пука дали те харесват жените - бъди "мъжествен", колкото искаш, ама си млад и не е редно да приличаш на пенсионер.

Иначе, ходя на лазерна епилация. Цяло тяло и интимни части. Доста боли и не е за тези, които не търпят болка.

На мен не ми пука, но да предупредя щото има хора дето и от зъболекар се плашат пък на мен са ми вадили 4 мъдреца, па и колко бой съм ял не е истина (със счупвания и т. н. ).

Ама някои нема да издържат сигурно - 2 часа те пекат на шиш и е доста неприятно на моменти.

А и е скъпо - 5 бона съм хвърлил за няколко процедури, но има ефект. Доста ми се разредиха космите, макар че все още съм космясал.

Ако не държиш на болка - хвани се избърсни със самобръсначката, ама гаранция, че няма да се минеш навсякъде и ще е малко смешно.

Впрочем аз се чистя и по друга причина - като завърша процедурите по лазерна епилация (може би до лятото) ще се накича с яко татуси (като Якуза).

По ръцете, гърба, гърдите - само на краката няма да си слагам, че татусите по краката са си женска работа. Но горната част на тялото ще я мина с иглата цялата. :)

Поздрави!

7.   Мода, личен вкус, със самобръсначка е перфектно.

8.   Подмишниците и чепа със самобръсначка. По корема и гърдите с машинка. А краката ако не са много гъсти и като козина не ги барай, ако пък са, със машинката ги намали малко, но не като на жена съвсем гладко.

9.   Възбуждат ли те? Може да е знак че искаш мъжка ласка, но нямаш смелост. И аз бях космат мачо, но вече се епилирам изцяло за мъжа ми.

Един от мнотото

10.   Аз съм жена и не харесвам косматите мъже. Краката ми е все тая дали ги бръснат или не, но ми се струват антисекси космите по гърдите, корема и гърба. Има мъже с 3-4 косъма там, толерирам ги. Но ако има гъст храсталак вече не ми харесва. Не го намирам за по-мъжествено. Аз ти препоръчвам тример, машинка. Ако вземеш да ги бръснеш, ще ти е по-трудно, ще стане по-бавно и може кожата ти да не реагира добре и да се зачерви или да те щипе като вземат да ти растат. С кола маска боли и лазера не е евтин

11.   Н 3 Много добре си описал за какъв фалш и тъпотия става въпрос при доста голяма част от т. нар. жени и мъже в бг. Циркът наистина е пълен!

13.   Пълна простотия е мъж да се обезкосмява, рунтавото си е натурално и истинско. Бъди си рунтав и хич да не ти пука.

14.   За мен е правилно да си окосмен и естествен. Не мисля, че иначе е признак за нещо добро. Всички моючета, които познавам и са нормални, свестни, умни и земни са естествено окосмени, кпй колкото си има. Всички епилирани са обикновено тъпи батки, които живеят за да вдигат и да ходят по козметички.

15.   Модерно е да си си махнал космите. Аз съм на 35 и не ги махам, освен подмишниците да ги подстрижа с машинка, понеже де потя яко и там задържат пот и смърди. Също така на оная работа. Имам и по гърба, ама там естетически не е красиво, а на мен не ми дреме и не ги пипам. Сега, да съм космясал за себе си съм ок, да смърдя на останалите не.