Споделена история от Спорт и красота

Кола маска на триъгълника за първи път
Здравейте :) Искам да отида на кола маска на триъгълника, защото е по-дълготрайна, но всички казват, че много боли, а и мен много ме е срам от козметичката... Обезкосмявала съм се до сега там, но никога с кола маска... Бихте ли ми обяснили по-подробно неща като това например, колко дълги трябва да си оставя косъмчетата преди да отида на кола маска, за да може да се хванат добре ; как точно става всичката работа.. ; също така обезкосмява ли се частта до срамните устни, в областта на клитора или само до малко по-нагоре? Веднъж месечно ли се ходи после.. вярно ли е, че след няколко пъти после болката не е толкова голяма?
Моля отговорете ми на тези въпроси и споделете още нещо, ако се сещате :)

Коментари

1.   Здрасти :))
Аз си премахвам космите по интимните части с кола маска всеки месец.
В началото, когато започнах ги бях бръснала дълго време.
Боли наистина, но не е нещо супер неприятно.
Според мен всичко зависи до "ръката" и опитността на козметичката.
В началото ми израстваха много бързо, за 10-12 дена и пак бях готова за нова процедура :D Но това е защото бяха бръснати дълго време.
Сега един път месечно отивам на козметик.
Понякога може да мине и повече от месец между двете процедури.
А иначе на дължина ги остави да израстнат ок. 2см
Дано намериш "твоята" козметичка ;)

4.   Не съм момиче, но няма какво да те е срам от козметичката. Това й е работата. Мисля, че не се стига по надолу от (примерно ако обуеш прашки, виж до къде ти стигат) малко под пъпа (за да бъде обхванат пубиса). Нейната работа е да направи космите около тригъгълника, вече в него трябва ти да си ги избръснеш (пак повтарям не знам как става, не съм момиче - мисля че така е процедурата). След няколко пъти не боли, привикваш. 1-я път боли, но не чак толкова. Поносимо е.

5.   Мила авторке, наистина ли имаш косми в областта на клитора, хм интересно... За да отидеш на козметик за обезкосмяване с кола маска, твоите косми трябва да са дълги точно 1 сантиметър и 2 милиметра. Вземи линията и ги мери, докато имаме необходимата дължина. Колкото до болката- стегни се. Все пак някой ден ще раждаш. Тогава кола маската ще ти се струва като разходка на брега на морето. Бъди себе си и не забравяй, че баба ти прави най- хубавата баница.

XoXo
jay

6.   Аз съм момче на 16 и искам да питам само момичета ли могат да ходят. Смисъл и аз искам да си обезкосмя члена, но незнам ако отида дали няма да ме изритат, все пак и аз съм клиент и си плащам. Другото е незнам да не вземе да ми стане там докато ми го пипа козметичката, ще стане много спечено. Моля някой запознат да каже, плссссс

7.   Номер 4 след като не си момиче и нямаш опит що пишеш глупости?
Момиче, няма какво да се притесняваш от козметичката. Тя е виждала много вагини, едва ли ще я очудиш с нещо. Ще трябва да се разчепиш пред нея в целия си блясък.
Космите трябва да са около 1 см. Козметичката маха точно това което и кажеш - включително и от устните отдолу, около ануса, около клитора и отгоре на триъгълника. Около ануса се махат най - накрая.
Ако досега си се бръснала - първите 3-4 пъти ще боли много. След това болката не е толкова силна. Колко често да ходиш - зависи колко бързо ти растат.
трии1/2

8.   На девойката вече сте отговорили, сега да отговорим на номер 6 - да, можеш да отидеш, даже и ташаците ще ти оскубят, стига да остискаш, защото много боли. А да ти стане няма опасност, защото боли и като цяло процедурата е неприятна, споко!

11.   Здравейте, аз също искам да обезкосмя триъгълника... искам да ви питам дали ни слагат нещо за успокояване да не боли толкоз. Не знам да го мажат с нещо, което да не боли... Страх ме е от болката..

12.   Веднъж бях пробвала сама вкъщи, много боли ако можете да ми кажете нещо за против болката.

13.   Космите на триъгълника не са ли същите като навсякъде другаде? Имам в предвид, че винаги когато ходя на кола маска са ми по-малко от сантиметър, но винаги става. Сега на триъгълнила пак са по-малко и няма ли да стане?