Споделена история от Спорт и красота

Много искам силикон... и не е просто прищявка!
Здравейте,
не мога да повярвам че пиша тук, но просто вече не виждам какво мога да измисля... пък току виж някой ми дал някакъв полезен съвет. Та значи проблема е следния - нямам никакви, ама абсолютно никакви гърди. Нямам предвид, че са ми малки - тях всъщност изобщо ги няма.
Принципно все си повтарям, че това не е най - важното и тн, но комплексите ми нарастват все повече с всяка изминала година, а съм само на 20. Ясно е, че парите ги нямам, а кредит не мога да изтегля, тъй като не се водя на трудов договор. Няма и как да стане, тъй че този вариант отпада...

Оттам направо не виждам изход. Искам да се чувствам женствена, а не все да се изгърбвам и комплексирам.

Чудя се няма ли клиники, които да дават на изплащане или нещо такова? Някой да помогне с някакъв съвет, мооля!

Коментари

1-50 от 60

1.   Хващай чичко-паричко.

2.   E та колко да е скъп този силикон. Ти какви и къде си гледала цени?

3.   Виж, нищо няма да стане на мига. Или почни работа на трудов договор, за да изтеглиш кредит или вземи назаем от някой (не от лихвар!)
Знам, че колкото и всички да ти казват, че не е най-важното и да не ти пука, ти няма да се откажеш. Затова не бързай и не очаквай всичко да се нареди за 2-3 дни. Подготви нещата и ще стане. Една позната отиде на студентска бригада в чужбина за няколко месеца и със изкараните пари си сложи силикон.
Успех!
~Линда

4.   Ами струва около 5 000лв. Доста си е. Като не можеш да си позволиш - няма. По - натам... Ама като цяло не си струва инвестицията в нещо подобно...

5.   5000 лв средно струва.
Между другото много модели и актриси нямат гърди, обаче мъжете мечтаят за тях.

6.   Според мен е тъпо да си слагаш силикон. Мит е, че повечето мъже харесвали жени с големи гърди. Много от нас повече харесват по-слабите и жени с по-малки гърди. Да ти кажа честно, гърдите далеч не са първото нещо, което забелязвам във външността на една жена. Проблемът е в главата ти.

7.   до 6 е и аз съм момче и не е мит, а е истина, харесват ми големите гърди, друго е като има какво да мачкаш :), но съм имал приятелки, които въобще нямат като авторката.
Е все пак всеки си има своя собствен чар :)))

8.   Гърдите растат като приемаш редовно зърнени храни - например овесени ядки, ечемик, ръж... Също и сусам, тиквени семки, ядки.. Маслини... Зехтин... Рибено масло... БИРЕНА МАЯ. Същевременно трябва да се приемат достатъчно течности.
Кое от изброените присъства в менюто ти?
А, ето още какво казва интернет по въпроса -
Сминдух е билка, която се радва на особен интерес най-вече от страна на жените, които търсят естествен начин за уголемяване на бюста.

9.   Мене пък жени с малки гърди ме възбуждат. Малки, големи няма значение общо взето, но колкото по-малки толкова по-добре... незнам кефи ме, имам слабост към жени с малки цици.. ако разбера, че някоя мацка е със силикон няма да се възбудя толкова колкото ако те са естествени... цици тип лисичи муцунки, важното зърната да са изпукнали ммм...
Еее, коментара е различен.. но пък нали в крайна сметка всичко е заради това?

10.   Не прибързвай. Аз обожавам гърди размер копчета :)) И далеч не съм само аз :) Освен това, запомни - ако си готина като държание и излъчване, всеки готин тип ще ти се кефи. Или може би искаш да си имаш приятел, който си избира жените по циците? Не мисля.

bile

11.   Дъщерята на една колежка на мама си сложи. При нея струваше 8 000. Защо първо не пробваш по естествен начин? Например да пиеш прясно мляко смесено със сок от папая? Мислиш ли, че един път като те оперират е завинаги? Не, на всеки 10 години трябва да подменяш силиконовите импланти, за да не настъпят усложнения. Най-често наблюдаваните усложнения са втвърдяване на тъканите около импланта, асиметрия между двата импланта, болки, инфекции, изтичане на силикона.
*Д*

12.   Аз съм мъж и харесвам и малки гърди, но ако съвсем ги няма и си плоска като дъска - тогава пак е кофти (сори, ама съм искрен). Ако все пак имаш някви малки цици, слагай по-големи сутиени.

