Споделена история от Наркотици и алкохол

Започнах да пропадам много рязко - търся помощ!!
Преди да стана студент всияко бях с две думи "добро момче"..... Към последните години от гимназията се събирах с една "съмнителна компания" където се зарибих да пуша марихуана...ииии хи-ху-ха-ху както и да е....пробвах и амфети....бях спокоен защото завършвах и си обещах да ги спирам след бала....и без това не познавах дилари.... оказа че пробването е наи-опасно (хареса ми)
мина известно време и станах студент....там се оказаха всички некви напушалки и шмаркалки...а това пробване ме направи лабилен да експериментирам....)

От какт започна даскало е нямало ден в които да не сам пушил (коз)!!!!!!!!!!!!...от какт започна даскало не сам спирал да шмъркам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( ....братлета зех си толкоз много амфети че половината изветряха(станаха на дъвка) и ги зимам орално!!!!!......
защо го правя:

1 аз сам един доста безинтересен човек които няма никаква енергия и за мен амфетите бяха като лекарство
2 компанията....това вярвам че всички вече са го чували
3 нещастен съм(тайно)....преди коза се усмихвах само за да се впиша в обществото.....
ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!

започвам много да се плаша....на ден смесвам прекалено много химия в тялото си....за 2-3 седмици запоянах да пуша по кутия цигари(до преди 1 месец не пушех)
сутрин: кафе амфет цигари редбул;
на даскало: джоинт цигари бира ред бул;
следобяд: джоинт цигари ред бул амфет ред бул бира джоинт цигари бира....и т.н.
вечер: мъча се да заспя
МОЛЯ ВИ ПОСАВЕТВАИТЕ МЕ С НЕЩО!!!!!!

Дори кат се видях със старите ми съученици ми казаха че имам вид на НАРКОМАН!!!!!!!!!!!!!!
И знам че е много неотговорно но го правя защото за първи път ми е истински забавно...
И не започваите с това "намери си друга компания" защото почти се нямам с тея хора с които се друсам ..... компанията ми е наред... аз не съм...Искам да спра, но се страхувам че пак ще стана един скучен и заеб@н тип...
а ако не ги спра ще стана отрепка :(((((

Коментари

51-60 от 60

56.   Гледай сега... Само да превъртя коментарите ми отне половин минута, но все пак дай да си говорим честно. Интересувам се от всички тези неща, които си изброил и знам много за тях. От това, което знам, ще ти кажа - ти вече си отрепка. Хванали са те дилърите, дори сега явно си в тяхната компания, а ти сам знаеш, че почнеш ли да си " плащаш " - край. Няма нищо да ти обяснявам, по-скоро ти ще ми разкажеш, но... Добре, щом приятелите ти ти казват, че приличаш на наркоман, трябва да се спреш малко. Иначе амфетите... ти си решаваш. Според мен е по-добре да спреш и да изглеждаш тъп и здухан, вместо да ходиш, като изсмукан по улиците. Помисли си пак.

58.   от автора...
Мина доста време... доста неща се промениха.
Спрях напълно амфетите. Спрях и да се виждам с хора. Сега съм на квартира с един приятел. Един друг приятел живее до нас и заедно пушим трева... всеки ден. До скоро и по няколко пъти на ден. Не си харесвам приятелите особено. Не ни свързват много неща, даже малко ме е страх от тях. Скоро ще се махна от тук и ще започна отначало...

