Споделена история от Спорт и красота

ОТСЛАБВАНЕ - VITASLIM LINE
Здравейте, искам да споделя моя така наречен проблем. Преди 2 месеца започнах да пия Витаслим, започнах да спортувам умерено и две седмици взимах онези дъвки към него, въпросът ми е защо нищо не става? Четох в различни форуми, че Витаслим лайн помогнал на много хора и затова не знам защо и на мен не помага. Моля ви, всеки който е пробвал този продукт или някакъв подобен да пише ТУК и сподели, той как е постигнал идеалното тяло!

Коментари

2.   Смятай, че 99% от хората са като тебе!...

Изобщо недей да четеш по форуми, защото всичката информация в Интернет е маниполируема. Мога да се пиша и като Пенка, и като Гошо, и като Айше и да превъзнасям някакъв Продукт, а ти да прочетеш коментарите на "всички тях" и да си купиш въпросната хлупост, която в добрия случай е прах от евтини водорасли или листа.

При единия процент от хората, при които е имало някакъв ефект, той е бил от това, че са наблегнали повече на спортуването и на разумното хранене, след като са решили "да отслабват чрез VitaSlim".

Въобще, винаги когато човек избере "лесния" начин за постигане на нещо (хапченце, препаратченце...), това е почти 100%-ова набутвация и пчти изцяло гарантиран нулев резултат... Иначе, ако това не беше така, знаете - има богати нации, където всички щяха да бъдат фиданки от подобно средство, а откривателят му - хипермилиардер. Обаче.. достатъчно е да се разходите само по една улица в някой град на съответните богати нации, за да разберете, че това изобщо не е така... Не чакай някой друг да ти свърши работота - всеки ден 20-ина минути кросче, 2-3 пъти седмично - фитнес с консултации при опитен инструктор, събота и неделя - разходка в планината или някой парк, храненето - умерено и здравословно, без ГМО-та, хормони, пестициди, оцветители, консерванти, овкусители, полуфабрикати и т.н.

3.   Изобщо не очаквай от някакви си хапчета и дъвки да отслабнеш. Отслабва се със спорт хранителен режим, не диети. Разрови се в интернет и ще намериш инфо за хранл режим и какво КАРДИО да правиш, не упражнения, те са за стягане (казвам за инфо, ако случайно не си запозната.)

Хайде, УСПЕХ!

4.   Напълно съм съгласен с коментар 2, като единствено искам да кажа, че в България за жалост е невъзможно човек да се храни напълно здравословно, колкото и да има желание и да опитва. Храна без абсолютно никакви "ГМО-та, хормони, пестициди, оцветители, консерванти, овкусители, полуфабрикати и т. н. " в магазините НЯМА. Единствено ако си на село и си гледаш всичко самичък, би могла да се счете донякъде за здравословна храната ти... Като дори и тогава си има фактори като замърсени валежи и въздух и др., които не зависят от нас и отново биха могли да повлияят върху това, което ядем.

5.   Какви ли не глупости съм пила за отслабване и резултат никакъв и аз се чудих защо нищо не става. В крайна сметка отслабнах в периода в който бях много нещастна и за да се справя с мъката се вкопчих в работата, а тя е свързана с физически труд и движение и отслабнах. Но да ти кажа не се промених отвътре, пак самочувствието ми е 0. Съвет мога да ти дам единствено да се движиш много, аз вървя по 45 мин. ходене на едната ми работа и после 15-20 мин. връщане от другата ми работа, която ми е по-близо до дома ми и така се поддържам

6.   Пих го месец и нищоо ама нищичко не свалих!

8.   Преди година-две рекламното пространство беше наводнено с "хитра машинка смъква тока!". Продаваше се за 65 лв. на прИмоция :) Познат, разбиращ от електротехника си купи и отвори едно такова. Намери вътре един КОНДЕНЗАТОР за 35 стотинки (е, май и светодиод имаше и някаква схемичка за захранването му). Беше позеленял от яд! Ама така е - ум умува, ум робува, ум патки пасе...

Ето тук прочетете хубавичко за няколко подобни "продукта":
http://www.evtinimarkovistoki.com/shop/shark-fuel-save.html
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707280.0
http://borislav.ideabg.com/podr.html?id=365

Четете и коментарите отдолу.