Друг вариант е да се опитваш да изглеждаш женствена по друг начин - облекло, бижута, прическа и така нататък.

13.   До 6: Жената каза, че няма гърди, не просто, че са малки. Аз харесвам нормални гърди. Не малки, но не и огромни.

14.   "Не е просто прищявка"-ами тогава какво е? Ти не си единствената с подобни комплекси. Пълно е с момиченца, на които единствената цел в живота им е да си хванат чичко паричко и да се налеят със силикон. Медиите манипулират по ужасен начин младите хора. Налагат ни се ужасни стандарти за външност и повечето като стадо овце се опитват да ги догонят. Сега трябва да си с Много силикон, с тен като на изгоряла препечена филия, с руса изгорена коса и т. н. По този начин само губите себе си. Всеки човек е прекрасен, когато е себе си. Оф, да не си губя времето да ти обяснявам.
Аз също съм плоска, но това не ми пречи да имам прекрасен човек до себе си, който ме обича и ме приема такава, каквато съм.
Намери си работа и си сложи силикон.

15.   Като временен вариант докато намериш парите можеш да си купиш силиконови подплънки. Най-добрата ми приятелка е г/д в твоето положение и откакто е с такива изглежда като с естествен бюст. Можеш да опиташ, но да знаеш, че когато свалиш сутиена всичко ще лъсне, което е по-кофтито. Като цяло и майка ми е супер плоска. Има нещо там, но не си личи особено.. Иначе аз съм с С и честно казано това е и хубаво и лошо.. Откакто ми се наляха повече гърдите не мога нормално да спя по корем, не мога да си намеря свестен сутиен.. Кво да ти кажа, хубаво е златната среда. Нито много големи гърди нито много малки. Помисли за това когато намериш изход от ситуацията. А това, че мъжете си падали по огромни гърди не е съвсем вярно. Прекалено големите гърди дори отблъскват. А и в крайна сметка дори да не впечатляваш с голям бюст можеш да впечатлиш с характер и поведение.

16.   Аз съм мъж, и вече харесвам Но14 макар и да е плоска :)

17.   От номер 6. От моите познати момчета, се сещам за само един, който държи жената да има големи гърди. За себе си мога да кажа, че не това е нещото, което забелязвам първо. Дори и сега да ме питаш да опиша някои от момичетата, които наскоро съм оглеждал, не мога да ти кажа дали са с големи или малки гърди. Аз като цяло гледам дали момичето има красиви черти на лицето и хубава фигура. Красотата е в симетрията.

18.   Мило момиче, силиконът е чужд на човешкия организъм материал! наложи се да сложим на дъщеря ми, защото тя имаше огромна разлика по рождение, така се разви. Едната гърда беше два пъти по-голяма. Хубаво й предложи хирурга да ги направи и двете като малката, но тя - не, всички си добавяли, тя да си маха... Е сега пак имаме проблеми, силиконът се движи подкожно, май пак нож ще играе.. и наистина трябва да се подменят... помисли хубаво и успех!
Катя

19.   защо първо не ровериш за билковите продукти и медикаменти които са стотина ева.
може да пробваш и с вакуумна помпа.
Поне да станат "малки" гърди.

20.   Благодаря на всички за коментарите, очаквам още идеи! :) А да спестя с работа... хм, наистина ли мислите че при нашите заплати в България това е възможно?

21.   Kaкво им е на българските заплати? Имам приятели -програмисти, които взимат около 3000 лв на месец, а работят в родни фирми.

22.   От номер 6. Твое е решението, щом не можеш да преодолееш комплексите си, лошо. Аз ако науча, че някоя жена е работила специално да спести пари за да си сложи силикон, повече няма да я погледна дори. Вместо да си вкара малко акъл в главата, тя ще си вкарва силикон в гърдите.

23.   5000 лева е може би при енчев и николай георгиев, зависи и колко кубика ще си слагаш и от кой вид.. ти това не го казваш. как можем да ти дадем съвет като не казваш подробности

24.   Номер 23, 5000лв. е дори ниска цена. За толкова пари ще й станат супер гадни, като балони и ще си личи супер много, че са изкуствени. А и тя като няма изобщо бюст ще й трябват повече кубици.

