Споделена история от Спорт и красота

Добър и евтин фризьор- София
Здравейте. Много искам да споделите мнения и препоръки за добър фризьор в София, който не взима скъпо. До преди година и половина имах добри финансови възможности и ходех все на скъпи места да си правя косата. От някои салони съм била много доволна, от други изобщо не. Сега вече нямам предните възможности и съответно искам да получа мнения за фризьор/ка, които не взимат скъпо, но си вършат добре работата и обръщат необходимото внимание на клиентите си. Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Съжалявам, но ще трябва да се задоволиш с възможностите си. Той който е добър фризьор и си върши добре работата, и обръща необходимото внимание на клиентите си, взема скъпо. Кой е луд да предлага най доброто и да е доволен на ниско заплащане?
И аз искам да карам нов модел автомобил за цената на стар опел, но никой не ми го предлага.

2.   Бербер-ага! В централната джамия. Плащаш в натура и на безопасно място.

3.   Авторката
Моля Ви, нека да запазим добрия и позитивен тон.
Наясно съм, че не може да дам малко пари и да очаквам много. Но и това се случва понякога, макар и не често и за това търся препоръки за такъв фризьор. В първия си пост, с който започнах темата съм написала, че съм била и на много скъпи места, от които изобщо не съм доволна. В България отдавна е разминато съответствието между качество и цена.
Ще очаквам нови интересни и насочващи мнения.

4.   На пазара в Красна поляна, зад сладкарницата(в блока). Фризьора там е много добър, много бъбрив, голям професионалист и евтино! Постригване( точно,както искаш, стига той да прецени, че ще е ок) миене и изправяне 25 лв.

5.   Аз избирам фризьора по начина, по който той/тя изглежда. Защо не се опиташ да направиш някои неща вкъщи (маски, сешоар, боядисване и т. н. )?

6.   Авторката
ДО номер 4

Как се казва този фризьор в Красна поляна и къде точно е салонът. Не ми е много в района, но ако си заслужава...

7.   Авторката
До номер 5

Ако мислиш че мога сама да се направя добре... за съжаление нямам тези умения, а и косата ми е много трудна за третиране.

9.   Има една поговорка - коса расте - акъл не идва.

11.   Оф, отново се нароиха простаци, които си запълват времето като бълват тъпотии!

12.   Здравей! Направо да го дострашее човек да пита нещо в този сайт - само хейт! Бъдете по-позитивни и услужливи..
Макар, че темата е от преди 2 месеца, ако кажеш кои квартали са ти удобни мога да ти препоръчам салони:)

13.   Авторката
Към номер 12

И аз мисля че не се пита нищо лошо, за да се среща такъв негативизъм, но в БГ е така. Иначе нищо, че е стара темата, този въпрос мисля че винаги актуален. Моля те сподели салоните и фризьорите, от които си доволна, няма значение от локацията им, аз съм ходила на много различни места. Благодаря.

14.   Около зона Б 5, Витошка, граф Игнатиев....

15.   На булевард Васил Левски има един салон . Фризьорката е много мила и готина . Много съм доволна винаги е старателна . Първо ти измива косата после те подстригва и изсушава и всичко за 10-12 лева :))

16.   Козметичен център "Ади" - в центъра е. 12 лева - и съм доволна.

17.   Авторката

Благодаря Ви за споделената информация.
Как се казва този салон на бул. Левски

18.   На бул. Витоша 192 студиото е на ниво не взимат скъпо а стилиската е супер. Казва се Ивана 0988382424 Аз съм много доволна. От както я открих се преродих беше ми писнало от нескопосани фризъори които взимат скъпо.