Споделена история от Образование

След 7-ми клас
Така значи сега съм 7-ми клас, сега ми минаха матурите по бългадрски и математика, мисля, че съм се справила добре, та мисълта ми е друга. Проверявах си матурите и хо български на 1-вия модул он 65т имам 52, а по матматика от 20 задачи имам 4 грешни та искахда ви попитам, това добри резултати ли са, реалах и втори модул и по двата прадмета. Избрала съм си 4 училища, ето ги и тях : Стройтелния техникум със специалност строителство и архитектура, НТБГ със специалност оперативно счетоводство, 1-ва Англииска гимназия и 1-во немска гимназия.

Това са гимназиите който съм си избрала, но има и друг проблем, на всички тези чимназии бала е висок и се притеснявам, дали точките ще ми стигнат. А трябва да вляза на 100%, а и ако може ми давайте други идей за училища, значи трябва да са с англииски или немски език, може би от училищата който съм си избрала се разбира какво точно искам, моля ви дайте ми предлужения за учища, и нали да не са с нисък бал и другото което искам е да ми кажете дали имам шанс да вляза поне в строителния техникум, там минималния бал за тази специалност е 30. 144.

Коментари

1.   Даа... доста добри резулататии..

2.   Абе, ти с този правопис как си справила не знам...

3.   Заложи на езиците.. особено ако си момиче много ще сбъркаш със строителния и все пак- езиковите гимназии на 1-во място, независимо от бала ти!!!

4.   Природо математическа

6.   Номер 1 благодаря, нали от класа имам най - висок резултат, и се надявам да е добре, номер 2 на всеки се случва да сбърка, аз не бърказ, защото незнам как се пише дубама, а защото на клавятурата вместо примерно м натискам ч или нещо такова, затова на места вместо е съм писала и или нещо такова. Номер 3 знам, ще заложа на езиците, уча английски от 1-ви клас и смея да кажа, че съм много добра, ходя и на часни уроци по английски и математика, да момиче съм и относто строителния, знам, чене е точно за момиче, но нямам други идеи, номер 4 и аз мислих за СМГ или някоя друга математическа гимназия, но не ми се иска да влизам да уча там, това е от мен, и номер 2 съжелявам за правописните грешки.

7.   Здравейте хора, пак съм аз авторката, излязоха резултатите, ето ги и тях , по БЕЛ на 1-ви модул имам 4. 6, на втори имам 4, 8. По математика на 1-ви модул имам 5 - закръглявам ги ако не е закръглено оценката е 4, 978 - а на втори модул имам 4, 4, моля къжете имам ли шанс да вляза в някое от училищете който съм написала горе.

8.   За строителния влизаш, но за езиковите си малко на кантар. Все пак зависи и от оценките от свидетелството за 7 ми клас. Успех!

9.   Днес ни казаха какви ще са ни оценките за края на годината приблизително, еми по български и математика ще имам 6, може би само по техника ще имам 5...
авторката

10.   За езиковите гимназии просто забрави, няма смисъл да кандидатстваш! За момичетата балът е около 34 (минимален за второ класиране), а твоя не е повече от 33! Като вземем на предвид, че балът ще се вдигне с още няколко десети, заради лесната матура по математика, шансовете ти стават нулеви! Не ти го казвам, за да те спирам, но това е реалността! В строителния се влиза лесно, там ще успееш!
Момче 14г.