Авторке, аз имам една позната, която по някакъв начин успя да издейства ринопластика(корекция на носа) по клинична пътека. Тоест операцията й излезна смешни пари. Но за силикона не знам как ще излъжеш, че трябва по медицински причини да го сложиш :)) А иначе пластичните хирурзи в повечето случаи се сългасяват да им платиш на 2 или 3 пъти, но теб и този вариант не те устройва. Другото е работа в чужбина на добра заплата. Но само заради единия силикон е меко казано глупав риск.

Според мен се свържи с пластични хирурзи от по-малки градове, чувала съм, че там е в пъти по-евтино, а и може да ги склониш за някакво разсрочване. Ако има вариант и майка ти например да ти помогне финансово докато го изплатиш мисля, че ще ти е по-лесно.

25.   Какво значение има какви импланти искам да си сложа, при положение, че така или иначе нямам парите? Когато му дойде времето ще реша... Друг беше въпроса, но като гледам явно няма варианти в скоро време да стане. Явно няма и банки, които да отпускат кредити на неработещи, защото аз съм студентка! :(

26.   Аз също съм с малки гърди, искам да си сложа силикон, студентка съм последна година и планът ми е като завърша и започна работа да изтегля заем - 6000 лв, толкова струват качествени импланти при добър доказан доктор. Ще платя със заема наведнъж, а след това ще изплащам според мен 3 години, защото заплатите в България са наистина нищожни. Не слушай какво ти казват, направи каквото сметнеш за добре, защото самочувствието е много важно! Съветът ми е да си сложиш, 6000лв са много пари, но щом хората изплащат заеми за апартаменти и успяват, това за един силикон е нищожно, а след това ще се чувстваш много секси и спокойна.

27.   Мила, не се притеснявай! Защо не опиташ първо да ги стимулираш естествено? Опитай някакви лекараства, разпитай - има такива, които помагат. Опитай със упражнения, които по някакув начин стимулират гърдите - например лицеви и разни други.. И моите гърди са много малко, знам какво е - отвратително комплексиращо е да видиш някоя с ей такива бомби, а ти да нямаш нищо и тя да те гледа от високо... но съм сигурна, че ти имаш с какво да изпъпваш пред другите! Иначе намериш ли парите - сложи си!

28.   Авторката: Към номер 27 - Аз не искам "големи бомби", дори бих казала, че ако мога да си сложа силикон някой ден ще е от най - малкия размер, тъй като е адски селско да имаш огромни гърди. :) (не знам дали повечето пишещи тук разбраха, но аз нямам НИКАКВИ). А колкото до естественото стимулиране - това е бул шит.... изобщо не си губи времето, КАКВОТО и КЪДЕТО и да прочетеш. ;)

Към номер 26 - За жалост не мога да изтегля кредит, това щеше да е първото, което щях да направя, ако мога... без да ми мигне окото. Успех ти желая, успех си желая и на мен. :)))))

29.   Ако смяташ че силикона ще ти помогне давай легни под ножа а що се отнася до парите все ще ги намериш. Пари не се печелят като си стоиш в къщи и пишеш по форумите. Ако искаш силикон действай. И аз съм с макъл бюст и съм искала да го уголемя но освен че ме е страх се появи и друг въпрос ДАЛИ ЩЕ СЪМ ДОВОЛНА ОТ ТАЗИ ПРОМЯНА ДАЛИ СЛЕД КАТО НАПРАВЯ ТАЗИ ОПЕРАЦИЯ НЯМА ДА НАМЕРЯ ДРУГ МОЙ КОСУР В ТЯЛОТО СИ отговори си на въпроса Силикона няма да ти даде гърди бъди сигурна Никой няма да каже виж какви гърди има тая мацка а виж къв силикон си е сложила. Винаги думата силикон платсмаса гума ще стои пред думата гърди. Примири се с това което имаш, опитай се да се харесаш(знам не е лесно и аз още работя по това)Сигурна съм че имаш друга част от тялото ти която е адски секси наблегни на нея.

30.   Очевидно повечето от хората тук говорещи против силикони, никога не са виждали на живо такъв бюст, или да са го пипали. Направили сте си грешни изводи гледайки фолкаджийките по Планета. Не на всяка жена и стоят като бомби, не всяка прекалява с кубиците. И силиконът не е твърд а мек и приятен на пипане. Аз самата дълги години се колебаех, но откакто коригирах бюста си, съм безкрайно доволна и съжалявам че не съм го направила по рано. Бюста ми е супер естествен, с капковидна форма, имало е мъже с които съм била и дори не са разбрали че е силикон. На плажа се пека по монокини и мъжете ще си счупят вратовете да ме гледат. Моя съвет е момичето да не слуша тоя и оня, ами да влезе в форумите на тялото. бг, или ако може да намери нейни приятелки с такава корекция, и да ги разпита за да види как реално са нещата.

