Споделена история от Спорт и красота

Защо порно актрисите не тренират?
Здравейте. Нали в днешно време една жена е красива ако спортува? Жените в порното се предполага, че трябва да са красиви. Направили са си корекции на лицето, сложили са 2 тона грим, силиконът е неизменна част от тях, дори и в задника, но коремите им като ги погледнеш, няма плочки. Дори много често има сланина. Дупетата ако не са със силикон просто все още да не са изхабени, но не са натренирани. Имат сланина по ръцете. Всичките са такива. Няма натренирана порно актриса. Е, накои милфове не спадат към това число, инат изваяни тела, но по-младите все едно преди сесията са били в Макдоналдс. Няма оформено дупе, корем, гърди, гръб, има само сланинка, мартинки или най-малкото има само кожа и кости, но няма мускули. Аз по-добре да гледам Инстаграм. Там момичетата поне тренират. Но тези в порното не. Може би тази професия ги изморява. Те и кобрите от Адам и Ева и Ало. бг също не изглеждат кой знае колко оформени. Какво мислите вие по въпроса?

Коментари

1.   Толкова ли нямаш за какво друго да мислиш, че този проблем така те касае и ти е най-отгоре в главата? Намали порното..

2.   Че трябва да спреш порното и да пораснеш.

3.   Жените с плочки не са здрави, за да имаш плочки като жена, трябва да си с много малък процент мазнини и това е супер опасно за тях. Тези от Инстаграм, на които се кефиш, може да тренират, но се тъпчат с хормони и лекарства, за да изглеждат така - ако говориш за професионални моделки и бодибилдърки.
Ето ти една таблица за здравословното ниво на телесни мазнини във възрастовата група, от която се интересуваш - 20 до 40:
Мъже 8%-19%
Жени 21%-32%

4.   Мисля, че ще си останеш с порното, мой човек.

5.   Щото не е задължително и е досадно. Затова и ние обикновените жени не тренираме ;))

6.   Мисля, че е време да си намериш работа.

7.   Този върпос показва колко поколението не познава вкусовете, а се влияе от интернет клишета. Няма номрален мъж, който да харесва жени с лпочки по корема и мускулести ръце и крака. Гърдите трябва да са естественни, а не големи заради увеличени гръдни мускули. Аз бих се отвратил да галя жена по вътрешната страна на бедрата, която има само, ускули като щангистка. Нормалните жени имат повече мазнини, пог-олеми дупета, гърди и сравнително тясна талия. Иначе вие си тренирайте колкото искате.

8.   Положението е направо трагично. Послушай другите и спри порното.

10.   И кои порно актриси по-точно визираш? Има хиледи порно актриси. Не знам за какви сланини говориш, но ето ти няколко, които изглеждат много добре - Britney Rose, Molly Devon, Hope Heaven, Skye Blue, Sata Jones, Kenna James, Lenina Crowne. Не знам за плочки на корема, но има още стотици отлично изглеждащи момичета като горните.

11.   Питай ги, така ще знаеш отговора със сигурност и ще прецениш какво да правиш.

12.   Какви "плочки" бе, ти наред ли си? Жените трябва да са ЖЕНСТВЕНИ, а не напомпани мутанти, като батките по залите...
Плочки!
Те жените ако имаха толкова (естествен) тестостерон, че плочки да правят - нямаше да са жени изобщо, а щяха да са мъже...

13.   Тегли по-качествено порно. Попаднал си на лошо качество.

14.   Жена с плочки по корема е баси отблъскващото.

16.   Едно е жена да е напомпана с мускули, друго е да има съвсем малко подчертана мускулатура и релеф без да е мис Олимпия.

Black Sabbath