59.   Аз пушех трева по същия начин до преди 3-4 месеца (около от 2-3 години) Спрях тревата, а след това и цигарите много лесно... Аз съм авторката на 51. Хубаво е да не си зависим от нищо.... Нз от кой град си, но ако си от Бургас случайно, можем да бъдем приятели. И сега, ако ме почерпи някой, не бих отказала на нищо (освен на цигара тютюн) но... ако ми кажат, че ще живея без да кусам повече нищо пак няма проблем... Но да ти кажа наистина съм се спукала от друсане и пушене и какво ли не.... човек трябва да опита по всякакъв начин да намери щастие и да рискува до край.... каквото и да правиш няма страшно щом си още жив и си тук. Пиша ти много специално и ти изпращам всичката си позитивна енергия... Изкарах 4-5 много тежки години, в много усилия, много рискуване и ходене по ръба, но слънцето изгрява на моята улица и то чак сега.... По това, което си написал, усещам, че си човек, който има сърце и е искрен, както и води вътрешни разговори със себе си. Продължавай в същия дух и съм сигурна, че 1 ден се отплаща, защото го казвам от личен опит и като човек, който е минал по пътя на наркотиците във всичките им форми.... Важното е да останеш във връзка със себе си... а ти както виждам си.. Няма лош опит, стига да го използваш, за да познаеш себе си и живота. Прегръдки и да знаеш, че духом съм с теб.

60.   Пропуснах да добавя, че докато пушех масе редовно, и аз бях в почти пълна изолация и както споменах това продължи 2-3 години. Не трябва да ти пука за хорското мнение. Животът е на смелите.

61.   Моят съвет е да спреш цигарите, кафето и амфетите и да започнеш да тренираш може от време на време да пушиш джойнт за отпускане на мускулите и релаксация но с тези амфети нищо няма да постигнеш!

62.   На първо място трябва да обичаш тялото си и личността си и не би вкарвал тази отрова в организма си. Виждам, че имаш комплекси и не се харесваш. Ти си личност и заслужаваш да бъдеш щастлив. Що се отнася до опасенията ти, да не станеш скучен за другите... Зарежи ги другите на тях не им пука за живота ти. Осамоти се известно време у вас и открий вътрешният си покой и мир. После нещата сами ще се наредят. Няма друга формула. Само надеждата, че нещата ще се наредят от самосебеси. Успех :)

63.   Брат, сега си отрепка. Няма по голямо нещо от самовнушенито. Един въпрос: Кой те комплексира, че си скучен, заебан? Все ми се струва, че за тия пари, които пръскаш на ден, (незнам как си ги изкарваш) може да се занимаваш с скъпи хобита за България, които другите могат само да си мечтаят. Нима спорта е тъп и скучен? Няма някакъв който да не те кефи. Може би пак някой тъпак ти е набивал чукалата, че си тъп и за нищо не ставаш. Както искаш сам си избираш, всеки ден правиш малки избори, с които стигаш до някъде, нали знаеш?

64.   Човек дишай малко въздох хварли ги тея лайна нз не мога да ти кажа нищо аз и цигарите не мога да спра
УСПЕХ братле

65.   Брато спри ги тези мизерй докато е време, ти си най вишето същество на тази планета намери силата в теб да потопиш миналото дълбоко в пясъка УСПЕХ!

66.   Разбери се сам със себе си защо го правиш, това, че си скучен не е причина. Аз винаги съм била привлекателна и атрактивна (макар да не мисля така, това е мнение на мъжете около мен)... но след смъртта на близък приятел... ами... превъртях. Вечер си правех коз(преди да се напуша до малоумие) и го слагах на нощното шкафче, за да го изпуша сутрин. Пиех водка със стрит лексотан в нея. Имало и случаи да се бода. Дори образованието, работата и грижите по децата не ме спряха. Рязах си ръцете... с една дума пълна свинщина. Но когато срещнах правилния човек... ами сама пожелах да се спра. Да, обикновени цигари все още употребявам, пийвам по нещо, бе и тревица може да дръпна, но старите ексцесии отдавна ги няма. Пробвай да поговориш с приятели, с психолог... проблемът ти е сериозен. Ако си от София потърси д-р Ицо Теодосиев или д-р Давид Йерохам... те се отнасят с много разбиране. На мен лично ми бяха нужни няколко години, за да се приведа в приличен вид... сама! .. обърни внимание на това, но се справих. Желая ти успех.

51-60 от 60