31.   Номер 30, а защо си мислиш, че като си 'чупят' вратовете да те гледат и много те харесват? Аз лично редовно се спуквам от смях като видя някоя като теб. Не си мисли, че тези мъже много ти се възхищават на гърдите - все пак е факт, ти го каза, била си с много мъже, но никой не те иска за жена.

32.   Номер 30, радвам се, че си доволна от корекцията на гърдите си - нали това е целта:))Радвай се на живота и всичко добро! Само че ти осъзнаваш ли, че вечен силикон няма? Осъзнаваш ли, че ще трябва да лягаш под скалпела поне още веднъж в живота си? Пренебрегвам въпроса за парите, може би си имаш. Помисли добре, пък ако си готова на здравните рискове, действай:))при всички случаи ти пожелавам успех и да се харесваш:))
Катя

33.   Ами според мен има начин - някой хирург да ти даде на изплащане със запис на заповед или нещо такова... не знам, ако има хирурзи в този форум да помагат. :) Някой друг, ако знае такива, да казва. Знам, че е гадно да не се чувстваш добре в кожата си, затова ти пожелавам успех.

34.   Моите импланти 2009г струваха всичко 8000лв в Александровска болница, но сега предполагам са по евтини. На мен ми ги направи доцент Тепавичарова, тя слага импланти от 1972 и до сега няма нито един оплакал се аз лично съм търсила по форуми и навсякъде. Моите импланти бяха американски МЕНТОР според нея най-добрите. Преди 8 месеца родих второто си дете и го кърмих, гърдите ми изобщо не се промениха а го очаквах. За сега съм много доволна. Една година след моята операция заведох една приятелка която беше като авторкара-без абсолютно грам гърди, важното беше гръдния мускул да бъде добре развит за да се поставят под него имплантите. Трябва да ви кажа че се получиха много добре, но жената си е майстор. Най-важното което ме интересуваше е трябва ли да се подменят имплантите, защото аз нямам много пари. Доцентката ми обясни че това е съвет на производителите да им вървят продажбите на импланти, тя до момента не била подменяла на своя пациентка. Така че ако някой се интересува мога да го ориентирам

35.   До 34 : А твоята приятелка премина ли през процедура за разширяване на кожата, защото пишеш, че е била с малък бюст? Моя приятелка беше с такива процедури, около 3 месеца преди поставяне на имплантите.
Аз също един ден искам да си сложа силикон, и то не заради мъжко внимание, а самочувствие за самата мен. Радвам се за жените, които се приемат такива каквито са, но знайте - всеки е индивидуален.

36.   След като това, те притеснява намери почтен начин да осигуриш паричките и действай, аз започнах да си правя реконструкция на гърдата, която ми бе премахната защото имах рак, четири години си казвах, че това, че съм с една гърда не е от значение, важното е да съм здрава и да мога да отгледам децата си, но след срещата ми с пластичния хирург който ми обясни че ще изглеждам нормално след операциите се разплаках и това напрежение което бе трупано години изчезна. Нямя безплатни естетични операции с пари не мога да помогна, но мога да те посъветвам при кой лекар да отидеш и това не е реклама, след първата операция аз вече имах две гърди и този човек е със златни ръце казва се Роман Романски син е на Тепавичарова. Можеш да отидеш и да се консултираш с него той ще ти даде най точна информация за цени рискове, минуси и плюсове от една такав операция

37.   Номер 18 аз съм на 12 години и също имам огромна разлика и затова мисля като порасна да си сложа. Авторке има различни мъже някой харесват големи други малки. Не се отчайвай. Ако един мъж те харесва наистина и те обича гърдите ще са последния проблем. Просто трябва да случиш на мъж който не избира жена по гърдите.

38.   Я не се излагай! Това е пълна глупост! Живей си живота, тренирай, направи хубаво дупе и тяло, пък да видим дали няма да те харесват ;)

39.   И аз искам. Някой ден дано си сложа. Не заради някой а заради себе си. Искам аз да се харесвам. Не ме интересува кой ме харесва и кой не. Искам аз да се чувствам по-добре и по женствена. Господ ми е дал хубава структура но не и гърди. Лицето си го харесвам и всичко но не и тях. Искам аз да си се харесвам само и единствено заради себе си бих си сложила. Но все пак трябват пари за тази цел.

