Споделена история от Спорт и красота

Козметика за стягане на бюста
Здравейте, искам да ви попитам, вие каква козметика използвате за гърдите?
Понеже имам голям бюст, и още от сега не мога да кажа, че е особено стегнат, а съм едва на 24. Приятелят ми ги харесва, но просто не е много красиво и искам да ползвам някаква козметика за стягане на бюста, но хич не съм запозната и ако някой ползва, моля да сподели мнение. ?

Коментари

1.   От опит - КРЕМОВЕТЕ НЕ СТЯГАТ БЮСТА!!! Просто го запомни. Както и кремовете за лице против бръчици :)!!!

2.   Има упражнения за стягане на мускулите в онази област. Трябва да се правят редовно и продължително време, за да имат ефект.
Освен това, ако си генно предразположена към отпускането им, те не биха могли на 100% да изваят формата, която ти искаш да имаш, но поне ще забавят процеса.
Иначе подкрепям номер 1. И аз не вярвам в кремовете, но пък гледам като се къпя накрая да се къпя с по-хладка вода.

3.   ДАКОЛЕН това са хапчета много ги рекламират нищо не прече да прбваш безвредни са

4.   Козметика няма да ти свърши работа. Не знам и доколко можеш да го стегнеш, но можеш да го повдигнеш видимо. Сигурно знаеш, че на бюста няма мускули, затова често безоперационната работа върху тази част на тялото се смята за обречена на неуспех. Най-близкият мускул, който можеш да тренираш се намира на свивката, от където ти започва ръката (не знам как е анатомично правилно да се каже). Тренирайки този мускул, влияеш директно върху бюста. Затова започни да вдигаш малки тежести (от 0, 5 или 1кг). Внимавай, защото, ако скочиш на по-големи тежести или работиш с много повторения, можеш да направиш немного приятен релеф в областта на трицепса.

5.   Имa упрaжнения зa стягaне нa бюст.
Виж из нетa, aз нa твоите години искaх дa си прaвя оперaция зa повдигaне, лекaркaтa пaднa от смях.
Цитирaм: от нaивни aгънцa кaто теб , прaвим и пaрички.
Рaзбирa се, шегувaше се с мен.
Тя лично ми покaзa някои упрaжнения, допълних с други , които си хaресaх от нетa и съм много доволнa.

6.   С козметика бюста няма да си стегнеш, но можеш така да си увредиш млечните жлези и така да си наситиш мастната тъкан с токсини, че свят да ти се завие по-късно през живота...

7.   Не можеш да избягаш от тялото си.

8.   Здравей :) При мен е същото като теб, и аз съм с голям бюст, и при мен приятелят ми ги харесва много, но аз не особено, отдавна съм забелязала, че са леко отпуснати, а съм на 19 още. Ползвах гела за повдигане и оформяне на бюст на Билка, докато се мажех ми се струваше, че станаха по-хубави, но не знам може да си въобразявам :D Важно е да се носи правилният сутиен, да бъде твоят размер точно.. в смисъл да ти пасва точно, не гледай размера на етикета, не трябва да ти излизат от чашките или пък да ти е широк, да е със стегнат гръб, за да не ти увисват и да стои отпуснато. В нета има и разни упражнения за гърди, потърси, не са трудни стига да ти се занимава :) Дано съм била полезна :)

9.   Няма да стане с крем мила, а с гирички и лицеви опори

10.   Значи, още от днес се захващам с упражнения, занимава ми се, щом ще е за добре :Д Приятен ден!

11.   От н1 - да, упражненията наистина помагат, до колкото знам лицевите опори. Обаче резултата няма да се появи бързо, както искаш, а след години, и то ако тренираш усърдно!!