7 години разлика много ли е
Интересувам се на темата разлика в годините... Според вас нормално ли е да имаш 7 години разлика с човек, когото обичаш? :') Все пак хората казват че в любовта няма граници, но искам вашето мнение... Например, ако момичето е на 17 години, а момчето на 24 години проблем ли е.

Коментари

1.   Ами точно на тази възраст може да се каже, че е известен проблем - просто двамата се намиран на съвсем различни етапи от живота си, средата им е съвсем различна (единият е още ученик, другият вече е зрял, работещ и т. н. човек).

Ако единият е на 13, а другият на 20 - проблемът е още по-голям!

Но ако единият е на 30, а другият на 37, примерно, проблемът е абсолютно никакъв! И колкото повече общата възраст нараства, толкова повече въпросните 7 години се "размиват" и нищо не означават...

2.   Проблемът не е в разликата, а в годините на момичето, защото е още с детско мислене и не е стъпило в живота самостоятелно. Нищо сериозно няма да излезе в повечето от случаите, а масата, които се хващат от млади, се разделят дори при брак, защото си омръзват или пък изобщо не са били един за друг като характери. Това, че обичаш някого, не означава, че можете да живеете заедно дълго време. Любовта продължава от няколко месеца до няколко години.

3.   7-8 години е максимума, но в случая ако момичето е на 17, а момчето на 24, е прекалено. Той защо си търси 17 годишни, не му връзват наборките ли?

4.   Не

6.   По принцип не, но вие сте в различни социални категории. Тя трябва да си гледа уроците, а на теб ти се искат други неща.

7.   Изчакай момичето да стане на 18 години тогава няма да са много. Има връзки, в които има разлика над 10/15/20/ та вече дори и 30 години, така че 7 години са нищо.

8.   Не, аз съм набор 01, гаджето ми е 07. Баба и дядо са с 10 г разлика. Бащата и майката на приятелката ми са с 8г разлика, нашите са с 4г.

9.   Ако жената не е по-възрастната, не е никакъв проблем. Даже е за предпочитане.

10.   Момичето е малко за теб. Тя трябва да завърши, ако мисли за бъдещето си да следва, да си намери добра работа. Това трябва да са ѝ приоритетите, не прибързано обвързване с някой, за което после да съжалява.

11.   Не, но поне изчакай тя да стане на 18. След това време няма значение. Аз съм 88, приятелката ми е 99, но аз винаги съм се разбирал повече с по-младото поколение - 97-2001 набори. С хора родени прези 95-те трудно се погаждам, ограничени са и повечето различни през соца или през 90-те са увредени психически.

12.   Говори се, че 7 год е ИДЕАЛНАТА разлика :)

13.   Аз имам 7 тодини разлика със съпругата ми и сме заедно от 25 години(20г. брак)

14.   Аз, влюбена в мъж, по-голям от мен с 12 години :D