40.   престанете да давате глупави сьвети, всеки си има ме4та как да изглежда и след като не е сварзана с милиони може да я постигне! не е задалжително една жена да има големи гьрди, за да е хубава, но ако няма, увиснали са и и тн как може да кажете, 4е всеки си имал чар? освен това по добре гьрди като топки отколкото никакви или грозни! просто като вариант, ако не можеш да сьбереш пари у нас, ходи работи в чужбина малко и като си доидеш си направи гьрди, няма да сьжеляваш, живеем в 21 век, някои хора имат мания за пластини операции, но някои имат и нужда и не е глезотия, аз лично си правя устните и сьм много доволна, за штастие нямам нужда от друго

41.   Първо има вероятност като родиш гърдите ти да пораснат и второ не съм чувала да се дава силикон на изплащане. А и за да ти дадат нещо на изплащане трябва да можеш да им докажеш, че няма да имаш проблем с плащането на вноските, т. е. трябва да имах трудов договор. За това или почни да събираш парите по малко или си намери работа и тегли кредит от някоя банка или най-добре се приеми такава каквато си, защото всички парадират с тоя силикон, ама знаеш ли понякога какви ужасии стават ако операцията е неуспешна? Сега поне по телевизията има доста такива програми та можеш да видиш резултатите от некадърно направени пластични операции. За това не го превръщай в мания, ами се опитай да живееш в мир с тялото, което имаш.

43.   Мога и искам да помогна

44.   До №34,
бих искала да ви попитам щом вече имате силикон още преди първата си бременност бихте ли ни обяснили как се чувствате с имплантите вътре във вас, колко време Ви отне да се възстановите, какви са на пипане (твърди/меки) и като цяло как Ви повлия това на личния живот?

45.   Здравейте от авторката!:) Много ми е интересно хората, които съветват "само намери пари и слагай", осъзнават ли, че ако можех да намеря вече щях да съм си сложила?:))))

46.   Авторке, ти си типичен пример, че когато Господ взима от едно място, дава на друго. При теб е взел от гърдите и е дал в мозъка!

48.   Тази тема я следя, защото съм в същото положение като авторката. И аз много искам да си сложа, и един ден искам да си сложа. Парите са ми проблем, както и на авторката. Изобщо не искам да го направя заради някой а за себе си. Искам да се чувствам добре в кожата си. При мен не е прищявка, а необходимост. Пожелавам на авторката и на себе си и на всички момичета и жени по-света с този проблем един ден да си го разрешат и да си осъществят една от мечтите.

49.   Вече има много добри специалисти лекари, които са утвърдени. Само едно около 10 000 бона трябват. Зависи от импланта. Аз лично капковидните повече ги харесвам. Като отидете при лекар той сам ще ви каже кое е най-добро за вас. За структората ви и ръста и т. н. Ако всички жени бяха с големи гърди, пластичните хирурзи щяха да останат без работа.

50.   Имам позната жена, която нямаше нищо като нас. Сложи си и самото и самочувствие се промени стана силна, уверена в себе си и женствена.

51.   Мисля, че трябва да направят фондация в помощ на тези жени с комлески от деца, която да им помогне с някакъв начален капитал. Това наистина не избледнява с годините.... знам, защото и аз имам такъв проблем, а вече станах на 42! Друго си е да си купиш рокля или потник защото ти харесва, а не защото ще прикрие недостатъкът ти. И който дава съвет за сутиени с подплънки... защото не знае какво е в главата на жената когато харесва някой, а се притеснява да се съблече пред него или дори да я докосне там! Да не говорим ако не й върви в любовта... и остане сама на моите години

52.   1. Женствеността не идва от тялото, а от характера. Ако видиш жена, изглеждаща както по филмите на Холивуд, но да се налива с уиски в някой бар, по ацунг и да псува-еми сори, ама това никога няма да ти се стори женствено
2. Ако искаш истински мъж до тебе, който наистина да те обича и подкрепя, то няма да ти пука как изглеждаш. Ако искаш обаче някой, с който да си за 1 седмица за ново кожено палтенце-ми тогава не виждам какво ще те спре, ако ще и банка да ти се налага да обираш.
Избора си е твой, обаче си помисли дали след 10-20 години ще искаш да продължил с операциите
Препоръчвам ти да видиш тази статия: http://cheti.info/nay-golemite-provali-na-plastichnite-hirurzi/

1-50 от 60